Letní balíčky

Vážení klienti, tak jako v minulých letech, i letos - abychom Vám usnadnili rozhodování, jestli k vodě nebo se jít protáhnout k nám do studia - připravili jsme pro vás od 1. července „LETNÍ BALÍČKY“, na které můžete cvičit až o 50% levněji.
Letní balíčky

Do 15. září až o 50% zvýhodněné vstupy

"Balíčky" jsou univerzální, můžete jít s nimi na jakoukoliv lekci (i na HOT jógu a AERO jógu), zakoupíte je přímo ve studiu a necháte si je nahrát k vašemu účtu v rezervačním systému. První lekci si můžete klasicky rezervovat přes kredity, na místě vám pak rezervaci změníme na rezervaci z balíčku - pokud si jej zakoupíte - a kredity vrátíme. Balíčky jsou přenosné, tzn, že platí ve všech třech našich studiích a na jeden může jít i více lidí najednou, ale jsou platné POUZE DO 15. 9. 2020. Od 16. 9. 2020 je systém z vašeho účtu vymaže a nebude možné se na ně přihlásit. 

  • Balíček tří lekcí: 400,-Kč
  • Balíček pěti lekcí: 600,-Kč

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: balíčky nelze platit žádnými poukázkami, přes žádné benefity ani kartami Sodexo či Edenred. Děkujeme za pochopení.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat a jinak – už se těšíme na Vaši návštěvu :-).

Za Dům jógy Ing. Jitka Sedlářová

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga jako švédský stůl?

Znáte to: jste na dovolené, k večeři švédské stoly a vy musíte vyzkoušet ...  Více

Masáže, které mají smysl

Ráda bych Vám představila masáže, které mají podle mě smysl.  Více

Těhotenství = konec cvičení? Nikoli!

Žena projde během těhotenství třemi základními fázemi. Zpočátku chce ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Vše v našem chodidle se okamžitě projeví v celém těle

Sharat Arora

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů