Letní balíčky

Vážení klienti, tak jako v minulých letech, i letos - abychom Vám usnadnili rozhodování, jestli k vodě nebo se jít protáhnout k nám do studia - připravili jsme pro vás od 1. července „LETNÍ BALÍČY“, na které můžete cvičit až o 50% levněji.
Letní balíčky

Do 16. září až o 50% zvýhodněné vstupy

"Balíčky" jsou univerzální, můžete jít s nimi na jakoukoliv lekci (i na HOT jógu a AERO jógu), zakoupíte je přímo ve studiu a necháte si je nahrát k vašemu účtu v rezervačním systému. První lekci si můžete klasicky rezervovat přes kredity, na místě vám pak rezervaci změníme na rezervaci z balíčku - pokud si jej zakoupíte - a kredity vrátíme. Balíčky jsou přenosné, tzn, že platí ve všech třech našich studiích a na jeden může jít i více lidí najednou, ale jsou platné POUZE DO 16. 9. 2018. Od 17. 9. 2018 je systém z vašeho účtu vymaže a nebude možné se na ně přihlásit. 

  • Balíček tří lekcí: 400,-Kč
  • Balíček pěti lekcí: 600,-Kč

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: balíčky nelze platit žádnými poukázkami, přes žádné benefity ani kartami Sodexo či Edenred. Děkujeme za pochopení.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat a jinak – už se těšíme na Vaši návštěvu :-).

Za Dům jógy Ing. Jitka Sedlářová

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga a bolesti zad

Až 80 % populace trápí občasné bolesti zad a kloubů. Bolesti zad a ...  Více

Cvičení venku

Dočkali jsme se, sluníčko hřeje, po bundách shazujeme i mikiny a táhne nás ...  Více

Jóga je skvělá i pro chlapy v letech

... rozhovor s Richardem Holickým ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Jsme tady a je to teď. Za hranicí toho není veškeré lidské vědění nic než měsíční svit.

H.L.Mencken

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů