Letní balíčky

Vážení klienti, navazujeme na tradici z minulých let a již od 15. června 2022 jsou pro vás připraveny „LETNÍ BALÍČKY“, na které můžete cvičit až o 50% levněji.
Letní balíčky

Do 15. září až o 50% zvýhodněné vstupy

"Balíčky" jsou univerzální, můžete jít s nimi na jakoukoliv lekci (i na HOT jógu a AERO jógu), zakoupíte je přímo ve studiu a necháte si je nahrát k vašemu účtu v rezervačním systému. První lekci si můžete klasicky rezervovat přes kredity, na místě vám pak rezervaci změníme na rezervaci z balíčku - pokud si jej zakoupíte - a kredity vrátíme. Balíčky jsou přenosné, tzn, že platí ve všech třech našich studiích a na jeden může jít i více lidí najednou, ale jsou platné POUZE DO 15. 9. 2022. Od 16. 9. 2022 je systém z vašeho účtu vymaže a nebude možné se na ně přihlásit. 

  • Balíček tří lekcí: 450,-Kč
  • Balíček pěti lekcí: 650,-Kč

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: balíčky nelze platit žádnými poukázkami, přes žádné benefity ani kartami Sodexo či Edenred. Děkujeme za pochopení.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat a jinak – už se těšíme na Vaši návštěvu :-).

Za Dům jógy Ing. Jitka Sedlářová

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Joga u moře? Nejlepší nápad

Spojíme-li někdy mnoho těch "nejlepších věcí", dopadne to občas jako ...  Více

Jóga je skvělá i pro chlapy v letech

... rozhovor s Richardem Holickým ...  Více

MaMi jóga – cvičení maminek s miminkem

Narodilo se vám miminko? Asi jste záhy zjistila, že porodem nic nekončí, ale ...  Více

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Nové začátky se často maskují jako bolestivé konce.

Lao C

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů