Vánoční balíčky

Vážení klienti, i letos máme pro vás připraveny speciální permanentky s názvem "VÁNOČNÍ BALÍČKY", na které můžete u nás cvičit až o 50% levněji.
Vánoční balíčky

Od 1. prosince 2019 - 6. ledna 2020 až o 50% zvýhodněné vstupy

"Balíčky" jsou univerzální, můžete jít s nimi na jakoukoli lekci (tedy i na hot jógu a aerojógu), zakoupíte je od neděle 1. prosince přímo ve studiu a necháte si je nahrát k vašemu účtu v rezervačním systému. Na tyto speciální permanentky může jít i více lidí najednou a jsou přenosné, tzn, že platí ve všech třech našich studiích. Jsou platné do 6. 1. 2020 včetně, ale 7. 1. 2019 je systém z vašeho účtu vymaže a nebude možné se na ně přihlásit. 

Tyto permanentky lze platit pouze hotově, nelze je platit žádnými poukázkami ani benefity!!! V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

  • Balíček tří lekcí: 400,-Kč
  • Balíček pěti lekcí: 600,-Kč

Těšíme se na Vaši návštěvu v předvánočním čase:-).

Za Dům jógy Ing. Jitka Sedlářová

 

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga a bolesti zad

Až 80 % populace trápí občasné bolesti zad a kloubů. Bolesti zad a ...  Více

Znáte office jógu?

Office jóga je určena především pro ty, kteří mají sedavé zaměstnáni, ...  Více

Mate obavy zkusit lekci pro pokročilé?

Třeba už nějakou dobu jógu praktikujete, ale pořád chodíte na “tu ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Pokud chcete probudit všechnu lidskost, probuďte prvně sami sebe. Pokud chcete odstranit veškeré utrpení světa, prvně odstraňte v sobě vše negativní. Nejvyšší dar, který můžete dát, je vaše vnitřní transformace.

Lao-C

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů