Vánoční balíčky

Vážení klienti, i letos máme pro vás připraveny speciální permanentky s názvem "VÁNOČNÍ BALÍČKY", na které můžete u nás cvičit až o 50% levněji.
Vánoční balíčky

Od 1. prosince 2019 - 6. ledna 2020 až o 50% zvýhodněné vstupy

"Balíčky" jsou univerzální, můžete jít s nimi na jakoukoli lekci (tedy i na hot jógu a aerojógu), zakoupíte je od neděle 1. prosince přímo ve studiu a necháte si je nahrát k vašemu účtu v rezervačním systému. Na tyto speciální permanentky může jít i více lidí najednou a jsou přenosné, tzn, že platí ve všech třech našich studiích. Jsou platné do 6. 1. 2020 včetně, ale 7. 1. 2019 je systém z vašeho účtu vymaže a nebude možné se na ně přihlásit. 

Tyto permanentky lze platit pouze hotově, nelze je platit žádnými poukázkami ani benefity!!! V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

  • Balíček tří lekcí: 400,-Kč
  • Balíček pěti lekcí: 600,-Kč

Těšíme se na Vaši návštěvu v předvánočním čase:-).

Za Dům jógy Ing. Jitka Sedlářová

 

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga jako švédský stůl?

Znáte to: jste na dovolené, k večeři švédské stoly a vy musíte vyzkoušet ...  Více

Bezpečná jóga

Můžeme jógou poškodit své zdraví?  Více

Téma měsíce: Jak vám jóga změnila život?

Odcvičeno. Zavírám dveře studia, odcházím a jógu mám za sebou. Za ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Jóga, sýr a víno se s věkem zlepšují

Kevin Durkin

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů