Vážení klienti,
vzhledem k rozhodnutí vlády budou všechna naše studia od 13.3. až do odvolání uzavřena. Všechny rezervace budou zrušeny a kredity navráceny na účet. Také platnost kreditů Vám bude automaticky o měsíc prodloužena. A protože i recepce budou zavřeny, případné dotazy rádi zodpovíme mailem. Děkujeme za pochopení, už teď nám chybíte a moc se na Vás těšíme v lepších časech.
Váš Dům jógy

Vánoční balíčky

Vážení klienti, i letos máme pro vás připraveny speciální permanentky s názvem "VÁNOČNÍ BALÍČKY", na které můžete u nás cvičit až o 50% levněji.
Vánoční balíčky

Od 1. prosince 2019 - 6. ledna 2020 až o 50% zvýhodněné vstupy

"Balíčky" jsou univerzální, můžete jít s nimi na jakoukoli lekci (tedy i na hot jógu a aerojógu), zakoupíte je od neděle 1. prosince přímo ve studiu a necháte si je nahrát k vašemu účtu v rezervačním systému. Na tyto speciální permanentky může jít i více lidí najednou a jsou přenosné, tzn, že platí ve všech třech našich studiích. Jsou platné do 6. 1. 2020 včetně, ale 7. 1. 2019 je systém z vašeho účtu vymaže a nebude možné se na ně přihlásit. 

Tyto permanentky lze platit pouze hotově, nelze je platit žádnými poukázkami ani benefity!!! V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

  • Balíček tří lekcí: 400,-Kč
  • Balíček pěti lekcí: 600,-Kč

Těšíme se na Vaši návštěvu v předvánočním čase:-).

Za Dům jógy Ing. Jitka Sedlářová

 

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Mami s mimi

... aneb jemná jóga pro maminky po porodu a masáže a jemné protahování s ...  Více

Jóga na hlavu postavená

Když je něco na hlavu postavené, nebo vzhůru nohama, obvykle to vyjadřuje ...  Více

Jóga a stres

Stres je slovo, které před lety vstoupilo do našeho každodenního slovníku a ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Co všechno jsem ztratil v obavě, že něco ztratím.

Paulo Coelho

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů