Rezervace lekcí

Všechny lekce si prosím rezervujte přes on-line rezervační systém, kde najdete aktuální stav konkrétní lekce - její konání, lektora, volný počet míst atd.
Rezervace lekcí

REZERVAČNÍ SYSTÉM

Ve výjimečných případech, kdy opravdu nemáte možnost provést rezervaci on-line, je možné o rezervaci požádat formou SMS nebo zavolat na recepci nebo poslat mail. Tímto však neručíme za včasné vyřízení Vaší žádosti, ale uděláme pro Vás maximum.

Telefon:  608 636 877

E-mail:  andel@dum-jogy.cz

REZERVACE ON-LINE

Nejdříve je nutná registrace

Nejdříve se prosím zaregistrujte. Do mailu Vám obratem přijde PIN kód, pozor, někdy padá do spamu, tak si jej prosím zkontrolujte, případně si jej nechejte vygenerovat znovu přes tlačítko „Zapomněli jste PIN?" – přijde obratem.

Pak můžete lekci rezervovat

Po zaregistrování je na Vašem účtu u nás automaticky vytvořen úvěr v hodnotě 240 korun (tento úvěr mají vytvořen i všichni stávající klienti), a Vy si již jednoduše můžete přes Vámi zvolený login a došlý PIN rezervovat jakoukoliv vybranou lekci on-line.

Zaplatíte až před lekcí

Jakmile na lekci přijdete, tak ji buď uhradíte jako jednorázový vstup, nebo si můžete koupit permanentku či kredity a z nich pak rezervovanou lekci rovnou odečteme.

Na lekci nemohu přijít

Pokud nebudete na lekci moct přijít, můžete se i sami odhlásit a hodnota úvěru Vám zůstane zachována - ale pozor, nejpozději 4 hodiny před začátkem lekce. Při pozdějším odhlášení online se Vám již úvěr o hodnotu lekce sníží a systém se zachová tak, jako byste se na lekci dostavili. Doporučujeme proto v takovém případě volat na recepci 608636877, kde vás z lekce odhlásí a polovinu kreditů vám vrátí.

Na lekci nepřijdu

Pokud se na lekci nedostavíte, výše úvěru se Vám automaticky o hodnotu lekce sníží a další si již nebudete moct sami rezervovat online. V takovém případě budete muset další rezervaci přijít k nám zaplatit hotově předem.

Nechci registraci

Pokud se Vám z jakéhokoliv důvodu nechce u nás registrovat, lekci si můžete přesto objednat, ale tuto rezervaci budete muset jako v předešlém případě přijít k nám zaplatit hotově předem.

Nedaří se mně přihlásit online

Pokud se Vám z jakéhokoliv důvodu nedaří přihlásit online, můžete napsat mail (andel@dum-jogy.cz) nebo sms, nebo zavolat (608636877), ale JE NUTNÉ do zprávy uvést svůj LOGIN. Bez toho Vám lekci nebudeme moct rezervovat.

Jak poznám, že je na lekci volné místo?

Přejděte na rezervační systém, tam najdete záložky Hotjóga, Aerojóga a Jóga. Na každé záložce najdete tabulku s různě zbarvenými políčky (ty značí konané lekce a jejich základní zaměření), ve kterých jsou napsána dvě čísla oddělená lomítkem. První číslo značí počet přihlášených účastníků / druhé číslo kapacitu sálu.

Příklad:

                10 / 25
Na lekci je přihlášeno 10 účastníků / kapacita sálu je 25 míst.

Takže v tomto případě zůstává ve cvičebním sále ještě 15 volných míst.

Pokud je lekce vyprodaná 25/25, políčko zešedne, ale ani pak nemusíte zoufat. Bývá pravidlem, že se ještě několik hodin (maximálně 4h) před lekcí někteří klienti odhlásí. Políčko bude mít zpět sytou barvu a ukáže volné místo - např. 24/25 - tak pozorně sledujte náš rezervační systém.

Obchodní podmínky a storno podmínky

Důležité informace naleznete v Obchodních podmínkách.

POKRAČOVAT NA REZERVAČNÍ SYSTÉM

Novinky

Rádi se vzděláváte a diskutujete o józe?

Rok psa

Newsletter Domu jógy

Chcete zasílat novinky a zajímavé informace o józe?

Přihlaste se k odběru novinek

Další služby

E-shop Domu jógy

Masáže Chodov a Vinohrady

Pronájem studia

Půjčovna a prodej sítí na Aerojógu

Časté dotazy

Máte dotaz ohledně cvičení? Nevíte, jak se rezervovat? Nevíte, zda je lekce vhodná v případě zdravotních problémů?

Chcete vědět, jestli ...

Navštivte sekci časté dotazy.

Články a zajímavosti nejen o józe

Mate obavy zkusit lekci pro pokročilé?

Třeba už nějakou dobu jógu praktikujete, ale pořád chodíte na “tu ...  Více

Bezpečná jóga

Můžeme jógou poškodit své zdraví?  Více

Hormonální jóga

Mnoho žen hledá, hledá a vlastně ani netuší přesně co. I já jsem hledala ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Když konám dobro,je mi dobře.Když dělám zlo,je mi zle

A.Lincoln

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Odhlásit se z odběru e-mailů