Kateřina Zárubová

Kateřina Zárubová
V hodinách se učíme naslouchat svému tělu a respektovat ho. Snažíme se být sami k sobě jemní a upřímní. Na oplátku s námi tělo začne spolupracovat. Lekce začíná krátkou meditací se soustředěním na dech a uvědoměním si svého těla. Postupně rozpohybujeme tělo a přejdeme k pozicím. Novou energii načerpáme při závěrečné relaxaci. Na klienty se snažím naladit, a proto je každá lekce trochu jiná.

Mé zkušenosti

Téma zdraví mě provází cestou života. Po střední zdravotnické škole jsem vystudovala bakalářský obor Porodní asistentka. Těhotným klientkám se nyní věnuji prostřednictvím gravidjógy a velmi mě to naplňuje. Jóga je pro mě dar, díky kterému se mohu zastavit v této uspěchané době. Cením si blahodárných účinků na tělo, ale hlavně obdivuji, jak dokáže osvěžit mysl.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Ze srdce a s radostí předávám lidem své poznatky a na oplátku se já učím od každého klienta, který přijde na mou lekci. Už jen tím že JE.

Více o mně

Více o mně

V dnešní uspěchané době nevíme, kde nám hlava stojí, nestíháme popadnout dech. Často máme práce až nad hlavu, naložíme si víc než uneseme, a tak začneme být unavení či nemocní. První krok, jak z toho ven, spočívá v uvědomění si, že to takhle dál nechceme. Zkuste přenést jógu z podložky do běžného života. Věřím, že se Vám nesmírně uleví … stejně jako mně :)

Jógu jsem ,,vyzkoušela’' poprvé začátkem roku 2016. Nesmírně mě nadchla a já toužila vědět mnohem víc. Ještě v tom samém roce jsem absolvovala Instuktorský kurz se zaměřením na Hathajógu. Účastnila jsem se worshopu jak cvičit s těhotnými a po porodu a certifikovaného semináře Jóga pro těhotné. Neustále své znalosti prohlubuji navštěvováním dalších vzdělávacích akcí a veřejných lekcí.

Jóga je pro mě cestou na celý život. Do hloubky začínám poznávat sama sebe a chápat souvislosti. Učím se věci pozorovat, nehodnotit a brát je tak, jak právě jsou. Dokážu vidět v každém dni něco krásného. Největší výzvou je pro mě trpělivost. Vše co objevuji se snažím předat i mým klientům.

V čase je mé putování na vlně jógy krátké. Přesto jsem za tu dobu urazila (pro mě) obrovský kus cesty a těším se na další dobrodružství, které mi joga i život připraví.

Aktuální přehled lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Rádi se vzděláváte a diskutujete o józe?

Rok psa

Newsletter Domu jógy

Chcete zasílat novinky a zajímavé informace o józe?

Přihlaste se k odběru novinek

Další služby

E-shop Domu jógy

Masáže Chodov a Vinohrady

Pronájem studia

Půjčovna a prodej sítí na Aerojógu

Časté dotazy

Máte dotaz ohledně cvičení? Nevíte, jak se rezervovat? Nevíte, zda je lekce vhodná v případě zdravotních problémů?

Chcete vědět, jestli ...

Navštivte sekci časté dotazy.

Články a zajímavosti nejen o józe

Téma měsíce: Jak si užíváte Šavásanu vy?

To je nuda! Svědí mě nos. Chci se podrbat. Ale všichni tu vytuhli…, kašlu ...  Více

Naučte se s námi pravidelně čistit své tělo

Detoxikačních kurzů v dnešní době naleznete všude opravdu mnoho... stejně ...  Více

Nešlapejte si po štěstí

Jako strom, který má pevné kořeny a vydrží kdejakou vichřici, tak i ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Žádná kouzelná síla není tak krásná, mocná a inspirující , jako naše smějící se oči.

Sri Chinmoy