Kristina Běrská

Kristina Běrská

Na začátku lekce se zaměříme na dech a začneme vnímat své tělo. Pak dech spojíme s pohybem. Lekce přirozeně plyne v dynamickém tempu, jednotlivé pozice navazují na pozdrav slunci. Zvyšuji všímavost ke zdravému provedení pozic a nabízím více variant. Svým studentům říkám, aby na sebe byli hodní a dělali jen to, co je jim příjemné tak, aby stále měli plynulý dech. Zůstává však prostor pro hravost. Na konci lekce přichází šavásana, kdy necháme celé tělo ztěžknout do podložky a úplně se uvolníme.

Mé zkušenosti

Pohyb je pro mě vášní od malička. Jóga mi však nabídla přesah, a teď je součástí mého života už od roku 2011. Není to jen můj koníček. Mám pocit, že vlastně žiju jógu. Pomáhá mi se zklidnit ve stresovém období. Jóga mě též naučila si naslouchat, být k sobě ohleduplná. Každý den mě motivuje k trpělivosti, díky které vidím, že pak posouvám své hranice. Pomohla mi na cestě k nalezení vnitřní síly, svého jádra. Přináší mi radost, kterou ráda předávám dále svým studentům.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Jóga je pro mě meditace v pohybu a cesta. A být na ní mi už dalo tolik, že jsem velmi vděčná a těší mě, že to můžu předávat dál. Běžně na lekci zažívám radost. Někdy se i stane, že se společně zasmějeme tomu, jaké srandovní pozice zkoušíme. Často mívám pocit, že jsme všichni v sále na jedné dechové vlně, právě teď plyneme v momentu. A to je úžasný pocit. Vždy mě také potěší zpětná vazba od klientů, ať už to je úsměv na konci lekce, či vyjádření vděku.

Více o mně

Více o mně

Studuji psychologii na FF UK, zajímá mě tedy i efekt jógy na mysl. Snažím se, aby lekce měla i terapeutický účinek. Například do závěrečné relaxace přidávám prvky autogenního tréninku a Jocobsonovi relaxace. Speciálně pro jógu jsem si založila profil na Instagramu. Sdílím jógová videa, fotky z přírody a vlastní příběhy z jógové cesty. @kristi.yoga.praha. Aktuální lekce, které mám v Domě jógy na Andělu včetně záskoků najdete na mé stránce založené pro tyto účely: www.facebook.com/Kristi.Yoga.Praha/. Můžete mi tam též napsat zprávu. :)

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Rádi se vzděláváte a diskutujete o józe?

Rok psa

Newsletter Domu jógy

Chcete zasílat novinky a zajímavé informace o józe?

Přihlaste se k odběru novinek

Další služby

E-shop Domu jógy

Masáže Chodov a Vinohrady

Pronájem studia

Půjčovna a prodej sítí na Aerojógu

Časté dotazy

Máte dotaz ohledně cvičení? Nevíte, jak se rezervovat? Nevíte, zda je lekce vhodná v případě zdravotních problémů?

Chcete vědět, jestli ...

Navštivte sekci časté dotazy.

Články a zajímavosti nejen o józe

Masáže, které mají smysl

Ráda bych Vám představila masáže, které mají podle mě smysl.  Více

Otevřené lekce, kurzy nebo semináře?

Protože nás zajímalo, jak vidí rozdíly a co pro ně samotné znamená ...  Více

Já a jóga - Richard Holický

S jógou jsem se poprvé setkal díky rande s jogínkou, která mě dotlačila na ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Učím je 3 základní věci: jednoduchost, trpělivost a soucit. To jsou 3 nějvětší poklady.

Lao-C

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Odhlásit se z odběru e-mailů