Marie Cicvárek Fléglová

Marie Cicvárek Fléglová
Nestáhnu vám energii ze slunce, ani z měsíce, zato si na mých lekcích dáte pořádně do těla. Věřím totiž, že v dnešní době chce každý udělat něco pro své tělo, chce být hezčí, mít krásné tělo a sílu. Přesně to vám mohu slíbit. Po celou hodinu budu cvičit s vámi, ukážu vám, jak do jednotlivých pozic dojít, jak v nich setrvat a jak se stále zlepšovat. Pokud se tedy nebojíte dynamického tempa, chcete vypnout a odpočinout si od běžných věcí, budu se na vás těšit!

Mé zkušenosti

Jóga byla a stále je moderní, a proto jsem ji začala cvičit, stejně jako mnoho dalších. Nikdy jsem u ní však nedokázala vypnout mysl a koncentrovat se jen sama na sebe, a proto jsem vždy raději tíhla k dálkovým běhům. Zlom u mě přišel během dvouměsíční dovolené v Kostarice. Seznámila jsem se s Amy, učitelkou jógy, která mi navždy změnila pohled na tento úžasný pohyb. Docházela jsem k ní každý den minimálně na tři hodiny, cvičila dynamické lekce, doslova potila krev a naučila se, jak se koncentrovat sama na sebe a jak zapomenout na každodenní rutinu.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Jóga mi dala balanc do mého uspěchaného života, a toho se jen tak nechci vzdát. V květnu loňského roku jsem dokončila kurz a stala se instruktorkou. Můj život se rázem proměnil. Nemám tedy letitou praxi, přesto cvičím denně, učím a předávám svým klientům to, co sama umím. Cvičím, protože mě to dělá šťastnou a přesně tímto báječným pocitem chci naplňovat i lidi na mých lekcích.

Více o mně

Více o mně

Je mi 28 let, jsem vdaná a pracuji jako módní stylistka a redaktorka. Pocházím z Liberce, který je jako stvořený pro sportovní aktivity. Jsem magistrem filosofie a sémiotiky.

Přestože se můj profesní život točí kolem oblečení, materiálních věcí a lidí, v osobním životě jsem velký sportovec, člověk, který sice sleduje trendy a odebírá módní časopisy, ráda sáhne po klasické knize. Miluji běhání. Běhám, protože se díky tomu cítím živá, svobodná a ta čistá hlava je jen skvělým bonusem. Mám za sebou uběhnutý maraton a před sebou další. Miluji jógu, protože jsem díky ní získala obrovskou sílu a změnila mi život. Jsem komunikativní, veselá a přátelská. Miluji svého muže, své báječné rodiče, dobré víno a Californii.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Rádi se vzděláváte a diskutujete o józe?

Rok psa

Newsletter Domu jógy

Chcete zasílat novinky a zajímavé informace o józe?

Přihlaste se k odběru novinek

Další služby

E-shop Domu jógy

Masáže Chodov a Vinohrady

Pronájem studia

Půjčovna a prodej sítí na Aerojógu

Časté dotazy

Máte dotaz ohledně cvičení? Nevíte, jak se rezervovat? Nevíte, zda je lekce vhodná v případě zdravotních problémů?

Chcete vědět, jestli ...

Navštivte sekci časté dotazy.

Články a zajímavosti nejen o józe

Má cesta - Karolína Chudobová

Jóga není pro mě, často slýchám. Tam se jen válej po zemi, dýchaj a ...  Více

Rok psa

Malou část nového roku máme za sebou a během ní jsme si pravděpodobně ...  Více

Cvičení venku

Dočkali jsme se, sluníčko hřeje, po bundách shazujeme i mikiny a táhne nás ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Štěstí je skutečné, pouze je-li sdíleno.

Christopher McCandless

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Odhlásit se z odběru e-mailů