Markéta Makovská

Markéta Makovská
Mé lekce jsou dynamické, najdete v nich ale i uvolnění a relaxaci. Díky střídání jednotlivých pozic se ve Vašem těle rozproudí energie a dojde k jeho zahřátí. I přesto budete mít vždy dostatek času si každou pozici uvědomit a na několik dechů se v ní zastavit. Na mých hodinách tak najdete jak protažení celého těla, tak jeho posílení. Kladu důraz hlavně na propojení pohybu a dechu, uvědomění si těla v pozicích a jeho správné zapojení tak, aby Vám jóga co nejvíce prospívala:-)

Mé zkušenosti

Celé dětství jsem se věnovala modernímu tanci. Po teenagerovské pauze jsem v roce 2007 objevila jógu a téměř okamžitě jsem jí propadla. Od té doby se věnuji dynamické józe (ashtanga, vinyasa) intenzivně jako student, od roku 2013 i jako lektorka. Nové poznatky a vědomosti získávám prakticky od svých učitelů během své praxe, a také na různých workshopech a školeních.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Do jógy jsem se zamilovala, protože pro mne představuje celoživotní proces poznávání sebe sama - svého těla, svých možností, překonávání strachu, budování vnitřní síly, ale i jemnosti v pohybu. Líbí se mi, jak jóga dokáže měnit tělo i "hlavu". Jako student ráda vnímám tyto procesy sama v sobě a jako lektor je pozoruji u svých studentů. Učit jógu je pro mě velká radost a jsem vděčná, že můžu své nadšení a poznávání jógy předávat dále a sdílet s Vámi na svých lekcích.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Rádi se vzděláváte a diskutujete o józe?

Rok psa

Newsletter Domu jógy

Chcete zasílat novinky a zajímavé informace o józe?

Přihlaste se k odběru novinek

Další služby

E-shop Domu jógy

Masáže Chodov a Vinohrady

Pronájem studia

Půjčovna a prodej sítí na Aerojógu

Časté dotazy

Máte dotaz ohledně cvičení? Nevíte, jak se rezervovat? Nevíte, zda je lekce vhodná v případě zdravotních problémů?

Chcete vědět, jestli ...

Navštivte sekci časté dotazy.

Články a zajímavosti nejen o józe

Rok psa

Malou část nového roku máme za sebou a během ní jsme si pravděpodobně ...  Více

Jóga pod mikroskopem

6 + 1 důvodů, proč je nezbytné cvičit jógu  Více

Jóga jako švédský stůl?

Znáte to: jste na dovolené, k večeři švédské stoly a vy musíte vyzkoušet ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Lidé obětují zdraví, aby vydělali peníze, pak obětují peníze, aby získali zpět zdraví. Tak se znepokojují budoucností, že si neužívají přítomnost. A žijí, jako by nikdy neměli zemřít, a potom zemřou bez toho, aby před tím žili.

Dalajlama

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Odhlásit se z odběru e-mailů