Jóga na střeše OC Chodov

Upozornění - Tato akce již proběhla.
Přijďte si přes prázdniny zacvičit přímo na střešní terasu OC Chodov, kde jsme pro vás od 3. července ve spolupráci s nákupním centrem připravili různé druhy jógy.
Jóga na střeše OC Chodov

Prožijte svá letní odpoledne příjemným uvolněním a protažením s nebem nad hlavou a poznejte váš oblíbený obchodní dům i z jiného úhlu pohledu. Cvičit budeme za každého počasí (je tam možnost cvičit i na zastřešeném prostoru) od 3. července do konce prázdnin, a to každé pondělí od 18:00 - 19:00 a každé úterý od 18:00 - 19:30.

Zbavte se stresu, bolesti zad i špatné nálady a přijďte si s námi užít léto.

Cvičit budeme různé styly jógy s různými lektory(kami). Aktuální druh lekce a jméno lektora(rky) bude vždy zveřejněno v rezervačním systému. Tam si taky své místo na lekci rezervujte online, kapacita je omezena a bylo by škoda přijít zbytečně. Rezervace je možná též na recepci (tel: 722272912)

V rezervačním systému jsou pro rezervaci nachystána okýnka sytě červené barvy na záložce Jóga modrý sál a pokud nebudete moci na rezervovanou lekci přijít, prosíme o včasné odhlášení a uvolnění místa pro další zájemce. Děkujeme.

Vsup na střechu je u vchodu S4 (Beach Bar).

Doporučujeme si vzít podložky vlastní, ale výjimečně je možné si v informačním stánku půjčit, převléci se můžete na toaletách nebo přímo na střeše jsou zbudovány provizorní šatny ve stanu, klíče od skříněk si půjčíte proti záloze opět v infostánku.

Zvýhodněné prázdninové vstupné je jednotné 100,-Kč, platba proběhne přímo na místě u lektorky, vezměte si proto prosím přesnou částku. Na tuto akci nelze využít kredity, permanentky, žádné benefity ani kartu MultiSport. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na vás:-).

Novinky

Rádi se vzděláváte a diskutujete o józe?

Rok psa

Newsletter Domu jógy

Chcete zasílat novinky a zajímavé informace o józe?

Přihlaste se k odběru novinek

Další služby

E-shop Domu jógy

Masáže Chodov a Vinohrady

Pronájem studia

Půjčovna a prodej sítí na Aerojógu

Články a zajímavosti nejen o józe

Masáže, které mají smysl

Ráda bych Vám představila masáže, které mají podle mě smysl.  Více

Mami s mimi

... aneb jemná jóga pro maminky po porodu a masáže a jemné protahování s ...  Více

Jóga a bolesti zad

Až 80 % populace trápí občasné bolesti zad a kloubů. Bolesti zad a ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Znát vnější věci je inteligence, znát sám sebe je moudrost. Ovládat ostatní je moc, zvládnout sám sebe je pravá síla. Když si uvědomíte, že máte dostatek, pak jste opravdu bohatí.

Lao-C