Jóga na střeše OC Chodov

Upozornění - Tato akce již proběhla.
Přijďte si přes prázdniny zacvičit přímo na střešní terasu OC Chodov, kde jsme pro vás od 3. července ve spolupráci s nákupním centrem připravili různé druhy jógy.
Jóga na střeše OC Chodov

Prožijte svá letní odpoledne příjemným uvolněním a protažením s nebem nad hlavou a poznejte váš oblíbený obchodní dům i z jiného úhlu pohledu. Cvičit budeme za každého počasí (je tam možnost cvičit i na zastřešeném prostoru) od 3. července do konce prázdnin, a to každé pondělí od 18:00 - 19:00 a každé úterý od 18:00 - 19:30.

Zbavte se stresu, bolesti zad i špatné nálady a přijďte si s námi užít léto.

Cvičit budeme různé styly jógy s různými lektory(kami). Aktuální druh lekce a jméno lektora(rky) bude vždy zveřejněno v rezervačním systému. Tam si taky své místo na lekci rezervujte online, kapacita je omezena a bylo by škoda přijít zbytečně. Rezervace je možná též na recepci (tel: 722272912)

V rezervačním systému jsou pro rezervaci nachystána okýnka sytě červené barvy na záložce Jóga modrý sál a pokud nebudete moci na rezervovanou lekci přijít, prosíme o včasné odhlášení a uvolnění místa pro další zájemce. Děkujeme.

Vsup na střechu je u vchodu S4 (Beach Bar).

Doporučujeme si vzít podložky vlastní, ale výjimečně je možné si v informačním stánku půjčit, převléci se můžete na toaletách nebo přímo na střeše jsou zbudovány provizorní šatny ve stanu, klíče od skříněk si půjčíte proti záloze opět v infostánku.

Zvýhodněné prázdninové vstupné je jednotné 100,-Kč, platba proběhne přímo na místě u lektorky, vezměte si proto prosím přesnou částku. Na tuto akci nelze využít kredity, permanentky, žádné benefity ani kartu MultiSport. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na vás:-).

Novinky

Rádi se vzděláváte a diskutujete o józe?

Rok psa

Další služby

E-shop Domu jógy

Masáže Chodov a Vinohrady

Pronájem studia

Půjčovna a prodej sítí na Aerojógu

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga jako švédský stůl?

Znáte to: jste na dovolené, k večeři švédské stoly a vy musíte vyzkoušet ...  Více

Mate obavy zkusit lekci pro pokročilé?

Třeba už nějakou dobu jógu praktikujete, ale pořád chodíte na “tu ...  Více

Masáže, které mají smysl

Ráda bych Vám představila masáže, které mají podle mě smysl.  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Správný cestovatel nemá žádné plány ani záměr dokončení cesty.

Lao-C