Jóga nad Prahou - Anděl

Upozornění - Tato akce již proběhla.
Zveme vás na letní lekce jógy přímo na střešní travnaté terase OC Nový Smíchov, které jsme pro vás od 13. června ve spolupráci s nákupním centrem připravili.
Jóga nad Prahou - Anděl

Prožijte svá letní odpoledne příjemným uvolněním a protažením na zeleném trávníku s nebem nad hlavou a poznejte váš oblíbený obchodní dům i z jiného úhlu pohledu. Cvičit budeme za příznivého počasí od 12. června do cca poloviny září, a to každé pondělí od 18:45 - 19:45, každé úterý od 18:15 - 19:15 a každý čtvrtek od 18:15 – 19:45.

Zbavte se stresu, bolesti zad i špatné nálady a přijďte si s námi užít léto.

Cvičit budeme různé styly jógy s různými lektory. Aktuální druh lekce a jméno lektora(rky) bude vždy zveřejněno v rezervačním systému. Tam si taky své místo na lekci rezervujte online, kapacita je omezena a bylo by škoda přijít zbytečně. Rezervace je možná též na recepci (tel: 608636877)

rezervačním systému jsou pro rezervaci nachystána okýnka sytě červené barvy na záložce Jóga modrý sál (ve čtvrtek je čtvereček trochu posunut, ale jen kvůli místu v rezervačním systému, platí samozřejmě čas 18:15 – 19:45). Pokud nebudete moci na rezervovanou lekci přijít, prosíme o včasné odhlášení a uvolnění místa pro další zájemce. Děkujeme.

Vsup na terasu je uprostřed nejvyššího podlaží OC Nový Smíchov (mezi dvěma restauracemi téměř naproti jezdících schodů uprostřed centra) a sraz všech zájemců o cvičení je nejpozději pět minut před začátkem lekce, kdy nás služba OC pustí a za námi zamkne. Pozdějším příchozím tedy už nebude vstup umožněn.

Podložky si vezměte vlastní, převléci se můžete na toaletách nebo přijďte již ve cvičebním úboru.

Zvýhodněné prázdninové vstupné je jednotné 100,-Kč, platba proběhne přímo na místě u lektorky, vezměte si proto prosím přesnou částku. Na tuto akci nelze využít kredity, permanentky, žádné benefity ani kartu MultiSport. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na vás:-).

Rezervujte si lekci

Novinky

Rádi se vzděláváte a diskutujete o józe?

Rok psa

Další služby

E-shop Domu jógy

Masáže Chodov a Vinohrady

Pronájem studia

Půjčovna a prodej sítí na Aerojógu

Články a zajímavosti nejen o józe

Aerojóga očima lékařky

Všichni jistě známe bolest zad. Aby ne, postihuje asi 1/3 naší populace. ...  Více

Senioři a bolest?

„Když se člověk po šedesátce probudí a nic ho nebolí, znamená to , že ...  Více

Mami s mimi

... aneb jemná jóga pro maminky po porodu a masáže a jemné protahování s ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Pokud si myslíte, že vše špatné ve vašem životě je vina někoho jiného, budete hodně trpět.

Dalajláma