Balanční pozice a harmonie v životě

... zklidněte svou mysl a rozvíjejte rovnováhu těla
Cena: 850,- Kč
Podle jógové tradice je rovnováha těla spojena s rovnováhou mysli. Balanční ásany pomáhají rozvíjet koncentraci a procvičují rovnovážné reakce pohybového ústrojenství. Na výdrž v balanční pozici je nutné soustředění a emoční klid. Efekt balančních pozic tak spočívá nejen v rozvíjení rovnováhy těla a posilování svalového tonusu, ale hlavně v zklidnění mysli. Uvolněná pokojná mysl přináší nové řešení, nápady a umožňuje homeostázi celého organizmu - organizmus těla je schopen aktivovat vlastní léčebné síly a regenerovat se. 
Dalším báječným přínosem je, že balanční pozice aktivují rovnoměrně obě mozkové hemisféry. Zatímco levá hemisféra je spokojená se známými, opakujícími se činnostmi, pravá podněcuje k novým nápadům. V případě balanční pozice např. Ardha Chandásana (poloviční měsíc) levá hemisféra kontroluje dráhu pohybu ruky, která jde pomalu nahoru, a pravá hemisféra reguluje polohu této paže v prostoru, a tak obě hemisféry spolupracují. 
No a praktikováním tohoto všeho se můžeme lehčeji a ladněji vycentrovat do našeho vlastního duševního středu, pokud nás z něho vychýlí nějaká situace v běžném životě. 

Skutečně a ze srdce se na vás těším :-)
 
PS: Ideálně žádný alkohol před workshopem :-)))

Program

Projdeme si spolu různé balanční pozice, známé i méně známé, a pokud se na to budete cítit, můžeme si na závěr zabalancovat hlavou dolu v stoji na hlavě, předloktích nebo na rukou.

Kdy

V případě uzavření studia z důvodu nařízení vlády bude workshop probíhat formou živého vysílání ve stejném čase.

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 850,- Kč
  • Rezervační záloha: 850,- Kč

O lektorovi

Cez prácu s telom vediem ku vzťahu k sebe - k sebeláske, ktorá je základom pre každý ďalší vzťah v živote. Každá lekcia začína prenesením pozornosti do tela, na dych, na vnútorný balanc a pokračuje ďalej podľa jej zamerania s tým, že si navnímam ľudí v sále a podľa toho potom prispôsobím výber ásan a rytmus pohybu.

Více informací

Rezervace

Po rezervaci vám přijde potvrzovací mail, že máte akci rezervovánu (někdy padají maily do spamu, tak prosíme o jeho kontrolu) a platební údaje.  Pokud se Vám nedaří z jakéhokoliv důvodu registrovat do rezervačního systému, většinou je to z toho důvodu, že udáváte uživatelské jméno, které již v systému je. Pokud neobdržíte potvrzovací e-mail a ani jej nenajdete ve spamu, volejte nebo pište na: 

Online rezervace

Tel.:  774 496 206

E-mail:  skoladomujogy@dum-jogy.cz

Podmínky rezervace

Podmínky a pravidla rezervačního systému

v souvislosti s přetrvávající epidemickou situací související s Covid-19 Vás musíme upozornit na následující skutečnosti týkající se ukončování lekcí, kurzů, seminářů, workshopů nebo pobytů. Současná situace sama o sobě, ani ji provázející nouzový stav, nezakládá právní nárok na výpověď dosavadních smluvených závazků ani na odstupovaní od nich.

Klienti si musí být vědomi, že jakékoliv odložení či modifikace plnění ze strany Domu jógy je vyvolané důvody nezávislými na jeho vůli a je nutné je chápat jako vyšší moc. V tomto případě nejsou naplněny zákonné důvody odstoupení od smlouvy pro porušení smlouvy podstatným způsobem (1) ani nároky plynoucí z podstatné změny okolností (2), a to zejména z důvodu, že si klienti byli nastalé situace a případných komplikací z ní vyplývajících vědomi a mohli případné změny rozumně předpokládat.

Dům jógy se všemi dostupnými prostředky pokusí o realizaci všech naplánovaných aktivity v souladu se současnými epidemickými opatřeními tak, aby se jejich realizace blížila co nejvíce původně zamýšleným datům i formám realizace.

(1) § 2002 zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „o.z.“)
(2) § 1765 a násl. o.z.

Mohlo by vás také zajímat

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga na hlavu postavená

Když je něco na hlavu postavené, nebo vzhůru nohama, obvykle to vyjadřuje ...  Více

Masáže, které mají smysl

Ráda bych Vám představila masáže, které mají podle mě smysl.  Více

Mami s mimi

... aneb jemná jóga pro maminky po porodu a masáže a jemné protahování s ...  Více

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme hrdým členem ČKF

Pokud chcete probudit všechnu lidskost, probuďte prvně sami sebe. Pokud chcete odstranit veškeré utrpení světa, prvně odstraňte v sobě vše negativní. Nejvyšší dar, který můžete dát, je vaše vnitřní transformace.

Lao-C

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace