Čakrová jógová sestava

Speciální jógovou sestavou se postupně pokusíme odstranit všechny nahromaděné "bloky" a znovu uvést do harmonizace naše tělo i duši.
Čakrová jógová sestava
Cena: 1 490,- Kč

ČAKROVÁ JÓGOVÁ SESTAVA - I. ČÁST

Speciální jógovou sestavou se postupně pokusíme jednak odstranit všechny nahromaděné "bloky" srdečního centra, které je spojováno se 4. SRDEČNÍ ČAKROU a jednak rozpustit naše "komunikační bloky", které bývají spojovány s 5. KRČNÍ ČAKROU.

Aby byla srdeční čakra dobře otevřená a v harmonii, je třeba naučit se milovat sami sebe, pěstovat v sobě emoční vyzrálost, která nám umožňuje jednat vědomě a soucitně. Blokace srdeční čakry se na psychické úrovni projevuje někdy až nenávistnými pocity, zlobou a záští. V pokročilejším stádiu pak zármutkem, uzavřeností a zoufalstvím.

Harmonizace krční čakry Vám pomůže vyjádřit pravdivě své emoce a své myšlenky. Pokud nepracuje čakra dostatečně, jste zakřiklí, neumíte artikulovat své myšlenky a pocity, možná se uzavíráte příliš dovnitř, a to jak v pracovním tak především osobním životě.

ČAKROVÁ JÓGOVÁ SESTAVA - II. ČÁST

Pro všechny z Vás, kteří jste se zúčastnili našeho prvního setkání - ČAKROVÁ JÓGOVÁ SESTAVA - I. ČÁST, jsme připravili další seminář, kde se zaměříme v naší speciální jógové sestavě na nejspodnější bloky dřímající na naší 1. KOŘENOVÉ ČAKŘE a naší 2. SAKRÁLNÍ ČAKŘE.

Blokaci první čakry můžeme pocítit například bolestí spodní části zad, zánětem sedacího nervu, poruchou imunity, depresemi či pocitem odloučení. K pročištění této první čakry je velmi důležitá ochota odpuštění. Kořenová čakra tvoří základnu a skrze ní čerpáme ze země pránu - životní energii, pokud ovšem tato nejspodnější čakra vibruje zpomaleně, nemáme dostatek síly a prvotní důvěry a zpomalujeme tak vibraci také čaker následujících.

Sakrální čakra v sobě skrývá ohromnou léčebnou energii, neboť v této oblasti probíhají výživné, ale také očistné a detoxikační procesy prostřednictvím střev a močového měchýře. K tomuto očistnému procesu však může dojít pouze pokud druhá čakra pracuje harmonicky.

Program

Kdy

  • 12. listopadu 2017 - I. část - studio Chodov
  • 3. prosince 2017 - II. část - studio Chodov
  • 28. ledna 2018 - I. část - studio Anděl
  • 25. února 2018 - II. část - studio Anděl

Workshopy začínáme na Andělu vždy v 9:30 a končíme v 15:30 (přestávka na občerstvení cca 20minut) a na Chodově v 9:00 - 15:00 hodin.

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 1 490,- Kč
  • Rezervační záloha: 490,- Kč

O lektorovi

„Zpomal a užij si život. Není to pouze scenérie, kterou neuvidíš, když budeš příliš spěchat, ale především propásneš smysl, kam jdeš a proč.“ Je jedno, zda jsi malý, dlouhý, starý nebo mladý, i ty můžeš začít s jógou, která se pak možná stane tvojí součástí, malým rituálem, anebo se jen příjemně zrelaxuješ. Nejdůležitější však pro mě je, aby každá lekce jógy byla originální, zábavná a především pro všechny příjemná.

Více informací

Přihláška

Důležité upozornění! Akce Školy domu jógy (což jsou kuzry, workshopy, semináře, školení, víkendové pobyty) nelze hradit žádnými benefity, žádnými poukázkami ani platit přes kartu Multisport. Děkujeme za pochopení.

Vyplňte prosím přihlášku včetně termínu, na který se hlásíte. Po odeslání obdržíte potvrzovací e-mail s dalšími instrukcemi.

Možné termíny (zadejte první den akce):

  • 12. listopadu 2017 - I. část - studio Chodov
  • 3. prosince 2017 - II. část - studio Chodov
  • 28. ledna 2018 - I. část - studio Anděl
  • 25. února 2018 - II. část - studio Anděl

Workshopy začínáme na Andělu vždy v 9:30 a končíme v 15:30 (přestávka na občerstvení cca 20minut) a na Chodově v 9:00 - 15:00 hodin.

verification code

* povinné položky

Novinky

Rádi se vzděláváte a diskutujete o józe?

Rok psa

Další služby

E-shop Domu jógy

Masáže Chodov a Vinohrady

Pronájem studia

Půjčovna a prodej sítí na Aerojógu

Články a zajímavosti nejen o józe

Znáte office jógu?

Office jóga je určena především pro ty, kteří mají sedavé zaměstnáni, ...  Více

Naučte se s námi pravidelně čistit své tělo

Detoxikačních kurzů v dnešní době naleznete všude opravdu mnoho... stejně ...  Více

Jóga jako švédský stůl?

Znáte to: jste na dovolené, k večeři švédské stoly a vy musíte vyzkoušet ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Hřích je, když se neradujeme ze života

Osho