Jóga pro imunitu

Pojďme se podívat, jak můžeme jógou významně posílit svoji imunitu.
Jóga pro imunitu
Cena: 780,- Kč
Představte si naši imunitu (obranyschopnost proti virům a bakteriím) jako armádu vojáků, která chrání organismus proti nepřátelům (nemocem). Každá armáda musí být z něčeho živa a mít zdroj síly na obranu. Dle východní filosofie (tedy i jógové) máme všichni určitou zásobu životní energie - Ki (Čchi), kterou jednak dědíme po rodičích (sídlí v ledvinách) a jednak ji přijímáme během života ze vzduchu (dýchání) z potravy atd. pro naše hruběhmotné tělo, a kladnými emocemi (Láska, naděje atd.) pro naše jemněhmotné tělo. Čím víc Ki, čili životní energie máme, tím silnější je naše imunita (armáda) - odolnost.
 
Ta je však během života oslabována : 
  • nutnými energetickými výdaji: běžná činnost tělesná (vnitřních orgánů, svalů atd.) a duševní (myšlení, emoce atd.)
  • zbytečnými ztrátami energie: neefektivní tělesná činnost (těch je!) a negativní duševní činnost (např. vnitřní strachy, stanovování si nesmyslných cílů...atd), která nás vyčerpává, a tím si snižujeme odolnost proti nemocem.
V tomto workshopu se zaměříme právě na eliminaci těch "zbytečných ztrát" - neboli oslabování imunity, za které si můžeme sami.
Workshop je vhodný pro všechny věkové kategorie:-)
 
Srdečně zve Richard.

Program

  • energetická "pumpa"
  • cviky na aktivaci energie
  • techniky pro odstranění vnitřních strachů (afirmace a další...)
  • sankalpa
  • sestavy pro posílení imunity s řízeným dýcháním
  • další techniky dle individuálních problémů klientů
 

Kdy

V případě uzavření studia z důvodu nařízení vlády bude workshop probíhat formou živého vysílání ve stejném čase. Takto je možné jej absolvovat i v případě, pokud nebudete  mít možnost do studia přijít.

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 780,- Kč
  • Rezervační záloha: 780,- Kč

O lektorovi

V mých lekcích cvičíme v klidném, pomalém tempu, aby klient v každém okamžiku cítil, co je pro něj prospěšné a cvičil s úsměvem a nadhledem. Respektuji individualitu každého tak, aby všem jóga dělala dobře nejen po těle, ale i na duši.
Jóga se nedá popsat – musí se zkusit.

Více informací

Rezervace

Po rezervaci vám přijde potvrzovací mail, že máte akci rezervovánu (někdy padají maily do spamu, tak prosíme o jeho kontrolu) a platební údaje.  Pokud se Vám nedaří z jakéhokoliv důvodu registrovat do rezervačního systému, většinou je to z toho důvodu, že udáváte uživatelské jméno, které již v systému je. Pokud neobdržíte potvrzovací e-mail a ani jej nenajdete ve spamu, volejte nebo pište na: 

Online rezervace

Tel.:  774 496 206

E-mail:  skoladomujogy@dum-jogy.cz

Podmínky rezervace

Podmínky a pravidla rezervačního systému

v souvislosti s přetrvávající epidemickou situací související s Covid-19 Vás musíme upozornit na následující skutečnosti týkající se ukončování lekcí, kurzů, seminářů, workshopů nebo pobytů. Současná situace sama o sobě, ani ji provázející nouzový stav, nezakládá právní nárok na výpověď dosavadních smluvených závazků ani na odstupovaní od nich.

Klienti si musí být vědomi, že jakékoliv odložení či modifikace plnění ze strany Domu jógy je vyvolané důvody nezávislými na jeho vůli a je nutné je chápat jako vyšší moc. V tomto případě nejsou naplněny zákonné důvody odstoupení od smlouvy pro porušení smlouvy podstatným způsobem (1) ani nároky plynoucí z podstatné změny okolností (2), a to zejména z důvodu, že si klienti byli nastalé situace a případných komplikací z ní vyplývajících vědomi a mohli případné změny rozumně předpokládat.

Dům jógy se všemi dostupnými prostředky pokusí o realizaci všech naplánovaných aktivity v souladu se současnými epidemickými opatřeními tak, aby se jejich realizace blížila co nejvíce původně zamýšleným datům i formám realizace.

(1) § 2002 zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „o.z.“)
(2) § 1765 a násl. o.z.

Mohlo by vás také zajímat

Články a zajímavosti nejen o józe

Rok psa

Malou část nového roku máme za sebou a během ní jsme si pravděpodobně ...  Více

Mami s mimi

... aneb jemná jóga pro maminky po porodu a masáže a jemné protahování s ...  Více

Jóga je skvělá i pro chlapy v letech

... rozhovor s Richardem Holickým ...  Více

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Každá buňka dovede být šťastná

B.K.S.Iyengar

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů