Jógou k sebevyjádření

Přijďte si na workshop prožít, jaké to je být si vědomi své síly a jedinečnosti, ladit se sebou a být v harmonii se svým okolím.
Jógou k sebevyjádření
Cena: 780,- Kč

Že se bojíte zpívat? Právě pro vás je tento workshop perfektní! Zaměříme se na zdolání strachu slyšet se a vidět se, jací jsme: úžasné a jedinečné bytosti, kterým byl dán dar žít a tvořit.

Během tří hodin si vyzkoušíte práci s dechem, s hlasivkami, s celým tělem. Sebevyjádření, a tedy i náš hlas, jsou pro naše emoční tělo stejně důležité jako dýchání či spánek pro tělo fyzické. Během workshopu se zaměříme na uvědomění si naší vnitřní síly i toho, co jí může blokovat. Zapracujeme na odbourání zábran a dovolíme naší duši se vyjádřit a cítit se svobodně.

Workshop je určený pro všechny, kteří se rádi vyjadřují skrze pohyb a zpěv, i pro ty, kteří se možná právě teď cítí trochu na dně a rádi by se dostali zpátky do pohody.

Workshop není vhodný pro vás, kdo jste čerstvě po úrazu, oslabení po nemoci či máte-li zrovna silnou menstruaci.

 

Program

  • Pránájáma (dechové cviky)
  • Jógové ásany
  • Tanec
  • Zpěv

Kdy

Vždy v čase od 9:30 - 12:30 hodin.

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 780,- Kč
  • Rezervační záloha: 780,- Kč

O lektorovi

Co učím: Jemná jóga, gravid jóga, vinjása flow, power jóga, zdravá záda

Více informací

Rezervace

Po rezervaci vám přijde potvrzovací mail, že máte akci rezervovánu (někdy padají maily do spamu, tak prosíme o jeho kontrolu) a platební údaje.  Pokud se Vám nedaří z jakéhokoliv důvodu registrovat do rezervačního systému, většinou je to z toho důvodu, že udáváte uživatelské jméno, které již v systému je. Pokud neobdržíte potvrzovací e-mail a ani jej nenajdete ve spamu, volejte nebo pište na: 

Online rezervace

Tel.:  774 496 206

E-mail:  skoladomujogy@dum-jogy.cz

Podmínky rezervace

Podmínky a pravidla rezervačního systému

v souvislosti s přetrvávající epidemickou situací související s Covid-19 Vás musíme upozornit na následující skutečnosti týkající se ukončování lekcí, kurzů, seminářů, workshopů nebo pobytů. Současná situace sama o sobě, ani ji provázející nouzový stav, nezakládá právní nárok na výpověď dosavadních smluvených závazků ani na odstupovaní od nich.

Klienti si musí být vědomi, že jakékoliv odložení či modifikace plnění ze strany Domu jógy je vyvolané důvody nezávislými na jeho vůli a je nutné je chápat jako vyšší moc. V tomto případě nejsou naplněny zákonné důvody odstoupení od smlouvy pro porušení smlouvy podstatným způsobem (1) ani nároky plynoucí z podstatné změny okolností (2), a to zejména z důvodu, že si klienti byli nastalé situace a případných komplikací z ní vyplývajících vědomi a mohli případné změny rozumně předpokládat.

Dům jógy se všemi dostupnými prostředky pokusí o realizaci všech naplánovaných aktivity v souladu se současnými epidemickými opatřeními tak, aby se jejich realizace blížila co nejvíce původně zamýšleným datům i formám realizace.

(1) § 2002 zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „o.z.“)
(2) § 1765 a násl. o.z.

Mohlo by vás také zajímat

Články a zajímavosti nejen o józe

Aerojóga očima lékařky

Všichni jistě známe bolest zad. Aby ne, postihuje asi 1/3 naší populace. ...  Více

Co je to Kundalini jóga?

Jazyk český je malebný a má s indickým sanskrtem společnou indoevropskou ...  Více

Joga u moře? Nejlepší nápad

Spojíme-li někdy mnoho těch "nejlepších věcí", dopadne to občas jako ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Kolik svatých slov jste přečetli, kolik svatých slov jste vyřkli, co však zmohou když podle nich nejednáte.

Siddharta Gautama

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů