Všechna studia otevřena - aktuální podmínky pro účast. Těšíme se na vás.

Lymfo-dren s jógou

Přijďte urychlit svůj metabolismus aktivací lymfy. Pomůžete tak svému tělu lépe spalovat tuky.
Lymfo-dren s jógou
Cena: 1850,- Kč

Lymfa se  v sánskrtu nazývá lasika, od slova las, lesknout se, zářit třpytivým jasem. Je jednou z nejdůležitějších tekutin v těle. Jóga pomáhá ke zdravému proudění lymfy, která proniká tkánemi v těle a odvádí zplodiny z těla ven. Vhodně volené asány aktivují svaly a podporují tak proudění lymfatického systému.
Jóga má blahodárný účinek na mnohé fyzické i psychické problémy. Při opakování jemných sestav cvičení se mohou pozvolna zlepšit i neduhy v chronickém stavu. Zvýší se hladiny hormonů v těle, nastartují dlouhodobé spalování a též zharmonizují emoce potřebné pro pozitivní nastavení jedince jako celku. Zároveň vás jóga naučí soustředit se na svůj dech tak, abyste s ním mohli při cvičení i po něm správně pracovat. Tělu dodáte nejen více kyslíku, ale i všech ostatních živin. Později dokážete soustředit svůj dech i na konkrétní místa na těle, a budete si tak moci sami ulevit od bolesti hlavy nebo zad.

Upozornění! Workshop není vhodný pro lidi s vysokým krevním tlakem, otoky ledvin, otoky srdce, Anginou pektoris.

Program

Jemným pohybem s malým tlakem v určitém pořadí a rytmu rozpumpujeme tok lymfy, zahájíme detoxikaci a podpoříme metabolizmus celého organismu. Nastartujeme samouzdravovací procesy v těle.

V rámci workshopu se seznámíte s fungováním lymfatického systému, jak spolupracuje s imunitou a co radí ajurvédská i celostní medicína. Vyzkoušíte si rotace, obrácené a stabilizační pozice, hluboké předklony, zákolny a harmonický dech. Okusíte uvolnění v meditaci potřebné pro odblokování hlavy, uvolnění fyziologického stresu a vyslání individuálního záměru.
Lektorky budou v průběhu workshopu v neustálé interakci s účastníky a jednotlivé asány citlivě upravovat dle individuálních potřeb účastníků.

Kdy

Vždy v čase od 9:30 - 16:00 hodin s přestávkou na oběd.

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 1850,- Kč
  • Rezervační záloha: 850,- Kč

O lektorovi

Dýchání vnímám jako základní prvek proplouvající skrze plynule přecházející ásany. Pokud nedýchám, jako bych nežila. Lekce jsou zaměřeny na jemné propojování jogových ásan v rytmu dechu. Protažení, posílení, zahřátí těla a zklidnění mysli. Vše s respektem k potřebám vlastního těla. Součástí jsou i pránické techniky. Zakončením je závěrečná relaxace potřebná k doznění všech procesů na úrovni těla a mysli. Vítání jsou všichni, bez rozdílu pokročilosti - ti, kdo mají zájem o praktikování jógy.

Více informací

Podmínky rezervace

Podmínky a pravidla rezervačního systému

v souvislosti s přetrvávající epidemickou situací související s Covid-19 Vás musíme upozornit na následující skutečnosti týkající se ukončování lekcí, kurzů, seminářů, workshopů nebo pobytů. Současná situace sama o sobě, ani ji provázející nouzový stav, nezakládá právní nárok na výpověď dosavadních smluvených závazků ani na odstupovaní od nich.

Klienti si musí být vědomi, že jakékoliv odložení či modifikace plnění ze strany Domu jógy je vyvolané důvody nezávislými na jeho vůli a je nutné je chápat jako vyšší moc. V tomto případě nejsou naplněny zákonné důvody odstoupení od smlouvy pro porušení smlouvy podstatným způsobem (1) ani nároky plynoucí z podstatné změny okolností (2), a to zejména z důvodu, že si klienti byli nastalé situace a případných komplikací z ní vyplývajících vědomi a mohli případné změny rozumně předpokládat.

Dům jógy se všemi dostupnými prostředky pokusí o realizaci všech naplánovaných aktivity v souladu se současnými epidemickými opatřeními tak, aby se jejich realizace blížila co nejvíce původně zamýšleným datům i formám realizace.

(1) § 2002 zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „o.z.“)
(2) § 1765 a násl. o.z.

Mohlo by vás také zajímat

Články a zajímavosti nejen o józe

Mate obavy zkusit lekci pro pokročilé?

Třeba už nějakou dobu jógu praktikujete, ale pořád chodíte na “tu ...  Více

Co je to Kundalini jóga?

Jazyk český je malebný a má s indickým sanskrtem společnou indoevropskou ...  Více

Jóga jako švédský stůl?

Znáte to: jste na dovolené, k večeři švédské stoly a vy musíte vyzkoušet ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Správný cestovatel nemá žádné plány ani záměr dokončení cesty.

Lao-C

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů