Lymfo-dren s jógou (celodenní)

Přijďte urychlit svůj metabolismus aktivací lymfy. Pomůžete tak svému tělu lépe spalovat tuky.
Lymfo-dren s jógou
Cena: 1950,- Kč

Lymfa se  v sánskrtu nazývá lasika, od slova las, lesknout se, zářit třpytivým jasem. Je jednou z nejdůležitějších tekutin v těle. Jóga pomáhá ke zdravému proudění lymfy, která proniká tkánemi v těle a odvádí zplodiny z těla ven. Vhodně volené asány aktivují svaly a podporují tak proudění lymfatického systému.
Jóga má blahodárný účinek na mnohé fyzické i psychické problémy. Při opakování jemných sestav cvičení se mohou pozvolna zlepšit i neduhy v chronickém stavu. Zvýší se hladiny hormonů v těle, nastartují dlouhodobé spalování a též zharmonizují emoce potřebné pro pozitivní nastavení jedince jako celku. Zároveň vás jóga naučí soustředit se na svůj dech tak, abyste s ním mohli při cvičení i po něm správně pracovat. Tělu dodáte nejen více kyslíku, ale i všech ostatních živin. Později dokážete soustředit svůj dech i na konkrétní místa na těle, a budete si tak moci sami ulevit od bolesti hlavy nebo zad.

Upozornění! Workshop není vhodný pro lidi s vysokým krevním tlakem, otoky ledvin, otoky srdce, Anginou pektoris.

Program

Jemným pohybem s malým tlakem v určitém pořadí a rytmu rozpumpujeme tok lymfy, zahájíme detoxikaci a podpoříme metabolizmus celého organismu. Nastartujeme samouzdravovací procesy v těle.

V rámci workshopu se seznámíte s fungováním lymfatického systému, jak spolupracuje s imunitou a co radí ajurvédská i celostní medicína. Vyzkoušíte si rotace, obrácené a stabilizační pozice, hluboké předklony, zákolny a harmonický dech. Okusíte uvolnění v meditaci potřebné pro odblokování hlavy, uvolnění fyziologického stresu a vyslání individuálního záměru.
Lektorky budou v průběhu workshopu v neustálé interakci s účastníky a jednotlivé asány citlivě upravovat dle individuálních potřeb účastníků.

Kdy

Vždy v čase od 9:30 - 16:00 hodin s přestávkou na oběd.

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 1950,- Kč
  • Rezervační záloha: 950,- Kč

O lektorovi

Dýchání vnímám jako základní prvek proplouvající skrze plynule přecházející ásany. Pokud nedýchám, jako bych nežila. Lekce jsou zaměřeny na jemné propojování jogových ásan v rytmu dechu. Protažení, posílení, zahřátí těla a zklidnění mysli. Vše s respektem k potřebám vlastního těla. Součástí jsou i pránické techniky. Zakončením je závěrečná relaxace potřebná k doznění všech procesů na úrovni těla a mysli. Vítání jsou všichni, bez rozdílu pokročilosti - ti, kdo mají zájem o praktikování jógy.

Více informací

Mé lekce začínají krátkým zklidněním, zastavením a dechovým cvičením. Následují průpravné cviky, ve kterých připravíme tělo na cvičení a potom plynule přejdeme k jednotlivým ásanám (pozicím), nebo krátkým sestavám. Každou hodinu zakončuji delší relaxací, která je zvláště v dnešní době velice důležitá.

Více informací

Rezervace

Po rezervaci vám přijde potvrzovací mail, že máte akci rezervovánu (někdy padají maily do spamu, tak prosíme o jeho kontrolu) a platební údaje.  Pokud se Vám nedaří z jakéhokoliv důvodu registrovat do rezervačního systému, většinou je to z toho důvodu, že udáváte uživatelské jméno, které již v systému je. Pokud neobdržíte potvrzovací e-mail a ani jej nenajdete ve spamu, volejte nebo pište na: 

Online rezervace

Tel.:  774 496 206

E-mail:  skoladomujogy@dum-jogy.cz

Podmínky rezervace

Podmínky a pravidla rezervačního systému

v souvislosti s přetrvávající epidemickou situací související s Covid-19 Vás musíme upozornit na následující skutečnosti týkající se ukončování lekcí, kurzů, seminářů, workshopů nebo pobytů. Současná situace sama o sobě, ani ji provázející nouzový stav, nezakládá právní nárok na výpověď dosavadních smluvených závazků ani na odstupovaní od nich.

Klienti si musí být vědomi, že jakékoliv odložení či modifikace plnění ze strany Domu jógy je vyvolané důvody nezávislými na jeho vůli a je nutné je chápat jako vyšší moc. V tomto případě nejsou naplněny zákonné důvody odstoupení od smlouvy pro porušení smlouvy podstatným způsobem (1) ani nároky plynoucí z podstatné změny okolností (2), a to zejména z důvodu, že si klienti byli nastalé situace a případných komplikací z ní vyplývajících vědomi a mohli případné změny rozumně předpokládat.

Dům jógy se všemi dostupnými prostředky pokusí o realizaci všech naplánovaných aktivity v souladu se současnými epidemickými opatřeními tak, aby se jejich realizace blížila co nejvíce původně zamýšleným datům i formám realizace.

(1) § 2002 zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „o.z.“)
(2) § 1765 a násl. o.z.

Mohlo by vás také zajímat

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga na hlavu postavená

Když je něco na hlavu postavené, nebo vzhůru nohama, obvykle to vyjadřuje ...  Více

MaMi jóga – cvičení maminek s miminkem

Narodilo se vám miminko? Asi jste záhy zjistila, že porodem nic nekončí, ale ...  Více

Dech a život

Bez nadsázky si dovolím tvrdit, že dech je ten nejdůležitější proces pro ...  Více

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Pokud si myslíte, že vše špatné ve vašem životě je vina někoho jiného, budete hodně trpět.

Dalajláma

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů