Lymfo-dren s jógou

Přijďte urychlit svůj metabolismus aktivací lymfy. Pomůžete tak svému tělu lépe spalovat tuky.
Lymfo-dren s jógou
Cena: 1850,- Kč

Lymfa se  v sánskrtu nazývá lasika, od slova las, lesknout se, zářit třpytivým jasem. Je jednou z nejdůležitějších tekutin v těle. Jóga pomáhá ke zdravému proudění lymfy, která proniká tkánemi v těle a odvádí zplodiny z těla ven. Vhodně volené asány aktivují svaly a podporují tak proudění lymfatického systému.
Jóga má blahodárný účinek na mnohé fyzické i psychické problémy. Při opakování jemných sestav cvičení se mohou pozvolna zlepšit i neduhy v chronickém stavu. Zvýší se hladiny hormonů v těle, nastartují dlouhodobé spalování a též zharmonizují emoce potřebné pro pozitivní nastavení jedince jako celku. Zároveň vás jóga naučí soustředit se na svůj dech tak, abyste s ním mohli při cvičení i po něm správně pracovat. Tělu dodáte nejen více kyslíku, ale i všech ostatních živin. Později dokážete soustředit svůj dech i na konkrétní místa na těle, a budete si tak moci sami ulevit od bolesti hlavy nebo zad.

Upozornění! Workshop není vhodný pro lidi s vysokým krevním tlakem, otoky ledvin, otoky srdce, Anginou pektoris.

Program

Jemným pohybem s malým tlakem v určitém pořadí a rytmu rozpumpujeme tok lymfy, zahájíme detoxikaci a podpoříme metabolizmus celého organismu. Nastartujeme samouzdravovací procesy v těle.

V rámci workshopu se seznámíte s fungováním lymfatického systému, jak spolupracuje s imunitou a co radí ajurvédská i celostní medicína. Vyzkoušíte si rotace, obrácené a stabilizační pozice, hluboké předklony, zákolny a harmonický dech. Okusíte uvolnění v meditaci potřebné pro odblokování hlavy, uvolnění fyziologického stresu a vyslání individuálního záměru.
Lektorky budou v průběhu workshopu v neustálé interakci s účastníky a jednotlivé asány citlivě upravovat dle individuálních potřeb účastníků.

Kdy

Vždy v čase od 11:15 - 17:45 hodin.

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 1850,- Kč
  • Rezervační záloha: 850,- Kč

O lektorovi

Mé lekce začínají krátkým zklidněním, zastavením a dechovým cvičením. Následují průpravné cviky, ve kterých připravíme tělo na cvičení a potom plynule přejdeme k jednotlivým ásanám (pozicím), nebo krátkým sestavám. Každou hodinu zakončuji delší relaxací, která je zvláště v dnešní době velice důležitá.

Více informací

Dýchání vnímám jako základní prvek proplouvající skrze plynule přecházející ásany. Pokud nedýchám, jako bych nežila. Lekce jsou zaměřeny na jemné propojování jogových ásan v rytmu dechu. Protažení, posílení, zahřátí těla a zklidnění mysli. Vše s respektem k potřebám vlastního těla. Součástí jsou i pránické techniky. Zakončením je závěrečná relaxace potřebná k doznění všech procesů na úrovni těla a mysli. Vítání jsou všichni, bez rozdílu pokročilosti - ti, kdo mají zájem o praktikování jógy.

Více informací

Články a zajímavosti nejen o józe

Já a jóga - Richard Holický

S jógou jsem se poprvé setkal díky rande s jogínkou, která mě dotlačila na ...  Více

Téma měsíce: Jak vám jóga změnila život?

Odcvičeno. Zavírám dveře studia, odcházím a jógu mám za sebou. Za ...  Více

Jóga pro děti v Domě jógy na Chodově

Máte doma malého „jogína“ – kluka nebo holčičku ve věku 3-6 let? ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Setkání dvou lidí je dočasné, zatímco spojení člověka s vesmírem je věčné.

osho

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů