Pozdrav Měsíci a klidný spánek (3 hodinový)

Pojďme společně prozkoumat účinky sestavy Pozdrav Měsíci, která zklidňuje a velmi dobře pomáhá s nespavostí.
Pozdrav Měsíci a klidný spánek
Cena: 780,- Kč

Pozdravy Měsíci jsou méně známé než pozdray Slunci, a tak jako Slunce a Měsíc - i když jsou propojeni - jsou protiklady, i obě sestavy mají opačné účinky. Jejich praktikování je proto doporučeno v opačných částech dne. Pozdravy Slunci bývají označovány za jangovou, aktivní, energetickou, zahřívací, praxi plnou mužské energie a světla a nejlepší účinky má jejich cvičení ráno, když je třeba "nastartovat" den. Pozdravům Měsíci jsou naopak oprávněně přiřazovány kvality jinové, ochlazující, uklidňující, meditativní, restorativní a ženské, a proto je nejlepší dobou pro jejich provádění večer. Vše je tak dokonale propojeno.

Pozdrav Měsíci je zaměřen na protažení a zpevnění celého těla, stimuluje vnitřní orgány, zklidňuje mysl, zlepšuje koncentraci a pomáhá s nespavostí.

Program

  • Krátká teoretická část
  • Zklidnění, relaxační a ochlazující pránajámy/dechové techniky.
  • Stejně jako v případě  Pozdravu Slunci má i Pozdrav Měsíci mnoho variací. My si pro zjednodušení vyzkoušíme dvě sekvence
  • Rozložení série na jednotlivé asány
  • Synchronizace dechu a pohybu ve všech pozicích
  • Workshop ukončíme společnou meditací a hlubokou relaxací

Kdy

Vždy v čase od 9:30 - 12:30 hodin.

V případě uzavření studia z důvodu nařízení vlády bude workshop probíhat formou živého vysílání ve stejném čase.

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 780,- Kč
  • Rezervační záloha: 780,- Kč

O lektorovi

Přestože nemám moc ráda jógové škatulkování, nejbližší mému srdci je Vinyása Flow se svou elegancí, propojením s dechem a různorodostí. Proto je každá má lekce jiná v závislosti na složení skupiny, ale i třeba roční době či fázi měsíce. Každá lekce zahrnuje krátké zklidnění, dechová cvičení, zahřátí, ásany a finální relaxaci. V poslední době často pracuji s hlubokými relaxačními technikami, jako je Jóga Nidra a někdy začleňuji do lekcí i hru na šamanský buben:-)

Více informací

Rezervace

Po rezervaci vám přijde potvrzovací mail, že máte akci rezervovánu (někdy padají maily do spamu, tak prosíme o jeho kontrolu) a platební údaje.  Pokud se Vám nedaří z jakéhokoliv důvodu registrovat do rezervačního systému, většinou je to z toho důvodu, že udáváte uživatelské jméno, které již v systému je. Pokud neobdržíte potvrzovací e-mail a ani jej nenajdete ve spamu, volejte nebo pište na: 

Online rezervace

Tel.:  774 496 206

E-mail:  skoladomujogy@dum-jogy.cz

Podmínky rezervace

Podmínky a pravidla rezervačního systému

v souvislosti s přetrvávající epidemickou situací související s Covid-19 Vás musíme upozornit na následující skutečnosti týkající se ukončování lekcí, kurzů, seminářů, workshopů nebo pobytů. Současná situace sama o sobě, ani ji provázející nouzový stav, nezakládá právní nárok na výpověď dosavadních smluvených závazků ani na odstupovaní od nich.

Klienti si musí být vědomi, že jakékoliv odložení či modifikace plnění ze strany Domu jógy je vyvolané důvody nezávislými na jeho vůli a je nutné je chápat jako vyšší moc. V tomto případě nejsou naplněny zákonné důvody odstoupení od smlouvy pro porušení smlouvy podstatným způsobem (1) ani nároky plynoucí z podstatné změny okolností (2), a to zejména z důvodu, že si klienti byli nastalé situace a případných komplikací z ní vyplývajících vědomi a mohli případné změny rozumně předpokládat.

Dům jógy se všemi dostupnými prostředky pokusí o realizaci všech naplánovaných aktivity v souladu se současnými epidemickými opatřeními tak, aby se jejich realizace blížila co nejvíce původně zamýšleným datům i formám realizace.

(1) § 2002 zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „o.z.“)
(2) § 1765 a násl. o.z.

Mohlo by vás také zajímat

Články a zajímavosti nejen o józe

Mami s mimi

... aneb jemná jóga pro maminky po porodu a masáže a jemné protahování s ...  Více

Jóga je skvělá i pro chlapy v letech

... rozhovor s Richardem Holickým ...  Více

12 důvodů proč se hýbat

Možná jste slyšeli o tom, že nám v hlavě – mimo jiné - zůstal i ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Jóga objevuje rovnováhu mezi štěstím světa, které je sebrstředné a štěstím, které přesahuje naše bytí

B.K.S.Iyengar

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů