Všechna studia otevřena - aktuální podmínky pro účast. Těšíme se na vás.

Relaxace pro kvalitní spánek

Dopřejte si workshop plný relaxačních technik využitelných pro běžný život k osvěžení a dobrému spaní.
Relaxace pro kvalitní spánek
Cena: 780,- Kč
V dnešní době je nabídka informací větší než poptávka a mysl je atakována ze všech stran kolikrát vyloženými nesmysly a hoaxy. No ale naše mozkovna neví, co si vybrat, jak informace třídit a doslova jí to "nedá spát". Samozřejmě narážím na nespavost, kterou trpí mnoho lidí napříč věkem, profesí či pohlavím. Jistě - jsou prášky na spaní - chemie, která dříve nebo později přestane zabírat, o alkoholu ani nemluvě. Spánek však lze navodit i šetrně - pomocí relaxačních technik. Některé najdete i na netu- ovšem zase jen jako informaci. Nicméně není nad přímou praxi - zkusit jak to funguje. Pojďte si tedy některé přímo "osahat".
 
Těším se na vás na praktickém workshopu - Richard

Program

  • Jóganidra (jógový spánek)
  • Jacobsonova progresivní relaxace
  • Autogenní tréning
  • Antimantra
  • Tlumivá (auto)masáž hlavy
  • Uspávací presura ......a další.

Kdy

Vždy od 12:50 - 15:50 hodin.

V případě uzavření studia z důvodu nařízení vlády bude workshop probíhat formou živého vysílání ve stejném čase. Semináře konané v sále v 1. patře bude možné absolvovat i v případě, pokud nebudete mít možnost do studia přijít.

 

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 780,- Kč
  • Rezervační záloha: 780,- Kč

O lektorovi

V mých lekcích cvičíme v klidném, pomalém tempu, aby klient v každém okamžiku cítil, co je pro něj prospěšné a cvičil s úsměvem a nadhledem. Respektuji individualitu každého tak, aby všem jóga dělala dobře nejen po těle, ale i na duši.
Jóga se nedá popsat – musí se zkusit.

Více informací

Podmínky rezervace

Podmínky a pravidla rezervačního systému

v souvislosti s přetrvávající epidemickou situací související s Covid-19 Vás musíme upozornit na následující skutečnosti týkající se ukončování lekcí, kurzů, seminářů, workshopů nebo pobytů. Současná situace sama o sobě, ani ji provázející nouzový stav, nezakládá právní nárok na výpověď dosavadních smluvených závazků ani na odstupovaní od nich.

Klienti si musí být vědomi, že jakékoliv odložení či modifikace plnění ze strany Domu jógy je vyvolané důvody nezávislými na jeho vůli a je nutné je chápat jako vyšší moc. V tomto případě nejsou naplněny zákonné důvody odstoupení od smlouvy pro porušení smlouvy podstatným způsobem (1) ani nároky plynoucí z podstatné změny okolností (2), a to zejména z důvodu, že si klienti byli nastalé situace a případných komplikací z ní vyplývajících vědomi a mohli případné změny rozumně předpokládat.

Dům jógy se všemi dostupnými prostředky pokusí o realizaci všech naplánovaných aktivity v souladu se současnými epidemickými opatřeními tak, aby se jejich realizace blížila co nejvíce původně zamýšleným datům i formám realizace.

(1) § 2002 zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „o.z.“)
(2) § 1765 a násl. o.z.

Mohlo by vás také zajímat

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga a bolesti zad

Až 80 % populace trápí občasné bolesti zad a kloubů. Bolesti zad a ...  Více

Dech a život

Bez nadsázky si dovolím tvrdit, že dech je ten nejdůležitější proces pro ...  Více

Jóga je skvělá i pro chlapy v letech

... rozhovor s Richardem Holickým ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Nepotřebuji chrámy, ani složité filozofie, můj mozek a mé srdce jsou mými chrámy, a laskavost je mou filozofií.

Dalajláma

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů