Terapie pohybem

Terapie pohybem je pro všechny, kteří se chtějí cítit dobře ve svém těle, chtějí zkoumat a zvědomovat svůj pohyb, být více v přítomnosti a kontaktu se sebou.
Terapie pohybem
Cena: 1450,- Kč

Terapie pohybem vychází z tělesného vnímání a cítění. Kombinuje prvky somatické (tělesné) terapie, jógové terapie, tanečně-pohybové terapie a Body-mind centeringu. Může pomoci odstranit zdravotní obtíže, zmírnit bolesti pohybového aparátu, rozpouštět emoční bloky, snížit stres, napětí a „vypnout hlavu“, harmonizovat tělo, mysl a duši.

Program

Na začátek se rozpohybujeme a naladíme na své tělo. Podobně se začíná na hodinách jógy, i když tam na jednom místě, zde využijeme celý prostor sálu. Budeme se věnovat jak konkrétním tématům (fascie, síla středu, hranice, ...), tak i autentickému pohybu. To je jistá forma meditace v pohybu, kdy má člověk prostor dělat si naprosto co chce, co v ten moment tělo žádá, potřebuje. Respektuje jedinečnost člověka, ať potřebuje zrovna relaxovat, uvolňovat se, skákat, blbnout, .... nabízí spontaneitu, kreativitu, spojení se sebou.

Skrze dualitu (protikladné kvality) pojmenujeme své tendence v pohybu i v běžném životě. Na závěr vyzkoušíme autentický pohyb a (zvukovou) meditaci.

Ponožky s sebou:-).

Kdy

Vždy s přestávkou na oběd.

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 1450,- Kč
  • Rezervační záloha: 650,- Kč

O lektorovi

Pro mě jóga znamená spojení se se sebou. Spojení fyzické, psychické i duševní. Návrat do svého středu, protažení, posílení, zklidnění, relaxace a regenerace. Takové jsou i mé hodiny, s pozorností zaměřenou dovnitř, koncentrací na dech, uvědoměním si svých pocitů, myšlenek a samozřejmostí je správné provedení pozic. Lekce jsou pro všechny, začátečníky i pokročilé, protože každý praktikuje podle svých možností.

Více informací

Články a zajímavosti nejen o józe

Mate obavy zkusit lekci pro pokročilé?

Třeba už nějakou dobu jógu praktikujete, ale pořád chodíte na “tu ...  Více

MaMi jóga – cvičení maminek s miminkem

Narodilo se vám miminko? Asi jste záhy zjistila, že porodem nic nekončí, ale ...  Více

12 důvodů proč se hýbat

Možná jste slyšeli o tom, že nám v hlavě – mimo jiné - zůstal i ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Cesta dlouhá 10.000 mil začíná jedním krokem

Lao-C

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů