Terapie pohybem

Terapie pohybem je pro všechny, kteří se chtějí cítit dobře ve svém těle, chtějí zkoumat a zvědomovat svůj pohyb, být více v přítomnosti a kontaktu se sebou.
Terapie pohybem
Cena: 1450,- Kč

Terapie pohybem vychází z tělesného vnímání a cítění. Kombinuje prvky somatické (tělesné) terapie, jógové terapie, tanečně-pohybové terapie a Body-mind centeringu. Může pomoci odstranit zdravotní obtíže, zmírnit bolesti pohybového aparátu, rozpouštět emoční bloky, snížit stres, napětí a „vypnout hlavu“, harmonizovat tělo, mysl a duši.

Program

Na začátek se rozpohybujeme a naladíme na své tělo. Podobně se začíná na hodinách jógy, i když tam na jednom místě, zde využijeme celý prostor sálu. Budeme se věnovat jak konkrétním tématům (fascie, síla středu, hranice, ...), tak i autentickému pohybu. To je jistá forma meditace v pohybu, kdy má člověk prostor dělat si naprosto co chce, co v ten moment tělo žádá, potřebuje. Respektuje jedinečnost člověka, ať potřebuje zrovna relaxovat, uvolňovat se, skákat, blbnout, .... nabízí spontaneitu, kreativitu, spojení se sebou.

Skrze dualitu (protikladné kvality) pojmenujeme své tendence v pohybu i v běžném životě. Na závěr vyzkoušíme autentický pohyb a (zvukovou) meditaci.

Ponožky s sebou:-).

Kdy

V sobotu s přestávkou na oběd, v neděli přestávka pouze na svačinu, kterou doporučujeme vzít s sebou.

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 1450,- Kč
  • Rezervační záloha: 650,- Kč

O lektorovi

Pro mě jóga znamená spojení se se sebou. Spojení fyzické, psychické i duševní. Návrat do svého středu, protažení, posílení, zklidnění, relaxace a regenerace. Takové jsou i mé hodiny, s pozorností zaměřenou dovnitř, koncentrací na dech, uvědoměním si svých pocitů, myšlenek a samozřejmostí je správné provedení pozic. Lekce jsou pro všechny, začátečníky i pokročilé, protože každý praktikuje podle svých možností.

Více informací

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga na hlavu postavená

Když je něco na hlavu postavené, nebo vzhůru nohama, obvykle to vyjadřuje ...  Více

Rok psa

Malou část nového roku máme za sebou a během ní jsme si pravděpodobně ...  Více

Téma měsíce: Jak si užíváte Šavásanu vy?

To je nuda! Svědí mě nos. Chci se podrbat. Ale všichni tu vytuhli…, kašlu ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Hřích je, když se neradujeme ze života

Osho

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů