Moje energie a já

Přijďte na praktický workshop, kde se naučíte, jak různými technikami dobře zacházet se svou energií.
Moje energie a já
Cena: 1450,- Kč

Často jistě slyšíte říkat nebo si sami říkáte: „Už na to či ono nemám energii, nemám už sílu.“ Ovšem je třeba si uvědomit, že my ji stále máme, jenže není moc aktivní. A jak to udělat, aby byla aktivní, jak ji rychle získat nebo jak s ní dobře hospodařit - na to vám už odpoví náš workshop.

Druhým extrémem bývá problém opačný, a to, že máme energie přebytek, většinou vlivem stresu. A jak tuto energii vyloučit, vydat, abychom neměli vysoký tlak, migrény, problémy se štítnou žlázou, a jiné přetlakové potíže právě ze stresu - na to opět odpoví náš workshop.

Program

Zabývat se budeme zvláštními druhy cvičení i dýcháním. Půjde o správné působení našich sil vůči gravitaci a zemské přitažlivosti a budeme se zabývat tokem energie naším tělem - čakrami. Jsou to v podstatě hormonální žlázy, kterými proudí energie, a pokud některá žláza není v pořádku, pak energie v ní není ve správném pohybu a její tok není v pořádku.

Také existují speciální cviky, které rozproudí koloběh kyslíku v našem těle, tím jej dostanou ke každé buňce, a tak buňky opět získají energii. Cviky jsou praktické, je možné je používat kdekoliv – v práci, za volantem, na cestách, v MHD, při chůzi atd.

Kdy

V čase od 9:30 - 16:00


Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 1450,- Kč
  • Rezervační záloha: 650,- Kč

O lektorovi

Mé hodiny jsou pro ty, kdo mají rádi plynulé protahovací cviky. Pro ty, kdo chtějí rozumět chování svého těla. Učím, jak jít myslí dovnitř, být sám sobě vnitřním pozorovatelem. A že vše souvisí se vším. Dýchání, vizualizace a relaxace je vždy součástí lekcí.

Více informací

Články a zajímavosti nejen o józe

Nové začátky

Zamysleli jste se někdy nad tím, co každý den všechno začínáme a v čem ...  Více

Jóga a bolesti zad

Až 80 % populace trápí občasné bolesti zad a kloubů. Bolesti zad a ...  Více

MaMi jóga – cvičení maminek s miminkem

Narodilo se vám miminko? Asi jste záhy zjistila, že porodem nic nekončí, ale ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Všude kde je život, všude kde je vědomí, tam je bůh

OSHO

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů