Z předklonu do záklonu a zpátky

Přijďte si prohloubit svou jógovou praxi, Hanka a Tomáš vás zvou na workshop nabitý ásanami zaměřenými - jak název napovídá - na předklony a záklony a s tím související posílení středu těla.
Z předklonu do záklonu a zpátky
Cena: 1100,- Kč

Zdravíme všechny jógové nadšence, taky jste se na své jógové cestě dostali do bodu, kdy už vám nestačí to, co dostáváte na běžných lekcích? Napadají vás otázky, na které se bojíte zeptat, nebo na ně není dost času? Je to první krok na cestě posunout se ve svojí praxi hlouběji, kdy přes porozumění posturálních principů se pak člověk může posunout hlouběji za hranice ásan. Spojili jsme s Tomem síly a vědomosti a připravili jsme si pro vás nabitý 4 hodinový workshop. Zaměříme se jednak na prohloubení ásanové praxe, do detailu probereme jak předklony tak záklony a probudíme vnitřní sílu přes střed těla. Určitě zbyde čas i na dech a trochu filozofie.

Program

 • vedená lekce na zahřátí a protažení
 • dech, bandhy, trocha filozofie
 • předklony
 • posilovačky
 • záklony
 • vedená meditace

Kdy

 • 3. února 2018 - v čase od 12:30 - 16:30
 • 14. dubna 2018 - v čase od 15:00 - 19:00

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

 • Cena: 1100,- Kč
 • Rezervační záloha: 500,- Kč

O lektorovi

Na začátku každé lekce nejprve věnujeme pozornost našemu dechu, aby se mysl zklidnila, postupně se zvětšovala plicní kapacita a celé tělo se uvolnilo a naladilo na cvičení jógy. Hodina je konstruována z plynule na sebe navazujících bloků, jednotlivé pozice měním podle aktuálních potřeb konkrétní skupiny. Mým cílem je, aby každý klient praktikoval bezpečně a správně, ale zároveň našel harmonii a potěšení v každé pozici.

Více informací

"Tenhle okamžik, naše přítomnost, nás obou." Teď a tady - to je celá ta věda, to životní štěstí. S jógou jsem našel věčný úsměv. S tím se v mých lekcích setkáte pokaždé. Prosakuje do nich spiritualita a energie, které ke mně přirostly na Východě. Studentům předávám teoretické znalosti, které v mžiku propojuji s praxí. Se mnou se ponoříte sami do sebe, zapotíte i zrelaxujete.

Více informací

Přihláška

Důležité upozornění! Akce Školy domu jógy (což jsou kuzry, workshopy, semináře, školení, víkendové pobyty) nelze hradit žádnými benefity, žádnými poukázkami ani platit přes kartu Multisport. Děkujeme za pochopení.

Vyplňte prosím přihlášku včetně termínu, na který se hlásíte. Po odeslání obdržíte potvrzovací e-mail s dalšími instrukcemi.

Možné termíny (zadejte první den akce):

 • 3. února 2018 - v čase od 12:30 - 16:30
 • 14. dubna 2018 - v čase od 15:00 - 19:00

verification code

* povinné položky

Novinky

Rádi se vzděláváte a diskutujete o józe?

Téma měsíce: Jak vám jóga změnila život?

Další služby

E-shop Domu jógy

Masáže Chodov a Vinohrady

Pronájem studia

Půjčovna a prodej sítí na Aerojógu

Články a zajímavosti nejen o józe

Má cesta - Karolína Chudobová

Jóga není pro mě, často slýchám. Tam se jen válej po zemi, dýchaj a ...  Více

Nešlapejte si po štěstí

Jako strom, který má pevné kořeny a vydrží kdejakou vichřici, tak i ...  Více

Aerojóga očima lékařky

Všichni jistě známe bolest zad. Aby ne, postihuje asi 1/3 naší populace. ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Jóga, sýr a víno se s věkem zlepšují

Kevin Durkin