Intenzivní kurz jógy - mírně pokročilí

Kurz volně navazuje na „Intenzivní kurz jógy – začátečníci“ a je postaven na prohloubení a zdokonalení „self-practice“ tedy vlastní praxe jógy po vzoru indických škol.
Intenzivní kurz jógy - mírně pokročilí
Cena: 2310,- Kč

Čeká vás 5 týdnů výuky obsažené v deseti lekcích, kdy se každý sám za sebe bude moci vydat vlastní individuální cestou jógy. Tento kurz je postaven na Mysore lekcích, kdy si každý student zvolí vlastní úroveň praktikování, přičemž lektor Vám bude nápomocen, jak v pozicích na fyzické rovině, tak na rozpouštění jednotlivých blokád v rovině psychické.

V rámci kurzu si prakticky zažijete vše potřebné k tomu, abyste byli schopni samostatně praktikovat mimo skupinové lekce. Zvládli se koncentrovat pouze sami na sebe, dokázali se naladit na svůj dech, našli si vlastní rytmus a způsob svého hlubokého pozorování.

Předpokladem pro tento kurz je, že zvládáte samostatně odcvičit (bez vedení lektora) Pozdravy slunci A, B, používáte dech udždžají a při své praxi zapojujete bandhy.

Kurz je vhodný pro mírně pokročilé až pokročilé studenty.

Program

 • Ásany vestoje a kultivace středu těla
 • Rovnovážné pozice na pažích
 • Záklony
 • Rotace, předklony a pozice otevírající kyčle
 • Obrácené pozice

Každou lekci zahajujeme vždy pozdravem slunci 5x Súrja namaskár - A a 5x Súrja namaskár – B, a to v Mysore stylu.

Následně společně projdeme (ve středu) určitý blok ásan např. záklony. Tedy prvotní přípravu na ně, jak bezpečně přejít do/z pozice, následné rozvíjení těchto pozic a popis pro „self-practice“.

Následující lekci (v neděli) si každý student bude moci tuto praxi osvojovat zcela samostatně v úrovni na, kterou se momentálně bude cítit připraven. Na této lekci vedené opět v Mysore stylu, bude přítomen hlavní lektor a minimálně další jeden až dva lektoři asistenti, kteří budou studentům dopomáhat v pozicích, jedná se o takzvaný adjustment, který je běžný právě v indických školách.

Denní praxe je základem na cestě osmistupňové Pataňdžaliho stezky, celý program kurzu je proto sestaven tak, aby uceleným způsobem podporoval růst každého studenta zcela individuálně a nenuceně.

Kurz není vhodný pro kardiaky a po nedávných úrazech pohybového aparátu.

Kdy

 • 14. listopadu - 16. prosince 2018
 • 13. března - 14. dubna 2019

Kurz probíhá každou středu a neděli od 20:00 - 21:15

Kde

Dům jógy Chodov

Mapa a kontakty

Cena

 • Cena: 2310,- Kč
 • Rezervační záloha: 910,- Kč

O lektorovi

„Zpomal a užij si život. Není to pouze scenérie, kterou neuvidíš, když budeš příliš spěchat, ale především propásneš smysl, kam jdeš a proč.“ Je jedno, zda jsi malý, dlouhý, starý nebo mladý, i ty můžeš začít s jógou, která se pak možná stane tvojí součástí, malým rituálem, anebo se jen příjemně zrelaxuješ. Nejdůležitější však pro mě je, aby každá lekce jógy byla originální, zábavná a především pro všechny příjemná.

Více informací

Přihláška

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

Tuto akci nelze hradit žádnými benefity, flexipassy ani kartou MultiSport nebo ActivePass.

Vyplňte prosím přihlášku včetně termínu, na který se hlásíte. Po odeslání obdržíte potvrzovací e-mail s dalšími instrukcemi.

Možné termíny (zadejte první den akce):

 • 14. listopadu - 16. prosince 2018
 • 13. března - 14. dubna 2019

Kurz probíhá každou středu a neděli od 20:00 - 21:15

verification code

* povinné položky

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga jako švédský stůl?

Znáte to: jste na dovolené, k večeři švédské stoly a vy musíte vyzkoušet ...  Více

12 důvodů proč se hýbat

Možná jste slyšeli o tom, že nám v hlavě – mimo jiné - zůstal i ...  Více

Otevřené lekce, kurzy nebo semináře?

Protože nás zajímalo, jak vidí rozdíly a co pro ně samotné znamená ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Pokud chcete probudit všechnu lidskost, probuďte prvně sami sebe. Pokud chcete odstranit veškeré utrpení světa, prvně odstraňte v sobě vše negativní. Nejvyšší dar, který můžete dát, je vaše vnitřní transformace.

Lao-C

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Odhlásit se z odběru e-mailů