Kurz Jin jógy pro zdravá záda

Kurz 5 lekcí jedinečného cvičení, které kombinuje staletími osvědčené účinky čínské medicíny a jógy.
Cena: 1200,- Kč

Jin jóga pracuje s pojivovými tkáněmi, které nejlépe reagují na pomalé a stálé zatížení, což je hlavní důvod, proč se pozice drží až několik minut. Díky pasivnímu ale i intenzivnímu cvičení pozic se dostáváme hluboko dovnitř našeho těla, budujeme si větší rozsah pohybu, pružnost a ohebnost nejen naší páteře ale i ostatních kloubů. Současně stimulujeme a pročišťujeme meridiány, což má za následek vyvážení vnitřních orgánů a systémů těla.

Kurz jin jógy je vhodný pro každého bez omezení věku. Určitě je výzvou pro ty, kteří se cítí unaveni a touží po energii, ale také pro ty, kteří naopak cítí, že nemohou zastavit svou mysl a energií doslova překypují. V dnešním uspěchaném světě přichází do naší mysli tisíce podnětů, které musíme neustále zpracovávat, občas je však potřeba naší mysl ztišit, zastavit a právě v jin józe bývá někdy ten největší benefit uvolněná a zklidněná mysl, do níž může přijít cokoliv - radost, smutek, jakékoliv pocity, které potlačujete s bezdůvodnou zaneprázdněností ve vlastním životě. Jin jóga nám poskytne čas a prostor, aby emoce, myšlenky, pocity, které jsme drželi ve stínu, mohly přijít.

Cílem této praxe není jen zlepšit zdravotní stav člověka a jeho psychiku, ale i naučit ho žít v přítomnosti, přijímat sami sebe a těšit se ze života.

Program

Během 5 lekcí se ponoříme do pomalé a klidné ásanové praxe zaměřené na péči o maximální zdraví naší páteře. Jemným avšak hlubokým protahováním pojivové tkáně v pozici, se naše tělo a páteř budou postupně vyrovnávat tak, že se stanou flexibilnější, ohebnější a silnější. Zároveň se budeme věnovat stimulaci a odstranění blokád v meridiánech - energetických drahách v lidském těle, jimiž proudí životní energie. Pakliže je toto proudění energie v důsledku např. přepjaté šíje či bolavých beder omezováno, má to vliv na naše fyzické i mentální zdraví. Postupně si tedy projdeme jinové sestavy cíleně směrované na jednotlivé části naší páteře a neopomeneme ani ramena.

Kdy

Kurzy probíhají vždy v pondělí od 18:00 - 19:15 hodin.

 

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 1200,- Kč
  • Rezervační záloha: 500,- Kč

O lektorovi

Jestli toužíte se lépe naučit vnímat své tělo a zároveň zklidnit svou mysl zvláště v tomto uspěchaném a náročném čase, velmi ráda se s Vámi setkám na některé ze svých lekcí. Každou hodinu začínám úvodním zklidněním tak, abyste se dokázali ponořit sami do sebe, zaměřili se na svůj dech a provedli jednoduchou dechovou techniku.

Více informací

Rezervace

Po rezervaci vám přijde potvrzovací mail, že máte akci rezervovánu (někdy padají maily do spamu, tak prosíme o jeho kontrolu) a platební údaje.  Pokud se Vám nedaří z jakéhokoliv důvodu registrovat do rezervačního systému, většinou je to z toho důvodu, že udáváte uživatelské jméno, které již v systému je. Pokud neobdržíte potvrzovací e-mail a ani jej nenajdete ve spamu, volejte nebo pište na: 

Online rezervace

Tel.:  774 496 206

E-mail:  skoladomujogy@dum-jogy.cz

Podmínky rezervace

Podmínky a pravidla rezervačního systému

v souvislosti s přetrvávající epidemickou situací související s Covid-19 Vás musíme upozornit na následující skutečnosti týkající se ukončování lekcí, kurzů, seminářů, workshopů nebo pobytů. Současná situace sama o sobě, ani ji provázející nouzový stav, nezakládá právní nárok na výpověď dosavadních smluvených závazků ani na odstupovaní od nich.

Klienti si musí být vědomi, že jakékoliv odložení či modifikace plnění ze strany Domu jógy je vyvolané důvody nezávislými na jeho vůli a je nutné je chápat jako vyšší moc. V tomto případě nejsou naplněny zákonné důvody odstoupení od smlouvy pro porušení smlouvy podstatným způsobem (1) ani nároky plynoucí z podstatné změny okolností (2), a to zejména z důvodu, že si klienti byli nastalé situace a případných komplikací z ní vyplývajících vědomi a mohli případné změny rozumně předpokládat.

Dům jógy se všemi dostupnými prostředky pokusí o realizaci všech naplánovaných aktivity v souladu se současnými epidemickými opatřeními tak, aby se jejich realizace blížila co nejvíce původně zamýšleným datům i formám realizace.

(1) § 2002 zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „o.z.“)
(2) § 1765 a násl. o.z.

Mohlo by vás také zajímat

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga pod mikroskopem

6 + 1 důvodů, proč je nezbytné cvičit jógu  Více

Nešlapejte si po štěstí

Jako strom, který má pevné kořeny a vydrží kdejakou vichřici, tak i ...  Více

Aerojóga očima lékařky

Všichni jistě známe bolest zad. Aby ne, postihuje asi 1/3 naší populace. ...  Více

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme hrdým členem ČKF

Co všechno jsem ztratil v obavě, že něco ztratím.

Paulo Coelho

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů