Intenzivní kurz jógy od A do Z

... neboli od ásan po zdravý pohyb ...
Cena: 2200,- Kč
Pětitýdenní intenzivní kurz 10 lekcí jak pro začátečníky, tak pro všechny, kdo se nebojí pohybu a chtějí si zopakovat a prohloubit jógové základy.
Na kurzu se naučíte správnému provádění ásan podle principů zdravého pohybu a dozvíte se taky něco o historii jógy a jejích kořenech, čakrách, mantrách, nádích a dalších pojmech, se kterými se v jógovém studiu setkaváte.
Pokud máte chuť se něco dozvědět, pracovat sami se sebou a cítíte, že byste chtěli něco změnit, je kurz právě pro vás.
Obrovskou výhodou je rychlý vývoj a znatelný progres, jednotlivé lekce a domácí přípravná cvičení vás rychle posunou vpřed. Díky propracovanému konceptu kurzu budete rozvíjet sílu, flexibilitu, výdrž a správné tělesné nastavení a postupně připravíte tělo i mysl na náročnější ásany.
 
Těšíme se na Vás :)
 

Program

Každý týden probereme teoreticky a prakticky určité téma - neboli skupinu ásan a na praktických příkladech si důkladně vysvětlíme, jak pozice provádět správně tak, abyste si je mohli procvičovat doma podle své vlastní úrovně a intenzity cvičení.
Co vás čeká:
  • budeme pracovat s principy zdravého pohybu
  • naučíte se správné provedení základních pozic
  • zjistíte jak vypadá pozdrav slunce a jeho variace vhodné pro každodenní praxi
  • budeme se soustředit na oblast zad tak, abyste se naučili správně provádět všechny pohyby páteře a předešli případným zraněním
  • dozvíte se mnoho tipů pro správnou práci s tělem za použití propriocepce
  • vyzkoušíte si také některé jógové dechové techniky a naučíte se dýchat správně při jógové praxi
Tyto znalosti pak bezpochyby využijete nejen při  samotném praktikování jógy, ale především v běžném životě. 

Kdy

Kurzy se konají každé úterý a čtvrtek od 19:50 - 21:05

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 2200,- Kč
  • Rezervační záloha: 1200,- Kč

O lektorovi

Mé lekce jsou rozmanité. Někdy klidnější, jindy spíš dynamické, záleží na energii studentů i mojí, počasí, denní době... Ale jedna věc všechny mé hodiny spojuje: Snažím se, aby mí studenti z lekce odcházeli s dobrou náladou, uvolnění a spokojení. Kladu důraz na to, aby každý naslouchal svému vlastnímu tělu a naučil se v jednotlivých ásanách uvolnit. Velmi důležité pro mě je, aby studenti prováděli jógové ásany správně, proto se u některých pozic zastavujeme a detailně vysvětlujeme správné provedení. Ráda stavím hodinu od jednodušších pozic k těm “krkolomějším“ a užívám si momenty, kdy studenti zvládnou něco, co od sebe vůbec nečekali.

Více informací

Rezervace

Po rezervaci vám přijde potvrzovací mail, že máte akci rezervovánu (někdy padají maily do spamu, tak prosíme o jeho kontrolu) a platební údaje.  Pokud se Vám nedaří z jakéhokoliv důvodu registrovat do rezervačního systému, většinou je to z toho důvodu, že udáváte uživatelské jméno, které již v systému je. Pokud neobdržíte potvrzovací e-mail a ani jej nenajdete ve spamu, volejte nebo pište na: 

Online rezervace

Tel.:  774 496 206

E-mail:  skoladomujogy@dum-jogy.cz

Podmínky rezervace

Podmínky a pravidla rezervačního systému

v souvislosti s přetrvávající epidemickou situací související s Covid-19 Vás musíme upozornit na následující skutečnosti týkající se ukončování lekcí, kurzů, seminářů, workshopů nebo pobytů. Současná situace sama o sobě, ani ji provázející nouzový stav, nezakládá právní nárok na výpověď dosavadních smluvených závazků ani na odstupovaní od nich.

Klienti si musí být vědomi, že jakékoliv odložení či modifikace plnění ze strany Domu jógy je vyvolané důvody nezávislými na jeho vůli a je nutné je chápat jako vyšší moc. V tomto případě nejsou naplněny zákonné důvody odstoupení od smlouvy pro porušení smlouvy podstatným způsobem (1) ani nároky plynoucí z podstatné změny okolností (2), a to zejména z důvodu, že si klienti byli nastalé situace a případných komplikací z ní vyplývajících vědomi a mohli případné změny rozumně předpokládat.

Dům jógy se všemi dostupnými prostředky pokusí o realizaci všech naplánovaných aktivity v souladu se současnými epidemickými opatřeními tak, aby se jejich realizace blížila co nejvíce původně zamýšleným datům i formám realizace.

(1) § 2002 zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „o.z.“)
(2) § 1765 a násl. o.z.

Články a zajímavosti nejen o józe

Pilates - vzdálený bratranec jógy

Cvičení Pilates a jóga jsou na první pohled podobné směry, ovšem po jejich ...  Více

Rok psa

Malou část nového roku máme za sebou a během ní jsme si pravděpodobně ...  Více

Jóga a principy zdravého pohybu

Systém jógy vznikl před více než 2000 lety, do Evropy se ovšem začal ...  Více

Mír pramení z vnitřku. Nehledejte ho mimo sebe.

Siddharta Gautama

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace