Aktuální omezení

Vážení klienti, z nařízení vlády budou od 9. října do odvolání zrušeny všechny lekce ve všech studiích, ovšem pokud budete mít zájem, tak si s námi pořád můžete zacvičit ONLINE.

Masérny a fyzioterapie jsou otevřeny.

Věříme, že se opět brzy shledáme osobně a přejeme klidnější dny. Dům jógy

Kurz jógy pro XL plus

Praktický kurz 10 lekcí určený Vám, kteří nejste v úplně nejlepší kondici a třeba nosíte s sebou nějaké to kilo navíc. Pro online verzi je to 5 lekcí za 950,-Kč.
Kurz jógy pro XL plus
Cena: 2300,- Kč

Tento kurz je sestaven tak, abychom se v pozvolném tempu naučili vnímat potřeby svého těla a pečovat o něj. Pomalu a jemně jej rozhýbat a protáhnout, abyste se cítili při cvičení příjemně a těšili se na další lekci. Naučíme se jemné nenáročné techniky, které nám pomohou stimulovat náš metabolismus a jak s tělem začít znovu pracovat po delší době. Součástí kurzu budou teoretické vsuvky, které upevní znalosti a zasadí je do souvislostí. Budeme hovořit nejen o blahodárných účincích jógy a jak jich dosáhnout, ale take o tom, jak z jógy udělat radost, a taky trochu zabrousíme do historie.

Program

Kdy

Kurz ve studiu:

  • 22. září - 1. prosince 2020 (17. listopadu se lekce nekoná) vždy v úterý od 19:55 - 21:10 hodin - rezervovat zde
  • 5. ledna - 16. března 2021 (23. února se lekce nekoná) vždy v úterý od 19:55 - 21:10 hodin - rezervovat zde
  • 13. dubna - 15. června 2021 vždy v úterý od 19:55 - 21:10 hodin - rezervovat zde

Kurz online:

  • 24. října - 21. listopadu 2020 v sobotu od 9:00 - 10:15 - rezervovat zde

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 2300,- Kč
  • Rezervační záloha: 950,- Kč

O lektorovi

Mám ráda dynamickou jógu a své lekce vedu v podobném duchu. Všechny lekce začínají uvědoměním si dechu, který vnímám jako klíč ke správné praxi. Po průpravných pozicích se zvolna dostáváme do dynamické části. Výdrže v pozicích volím dle aktuální nálady a rozpoložení skupiny a náročnější části prokládám statickými, tak abychom měli dostatek prostoru na jejich doznění. Lekce jsou náročnější, proto se snažím navodit uvolněnou atmosféru a jsem ráda, když se můžeme společně zasmát.

Více informací

Články a zajímavosti nejen o józe

Dech a život

Bez nadsázky si dovolím tvrdit, že dech je ten nejdůležitější proces pro ...  Více

Jóga a bolesti zad

Až 80 % populace trápí občasné bolesti zad a kloubů. Bolesti zad a ...  Více

Téma měsíce: Jak si užíváte Šavásanu vy?

To je nuda! Svědí mě nos. Chci se podrbat. Ale všichni tu vytuhli…, kašlu ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Lidé obětují zdraví, aby vydělali peníze, pak obětují peníze, aby získali zpět zdraví. Tak se znepokojují budoucností, že si neužívají přítomnost. A žijí, jako by nikdy neměli zemřít, a potom zemřou bez toho, aby před tím žili.

Dalajlama

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů