Aktuální omezení

Vážení klienti, z nařízení vlády budou od 9. října do odvolání zrušeny všechny lekce ve všech studiích, ovšem pokud budete mít zájem, tak si s námi pořád můžete zacvičit ONLINE.

Masérny a fyzioterapie jsou otevřeny.

Věříme, že se opět brzy shledáme osobně a přejeme klidnější dny. Dům jógy

Kurz těhotenské jógy

Kurz 10 lekcí pro těhotné, zaměřený na prevenci a eliminaci těhotenských obtíží, přípravu na porod a v neposlední řadě i na prevenci a zmírnění poporodních obtíží.
Kurz těhotenské jógy
Cena: 2100,- Kč

Těhotenství s sebou přináší mnoho fyziologických i hormonálních změn. Většina žen může pociťovat nevolnost, slabost, únavu, ale i omezení pohybu způsobené rostoucím bříškem. Gravid jóga pomáhá těhotné ženě vyrovnat se se všemi těmito změnami. Tato jóga ale také posiluje a protahuje tělo budoucí maminky, pomáhá vytvářet prostor pro rostoucí miminko, dělohu a pro ostatní vnitřní orgány, uvolňuje napětí a stres.

Cvičení těhotenské jógy je vhodné pro těhotné ženy od druhého trimestru. V prvním trimestru je cvičení možné, pokud je povoleno ošetřujícím lékařem, nicméně například v případě rizikového těhotenství, komplikací spojených s předešlým těhotenstvím nebo pokud žena není zvyklá na sportovní aktivitu, se cvičení nedoporučuje. O jakýchkoliv komplikacích je nutné informovat lektora.

Program

Na kurzu se naučíte, které ásany jsou pro vás vhodné, které je třeba si naopak odpustit, a s těmito znalostmi pak můžete navštívit i jiný druh lekcí. Pomocí dechových cvičení se naučíte správně dýchat, vnímat své tělo a respektovat jej. Velký důraz je kladen na relaxaci, meditaci a odpočinek.

Zjednodušeně lze tedy říci, že se na lekcích těhotenské jógy budeme zaměřovat na prevenci a eliminaci těhotenských obtíží, přípravu na porod a v neposlední řadě i na prevenci a zmírnění poporodních obtíží.

Kdy

Vždy v pondělí od 16:05 - 17:05 hodin.

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 2100,- Kč
  • Rezervační záloha: 900,- Kč

O lektorovi

Články a zajímavosti nejen o józe

Bezpečná jóga

Můžeme jógou poškodit své zdraví?  Více

MaMi jóga – cvičení maminek s miminkem

Narodilo se vám miminko? Asi jste záhy zjistila, že porodem nic nekončí, ale ...  Více

Jóga jako švédský stůl?

Znáte to: jste na dovolené, k večeři švédské stoly a vy musíte vyzkoušet ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Když to nejméně čekáme, život se na nás obrátí s výzvou, aby vyzkoušel naši odvahu a vůli ke změně.

Paulo Coelho

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů