Kurz Zdravá záda pro začátečníky

Kurz 5 lekcí zaměřený na naše záda a jejich správné fungování.
Kurz Zdravá záda pro začátečníky
Cena: 1100,- Kč

Tento pěti týdenní kurz je věnován zdraví našich zad. Cílem kurzu bude zjistit, jak záda jako celek fungují a jak s nimi správně pracovat. Budeme se učit, jak posilovat části oslabené, jak protahovat části ztuhlé a jak dostat záda do stavu vyrovnanosti.
Během všech lekcí budou klienti vedeni k praxi způsobem vytvářejícím harmonizaci vlastního těla, které během kurzu snad zase o kousek víc poznají.
Každá lekce bude mít 75 minut, část bude vždy praktické cvičení a část trocha teorie o připravených tématech.

Program

  • Záda jako celek
  • Krční páteř, ramena a hrudní páteř
  • Dech a střed těla
  • Bederní páteř, pánev a kyčle
  • Relaxační techniky a další způsoby, jak se zády pracovat

Kdy

ANDĚL

  • 9. listopadu - 7. prosince 2021 - Kurz s použitím pomůcek, vede Martina Macková - rezervovat zde  
  • 22. února - 22. března 2022 - Kurz z hlediska vývojové kineziologie, vede Daniela Zálešáková - rezervovat zde
  • 3. května - 31. května 2022 - Kurz z hlediska čaker, vede Věra Vojtěchová - rezervovat zde

Vždy v úterý od 19:30 - 20:45 hodin.

Pokud byste na některou lekci nemohli přijít, na Andělu pořizujeme z každé lekce záznam, který bude až do začátku další lekce k dispozici ke shlédnutí, abyste mohli vše dohnat a plynule navázat na ostatní.

CHODOV - vede Monika Stuart

Vždy v pondělí od 20:00 - 21:15 hodin. Všechny kurzy vede Monika Stuart.

V případě uzavření studia z důvodu nařízení vlády budou lekce kurzu probíhat formou živého vysílání v čase, kdy kurz probíhá na Andělu. Takto je možné absolvovat i celý kurz, pokud nebudete mít možnost do studia pravidelně docházet.

Kde

Dům jógy Chodov

Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 1100,- Kč
  • Rezervační záloha: 1100,- Kč

O lektorovi

Ať je moje lekce dynamická a posilovací, nebo klidná a protahovací, vždy zdůrazňuji, že fyzická praxe jógy je o správném nastavení výchozí pozice a propojení dechu s vědomým pohybem. V pozici pak uvolňujeme přebytečné napětí. Pokud se nám podaří nechat své starosti za dveřmi sálu a soustředíme svou pozornost do svého nitra, jóga nás dovede nejen k pevnějšímu a zdravějšímu tělu, ale hlavně ke klidné a vyrovnané mysli.

Více informací

Rezervace

Po rezervaci vám přijde potvrzovací mail, že máte akci rezervovánu (někdy padají maily do spamu, tak prosíme o jeho kontrolu) a platební údaje.  Pokud se Vám nedaří z jakéhokoliv důvodu registrovat do rezervačního systému, většinou je to z toho důvodu, že udáváte uživatelské jméno, které již v systému je. Pokud neobdržíte potvrzovací e-mail a ani jej nenajdete ve spamu, volejte nebo pište na: 

Online rezervace

Tel.:  774 496 206

E-mail:  skoladomujogy@dum-jogy.cz

Podmínky rezervace

Podmínky a pravidla rezervačního systému

v souvislosti s přetrvávající epidemickou situací související s Covid-19 Vás musíme upozornit na následující skutečnosti týkající se ukončování lekcí, kurzů, seminářů, workshopů nebo pobytů. Současná situace sama o sobě, ani ji provázející nouzový stav, nezakládá právní nárok na výpověď dosavadních smluvených závazků ani na odstupovaní od nich.

Klienti si musí být vědomi, že jakékoliv odložení či modifikace plnění ze strany Domu jógy je vyvolané důvody nezávislými na jeho vůli a je nutné je chápat jako vyšší moc. V tomto případě nejsou naplněny zákonné důvody odstoupení od smlouvy pro porušení smlouvy podstatným způsobem (1) ani nároky plynoucí z podstatné změny okolností (2), a to zejména z důvodu, že si klienti byli nastalé situace a případných komplikací z ní vyplývajících vědomi a mohli případné změny rozumně předpokládat.

Dům jógy se všemi dostupnými prostředky pokusí o realizaci všech naplánovaných aktivity v souladu se současnými epidemickými opatřeními tak, aby se jejich realizace blížila co nejvíce původně zamýšleným datům i formám realizace.

(1) § 2002 zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „o.z.“)
(2) § 1765 a násl. o.z.

Mohlo by vás také zajímat

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga pro děti v Domě jógy na Chodově

Máte doma malého „jogína“ – kluka nebo holčičku ve věku 3-6 let? ...  Více

Znáte office jógu?

Office jóga je určena především pro ty, kteří mají sedavé zaměstnáni, ...  Více

12 důvodů proč se hýbat

Možná jste slyšeli o tom, že nám v hlavě – mimo jiné - zůstal i ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Znát vnější věci je inteligence, znát sám sebe je moudrost. Ovládat ostatní je moc, zvládnout sám sebe je pravá síla. Když si uvědomíte, že máte dostatek, pak jste opravdu bohatí.

Lao-C

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů