Vážení klienti, z důvodu nařízení vlády jsou naše studia až do odvolání zavřena. Lekce probíhaji online.

S Pilates do formy II

Intenzivní měsíční kurz Pilates pro mírně pokročilé zaměřený na správnou techniku cvičení tak, abychom aktivovali core, zároveň formovali komplexně celou postavu a kompenzovali sedavé zaměstnání. Naučíme se principy zdravého pohybu a postupně je zapojíme do běžného života, aby nás ani na home office nebolela záda, a abychom změnili své držení těla a byli (zpět) ve formě :) Kurz je určen pro absolventy úvodního kurzu, případně pro klienty, kteří s lektorkou již delší dobu cvičí a nepřekvapí je pojmy jako neutrál pánve, stabilizace lopatek, extenze páteře apod.
S Pilates do formy II
Cena: 1200,- Kč
V lekcích pilates efektivně zapojíte svaly břicha, zad a pánevního dna, zároveň uvolníte záda a protáhnete celé tělo. Lekce rozvíjí koordinaci, sílu, rovnováhu, flexibilitu a správný stereotyp dechu.

Lekce na sebe budou volně navazovat obsahem a obtížností. Předpokládá se znalost základních cviků, na které budeme volně navazovat v mírně dynamickém tempu a zdravě tak formovat celou postavu.
Během online lekcí budete v neustálém kontaktu s lektorkou, která může korigovat vaši techniku cvičení, a vy se na ni můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem. Čekají vás také pravidelné videolekce k domácímu trénování a malé "domácí úkoly" tak, abychom se naučili postupně vnímat své tělo a efektivně ho kontrolovat při každodenních činnostech.

Program

  • osm lekcí formou živého vysílání
  • čtyři 20 minutové předtočené videolekce sestávající z probíraných cviků k domácímu trénování
  • speciální 90 min workshop na téma Automasáž - uvolnění svalového napětí (fasciální techniky a spoušťové body)
Nutné pomůcky na workshop: tři tenisové míčky
 

Kdy

  • 19. dubna - 12.května 2021 - každé pondělí a středa v čase 18:15 - 19:15 - rezervovat zde
  • workshop Automasáž v neděli 2.května 2021 v čase 17:30 - 19:00
 

Kde

U vás doma on-line :-)

Cena

  • Cena: 1200,- Kč
  • Rezervační záloha: 1200,- Kč

O lektorovi

Vedu lekce Pilates, Core jógy, Jemné jógy a lekce Mami s mimi. Přes různorodost těchto lekcí, všechny mají něco společného: protažení celého těla, artikulaci páteře (zvýšení flexibility páteře) a posílení hlubokého stabilizačního systému. Snažím se, aby se všichni klienti na lekci cítili dobře, naučili se vnímat své tělo a rozhodovat sami za sebe, jaký pohyb je pro ně vhodný. Nabízím tak různé varianty obtížnosti, aby si zdravě zacvičil začátečník i zkušenější klient. Lekce pilates vedu v dynamičtějším tempu zaměřeném více na formování postavy, ale i zde je vždy prostor pro vědomé dýchání a uvolňování těla i mysli.

Více informací

Podmínky rezervace

Podmínky a pravidla rezervačního systému

v souvislosti s přetrvávající epidemickou situací související s Covid-19 Vás musíme upozornit na následující skutečnosti týkající se ukončování lekcí, kurzů, seminářů, workshopů nebo pobytů. Současná situace sama o sobě, ani ji provázející nouzový stav, nezakládá právní nárok na výpověď dosavadních smluvených závazků ani na odstupovaní od nich.

Klienti si musí být vědomi, že jakékoliv odložení či modifikace plnění ze strany Domu jógy je vyvolané důvody nezávislými na jeho vůli a je nutné je chápat jako vyšší moc. V tomto případě nejsou naplněny zákonné důvody odstoupení od smlouvy pro porušení smlouvy podstatným způsobem (1) ani nároky plynoucí z podstatné změny okolností (2), a to zejména z důvodu, že si klienti byli nastalé situace a případných komplikací z ní vyplývajících vědomi a mohli případné změny rozumně předpokládat.

Dům jógy se všemi dostupnými prostředky pokusí o realizaci všech naplánovaných aktivity v souladu se současnými epidemickými opatřeními tak, aby se jejich realizace blížila co nejvíce původně zamýšleným datům i formám realizace.

(1) § 2002 zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „o.z.“)
(2) § 1765 a násl. o.z.

Mohlo by vás také zajímat

Články a zajímavosti nejen o józe

Masáže, které mají smysl

Ráda bych Vám představila masáže, které mají podle mě smysl.  Více

Co je to Kundalini jóga?

Jazyk český je malebný a má s indickým sanskrtem společnou indoevropskou ...  Více

Bezpečná jóga

Můžeme jógou poškodit své zdraví?  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Nepotřebuji chrámy, ani složité filozofie, můj mozek a mé srdce jsou mými chrámy, a laskavost je mou filozofií.

Dalajláma

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů