Všechna studia otevřena - aktuální podmínky pro účast. Těšíme se na vás.

S Pilates do formy III

Přidejte se k pokračování online kurzu Pilates, kde se naučíte efektivně zapojit svaly břicha, zad a pánevního dna současně s uvolněním zad a protažením celého těla. Lekce rozvíjí koordinaci, sílu, rovnováhu, flexibilitu a správný stereotyp dechu.
S Pilates do formy III
Cena: 1600,- Kč
Online kurz Pilates pro mírně pokročilé je opět zaměřený na správnou techniku cvičení tak, abychom aktivovali core, zároveň formovali komplexně celou postavu a kompenzovali sedavé zaměstnání. Naučíme se principy zdravého pohybu a postupně je zapojíme do běžného života, aby nás ani na home office nebolela záda, a abychom změnili své držení těla a byli (zpět) ve formě :) Kurz je určen pro absolventy předchozích kurzů, případně pro klienty, kteří s lektorkou již delší dobu cvičí a nepřekvapí je pojmy jako neutrál pánve, stabilizace lopatek, extenze páteře apod.

Program

14 lekcí formou živého vysílání
databáze osmi  předtočených krátkých  videolekcí (z kurzu I a II) po celou dobu  k dispozici
 
Lekce na sebe budou volně navazovat obsahem a obtížností. Předpokládá se znalost základních cviků, na které budeme postupně navazovat v mírně dynamickém tempu a zdravě tak formovat celou postavu.  V kurzu III se pak více zaměříme na plynulost ve cvičení, vyzkoušíme si lekce Pilates Flow (plynulé přechody a návaznost cviků) a PortDeBras (dynamický a funkční strečink, plynulé pohybové sekvence vycházející z techniky pilates na hudbu).
Během online lekcí budete v neustálém kontaktu s lektorkou, která může korigovat vaši techniku cvičení, a vy se na ni můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem. Čekají vás také pravidelné videolekce k domácímu trénování z předchozích dvou kurzů a malé "domácí úkoly" tak, abychom se naučili postupně vnímat své tělo a efektivně ho kontrolovat při každodenních činnostech.

Kdy

  • 12. července 2021 - 26. srpna 2021 - každé pondělí v čase 18:15 - 19:15 a každý čtvrtek v čase 18:50 - 19:50 - rezervovat zde

Kde

U vás doma on-line :-)

Cena

  • Cena: 1600,- Kč
  • Rezervační záloha: 1600,- Kč

O lektorovi

Vedu lekce Pilates, Core jógy, Jemné jógy a lekce Mami s mimi. Přes různorodost těchto lekcí, všechny mají něco společného: protažení celého těla, artikulaci páteře (zvýšení flexibility páteře) a posílení hlubokého stabilizačního systému. Snažím se, aby se všichni klienti na lekci cítili dobře, naučili se vnímat své tělo a rozhodovat sami za sebe, jaký pohyb je pro ně vhodný. Nabízím tak různé varianty obtížnosti, aby si zdravě zacvičil začátečník i zkušenější klient. Lekce pilates vedu v dynamičtějším tempu zaměřeném více na formování postavy, ale i zde je vždy prostor pro vědomé dýchání a uvolňování těla i mysli.

Více informací

Rezervace

Po rezervaci vám přijde potvrzovací mail, že máte akci rezervovánu (někdy padají maily do spamu, tak prosíme o jeho kontrolu) a platební údaje.  Pokud se Vám nedaří z jakéhokoliv důvodu registrovat do rezervačního systému, většinou je to z toho důvodu, že udáváte uživatelské jméno, které již v systému je. Pokud neobdržíte potvrzovací e-mail a ani jej nenajdete ve spamu, volejte nebo pište na: 

Online rezervace

Tel.:  774 496 206

E-mail:  skoladomujogy@dum-jogy.cz

Podmínky rezervace

Podmínky a pravidla rezervačního systému

v souvislosti s přetrvávající epidemickou situací související s Covid-19 Vás musíme upozornit na následující skutečnosti týkající se ukončování lekcí, kurzů, seminářů, workshopů nebo pobytů. Současná situace sama o sobě, ani ji provázející nouzový stav, nezakládá právní nárok na výpověď dosavadních smluvených závazků ani na odstupovaní od nich.

Klienti si musí být vědomi, že jakékoliv odložení či modifikace plnění ze strany Domu jógy je vyvolané důvody nezávislými na jeho vůli a je nutné je chápat jako vyšší moc. V tomto případě nejsou naplněny zákonné důvody odstoupení od smlouvy pro porušení smlouvy podstatným způsobem (1) ani nároky plynoucí z podstatné změny okolností (2), a to zejména z důvodu, že si klienti byli nastalé situace a případných komplikací z ní vyplývajících vědomi a mohli případné změny rozumně předpokládat.

Dům jógy se všemi dostupnými prostředky pokusí o realizaci všech naplánovaných aktivity v souladu se současnými epidemickými opatřeními tak, aby se jejich realizace blížila co nejvíce původně zamýšleným datům i formám realizace.

(1) § 2002 zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „o.z.“)
(2) § 1765 a násl. o.z.

Mohlo by vás také zajímat

Články a zajímavosti nejen o józe

Naučte se s námi pravidelně čistit své tělo

Detoxikačních kurzů v dnešní době naleznete všude opravdu mnoho... stejně ...  Více

Joga u moře? Nejlepší nápad

Spojíme-li někdy mnoho těch "nejlepších věcí", dopadne to občas jako ...  Více

Hormonální jóga

Mnoho žen hledá, hledá a vlastně ani netuší přesně co. I já jsem hledala ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Kolik svatých slov jste přečetli, kolik svatých slov jste vyřkli, co však zmohou když podle nich nejednáte.

Siddharta Gautama

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů