Feldenkraisova metoda

Přijďte objevit zcela novou a unikátní metodu, která Vám skrze jemný pohyb prohloubí vnímavost k vlastnímu tělu, také vás bez výuky a drilu naučí stabilněji stát, flexibilněji se pohybovat a své tělo vědomě koordinovat. Dlouhodobější praxi této metody vás může zbavit bolesti v zádech.
Feldenkraisova metoda
Cena: 780,- Kč

Na semináři si společně vytvoříme atmosféru trochu jiného světa: plného zvídavosti! Na začátku samozřejmě - ale nedlouho - osvětlím principy metody, která je velmi inspirována pohybem miminek a tvořením nových pohybových vzorců. První skupinová lekce (tzv. Awareness Through Movement®) nás uvede do miminkovsky zkoumavé nálady a rozhoupe naše těla po podložce. V následující lekci Awareness Through Movement® si zvídavou náladu ponecháme, ale už ji přeneseme do přítomnosti a začneme pohyb zkoumat více dospěleji. Náš fokus bude věnován ramenům. Ale sami zjistíte, že izolovat účinky metody na konkrétní část v těle je velmi obtížné... však se nechte překvapit :-).

Seminář jsem pro vás vymyslela tak, abyste si z něj odnesli vaše vlastní, ale přeci jen trochu nové tělo: cítící se stabilně, ale přitom velmi mobilně.

Seminář je otevřen všem, i těhotným ženám v jakékoli TT, žádné předchozí zkušenosti s metodou nejsou vyžadovány (ALE v případě rizikového těhotenství prosím raději konzultujte s Vaším lékařem).

Program

Kdy

  • 22. dubna 2018

Vždy v čase od 13:00 - 16:00

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 780,- Kč
  • Rezervační záloha: 780,- Kč

O lektorovi

Mé lekce vedu v návaznosti dechu - pomalejším, ale o to výživnějším tempem. Zabydlením se v ásanách objevujeme sílu svého středu a koncentrací na pl(yn)utí v mocném dechu, dáváme prostor mysli, aby NEbyla. To nám umožňuje společně najít správné postavení těla v ásanách, aby tím jejich provedení bylo maximálně účinné.

Více informací

Přihláška

Důležité upozornění! Akce Školy domu jógy (což jsou kuzry, workshopy, semináře, školení, víkendové pobyty) nelze hradit žádnými benefity, žádnými poukázkami ani platit přes kartu Multisport. Děkujeme za pochopení.

Vyplňte prosím přihlášku včetně termínu, na který se hlásíte. Po odeslání obdržíte potvrzovací e-mail s dalšími instrukcemi.

Možné termíny (zadejte první den akce):

  • 22. dubna 2018

Vždy v čase od 13:00 - 16:00

verification code

* povinné položky

Novinky

Rádi se vzděláváte a diskutujete o józe?

Rok psa

Newsletter Domu jógy

Chcete zasílat novinky a zajímavé informace o józe?

Přihlaste se k odběru novinek

Další služby

E-shop Domu jógy

Masáže Chodov a Vinohrady

Pronájem studia

Půjčovna a prodej sítí na Aerojógu

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga a bolesti zad

Až 80 % populace trápí občasné bolesti zad a kloubů. Bolesti zad a ...  Více

Téma měsíce: Jak si užíváte Šavásanu vy?

To je nuda! Svědí mě nos. Chci se podrbat. Ale všichni tu vytuhli…, kašlu ...  Více

Nešlapejte si po štěstí

Jako strom, který má pevné kořeny a vydrží kdejakou vichřici, tak i ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Každá buňka dovede být šťastná

B.K.S.Iyengar