Gravid jóga a jóga po porodu

Zveme nastávající maminky na 3 hodinový workshop, který je zaměřený na přípravu na porod, mateřství a na období po porodu.
Gravid jóga a jóga po porodu
Cena: 780,- Kč

Gravid jóga přirozeně připravuje nastávající maminky na porod a mateřství, uvolňuje i posiluje celé tělo, prohlubuje vztah s dítětem a podporuje v ženě její přirozenou sílu. Představíme si základní techniky dechu a relaxace, jógové pozice vhodné pro všechny jednotlivé trimestry a také pozice, které pomohou zmírnit časté těhotenské obtíže.

Dozvíte se, jak se pohybovat, co vás může překvapit a co můžete nacvičovat i během těhotenství jako přípravu na dobu po porodu. Ukážeme si a naučíme se několik cviků na posílení svalů v oblasti beder a hrudníku, dále si řekneme, jaké cviky využít na posilnění pánevního dna a hlavně se zaměříme na diastázu / rozestup břišních svalů/, která se vyskytuje u každé ženy po porodu. Je dobré v tomto období určitě neběhat a ani jinak nevhodně posilovat břišní svaly, protože si můžeme ublížit a naopak diastázu prohloubit.

Na závěr vás čeká šamanská těhotenská meditace na propojení s miminkem:-)

!!! Workshop je vhodný až od 13. týdne těhotenství!!!

 

Program

Kdy

 

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 780,- Kč
  • Rezervační záloha: 780,- Kč

O lektorovi

Ve svých lekcích se snažím dbát na vědomou práci s ostrou pozorností, a to nejen k tělu a nastavení v pozicích, ale taky ke vnímání, jak se v pozicích cítíme. Lekce vedu , tak abychom se správně nastavili do pozic, takže i průpravné cviky, mají svůj prostor .Dynamické styly vedu také s Láskou, kdy vnímám jak, plyne tělo s dechem a se očištuje se mysl. V takových lekcích vnímám důležitost dechu a jeho působení na tělo.

Více informací

Články a zajímavosti nejen o józe

Otevřené lekce, kurzy nebo semináře?

Protože nás zajímalo, jak vidí rozdíly a co pro ně samotné znamená ...  Více

Téma měsíce: Jak si užíváte Šavásanu vy?

To je nuda! Svědí mě nos. Chci se podrbat. Ale všichni tu vytuhli…, kašlu ...  Více

Těhotenství = konec cvičení? Nikoli!

Žena projde během těhotenství třemi základními fázemi. Zpočátku chce ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Pokud rozšiřujete sval, rozšiřuje se i vědomí

B.K.S.Iyengar

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů