Harmonizace těla, duše a mysli

Zveme vás na malý workshop, kde kombinací meditace, mantry, fyzického cvičení a dýchací techniky harmonizujeme naše tělo, duši i mysl.
Harmonizace těla, duše a mysli
Cena: 780,- Kč

Speciálními cvičebními sestavami - krijemi nejprve uvedeme do rovnováhy své tělo. Harmonizace nervového a endokrinního systému, pružnost páteře a dechové techniky jsou základ fyzického i psychického zdraví organismu. Meditační techniky nám pomohou ztišit mysl a vědomě pozorovat myšlenkové pochody a procesy. Kundalini meditace doprovázené zvuky a recitací manter, vizualizací a práce s dechem podporují pozitivní přístup k životu, radost, kreativitu a zvyšují vitalitu. Spojte se se svým tělem, srdcem, duší a žijte život podle svých představ v lásce, harmonii a beze strachu.

Kundalini jóga je jóga vědomí, technika, při které zkoumáte sami sebe a probouzíte vnitřní sílu. Efektivním využitím vnitřních zdrojů můžete v životě dosáhnout čeho chcete, být šťastnější a spokojenější.

Program

Kdy

  • 24. února - studio Anděl - v době od 10:30 - 13:30
  • 2. června - studio Anděl - v době od 16:00 - 19:00

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 780,- Kč
  • Rezervační záloha: 780,- Kč

O lektorovi

Pro mě jóga znamená spojení se se sebou. Spojení fyzické, psychické i duševní. Návrat do svého středu, protažení, posílení, zklidnění, relaxace a regenerace. Takové jsou i mé hodiny, s pozorností zaměřenou dovnitř, koncentrací na dech, uvědoměním si svých pocitů, myšlenek a samozřejmostí je správné provedení pozic. Lekce jsou pro všechny, začátečníky i pokročilé, protože každý praktikuje podle svých možností.

Více informací

Přihláška

Důležité upozornění! Akce Školy domu jógy (což jsou kuzry, workshopy, semináře, školení, víkendové pobyty) nelze hradit žádnými benefity, žádnými poukázkami ani platit přes kartu Multisport. Děkujeme za pochopení.

Vyplňte prosím přihlášku včetně termínu, na který se hlásíte. Po odeslání obdržíte potvrzovací e-mail s dalšími instrukcemi.

Možné termíny (zadejte první den akce):

  • 24. února - studio Anděl - v době od 10:30 - 13:30
  • 2. června - studio Anděl - v době od 16:00 - 19:00

verification code

* povinné položky

Články a zajímavosti nejen o józe

Senioři a bolest?

„Když se člověk po šedesátce probudí a nic ho nebolí, znamená to , že ...  Více

Mami s mimi

... aneb jemná jóga pro maminky po porodu a masáže a jemné protahování s ...  Více

Jóga a bolesti zad

Až 80 % populace trápí občasné bolesti zad a kloubů. Bolesti zad a ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Obrácené polohy jsou kladivem na hřebík únavy

Mira Metha