Vážení klienti, z důvodu nařízení vlády jsou naše studia až do odvolání zavřena. Lekce probíhaji online.

Inverzní pozice

Přijďte se naučit, jak se bezpečně cítit hlavou dolů, a poznat, že příznivé účinky obrácených pozic můžete poznat i vy, kdo si netroufáte stát na hlavě nebo na rukou.
Inverzní pozice
Cena: 780,- Kč
Workshop pro všechny, kteří se chtějí na svět podívat z obrácené perspektivy. Je vhodný i pro ty, kteří konečně pozice dělat z nějakého důvodu nechtějí. Všichni mohou benefitovat z řady pozic, které nás na inverzní ásany připraví.
Inverzní, neboli obrácené pozice jsou jedny z nejužitečnějších a nejzábavnějších jógových pozic a my bychom vám je rádi představili a seznámili vás s nimi tak, aby se staly nedílnou součástí vaší každodenní jógové praxe. Nezapoměňte, že hlavou dolů se mládne :)

Program

Stoj na rukou, stoj na předloktích, stoj na hlavě a svíčka, budou pozice, které detailně probereme. Pozice na zpevnění hlubokého stabilizačního systému, práce s pánví,  rameny a další budou nedílnou součástí workshopu. Připravíme se na stoj na rukou, naučíme se správně do pozice dostat a využijeme přípravných pozic, jako je pes hlavou dolů a volavka k tomu, abychom správně používali ramena a kyčle, pozice hory nebo prkna nás zase naučí se v pozici "zaosit". Ti, kdo budou chtít, si pozici vyzkouší u zdi a naučí se pracovat na rovnováze v ní. Další pozicí bude pinča mayurásana, stoj na předloktích, ke kterému bude přípravnou pozicí delfín a delfíní prkno, podíváme se na rozdílné provedení pozice v záklonu (škorpión) a znovu budeme pracovat na rovnováze. Královská pozice v józe je stoj na hlavě, který provádí mnoho studentů jógy, ale často ho provádí nesprávně, což může mít negativní dopad, jako jsou bolesti hlavy, krční páteře, zad atd. My se naučíme možné variace a přizpůsobení pozice našim potřebám a možnostem tak, abychom si neubližovali, ale naopak využili všech výhod této ásany. Stejně tak probereme sekvenci svíčky, včetně pozice pluhu a ryby.

Kdy

 

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 780,- Kč
  • Rezervační záloha: 780,- Kč

O lektorovi

Mé lekce jsou rozmanité. Někdy klidnější, jindy spíš dynamické, záleží na energii studentů i mojí, počasí, denní době... Ale jedna věc všechny mé hodiny spojuje: Snažím se, aby mí studenti z lekce odcházeli s dobrou náladou, uvolnění a spokojení. Kladu důraz na to, aby každý naslouchal svému vlastnímu tělu a naučil se v jednotlivých ásanách uvolnit. Velmi důležité pro mě je, aby studenti prováděli jógové ásany správně, proto se u některých pozic zastavujeme a detailně vysvětlujeme správné provedení. Ráda stavím hodinu od jednodušších pozic k těm “krkolomějším“ a užívám si momenty, kdy studenti zvládnou něco, co od sebe vůbec nečekali.

Více informací

Podmínky rezervace

Podmínky a pravidla rezervačního systému

v souvislosti s přetrvávající epidemickou situací související s Covid-19 Vás musíme upozornit na následující skutečnosti týkající se ukončování lekcí, kurzů, seminářů, workshopů nebo pobytů. Současná situace sama o sobě, ani ji provázející nouzový stav, nezakládá právní nárok na výpověď dosavadních smluvených závazků ani na odstupovaní od nich.

Klienti si musí být vědomi, že jakékoliv odložení či modifikace plnění ze strany Domu jógy je vyvolané důvody nezávislými na jeho vůli a je nutné je chápat jako vyšší moc. V tomto případě nejsou naplněny zákonné důvody odstoupení od smlouvy pro porušení smlouvy podstatným způsobem (1) ani nároky plynoucí z podstatné změny okolností (2), a to zejména z důvodu, že si klienti byli nastalé situace a případných komplikací z ní vyplývajících vědomi a mohli případné změny rozumně předpokládat.

Dům jógy se všemi dostupnými prostředky pokusí o realizaci všech naplánovaných aktivity v souladu se současnými epidemickými opatřeními tak, aby se jejich realizace blížila co nejvíce původně zamýšleným datům i formám realizace.

(1) § 2002 zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „o.z.“)
(2) § 1765 a násl. o.z.

Mohlo by vás také zajímat

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga pod mikroskopem

6 + 1 důvodů, proč je nezbytné cvičit jógu  Více

Nebojte se záskoků

Je tomu 19 let, kdy mě kamarádka vzala poprvé na powerjógu. Dlouho jsem ...  Více

Jóga jako švédský stůl?

Znáte to: jste na dovolené, k večeři švédské stoly a vy musíte vyzkoušet ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Nebe na zemi je volba, pro kterou se můžeš rozhodnout, a ne místo, které musíš hledat.

Wayne W. Dyer

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů