Masterclass - Pozdrav Slunci

Celý workshop je pro mírně a středně pokročilé a věnovat se budeme pozdravu slunci a detailům, na kterých "záleží". Jejich zvládnutí Vám pomůže celkově zlepšit plynulost a lehkost Vaší praxe.
Masterclass - Pozdrav Slunci
Cena: 780,- Kč

Masterclass je zaměřená na základní sestavu ásan Surya Namaskar (Pozdrav slunci), kterou znáte nejčastěji z lekcí dynamické jógy (power, vinyasa, ashtanga). V rámci speciální lekce vyladíme jak variantu A, tak rozšířenou variantu B. Budeme se věnovat technice provedení všech základních pozic sestavy, zapojení síly středu těla, správného dechu a pozornosti. Čeká Vás i mnoho tipů, jak zlepšit přechody mezi pozicemi vč. odskoků a přískoků pro náročnější.

Program

Kdy

  • 5. listopadu 2017 v době od 12:30 - 15:30
  • 9. prosince 2017 v době od 16:00 - 19:00

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 780,- Kč
  • Rezervační záloha: 780,- Kč

O lektorovi

Mé lekce jsou dynamické, najdete v nich ale i uvolnění a relaxaci. Díky střídání jednotlivých pozic se ve Vašem těle rozproudí energie a dojde k jeho zahřátí. I přesto budete mít vždy dostatek času si každou pozici uvědomit a na několik dechů se v ní zastavit. Na mých hodinách tak najdete jak protažení celého těla, tak jeho posílení. Kladu důraz hlavně na propojení pohybu a dechu, uvědomění si těla v pozicích a jeho správné zapojení tak, aby Vám jóga co nejvíce prospívala:-)

Více informací

Přihláška

Důležité upozornění! Akce Školy domu jógy (což jsou kuzry, workshopy, semináře, školení, víkendové pobyty) nelze hradit žádnými benefity, žádnými poukázkami ani platit přes kartu Multisport. Děkujeme za pochopení.

Vyplňte prosím přihlášku včetně termínu, na který se hlásíte. Po odeslání obdržíte potvrzovací e-mail s dalšími instrukcemi.

Možné termíny (zadejte první den akce):

  • 5. listopadu 2017 v době od 12:30 - 15:30
  • 9. prosince 2017 v době od 16:00 - 19:00

verification code

* povinné položky

Články a zajímavosti nejen o józe

Téma měsíce: Jak vám jóga změnila život?

Odcvičeno. Zavírám dveře studia, odcházím a jógu mám za sebou. Za ...  Více

Nové začátky

Zamysleli jste se někdy nad tím, co každý den všechno začínáme a v čem ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Obrácené polohy jsou kladivem na hřebík únavy

Mira Metha