Vážení klienti, z důvodu nařízení vlády jsou naše studia až do odvolání zavřena. Lekce probíhaji online.

Pozdrav Měsíci a klidný spánek

Pojďme společně prozkoumat účinky sestavy Pozdrav Měsíci, která zklidňuje a velmi dobře pomáhá s nespavostí.
Pozdrav Měsíci a klidný spánek
Cena: 780,- Kč

Pozdravy Měsíci jsou méně známé než pozdray Slunci, a tak jako Slunce a Měsíc - i když jsou propojeni - jsou protiklady, i obě sestavy mají opačné účinky. Jejich praktikování je proto doporučeno v opačných částech dne. Pozdravy Slunci bývají označovány za jangovou, aktivní, energetickou, zahřívací, praxi plnou mužské energie a světla a nejlepší účinky má jejich cvičení ráno, když je třeba "nastartovat" den. Pozdravům Měsíci jsou naopak oprávněně přiřazovány kvality jinové, ochlazující, uklidňující, meditativní, restorativní a ženské, a proto je nejlepší dobou pro jejich provádění večer. Vše je tak dokonale propojeno.

Pozdrav Měsíci je zaměřen na protažení a zpevnění celého těla, stimuluje vnitřní orgány, zklidňuje mysl, zlepšuje koncentraci a pomáhá s nespavostí.

Program

  • Krátká teoretická část
  • Zklidnění, relaxační a ochlazující pránajámy/dechové techniky.
  • Stejně jako v případě  Pozdravu Slunci má i Pozdrav Měsíci mnoho variací. My si pro zjednodušení vyzkoušíme dvě sekvence
  • Rozložení série na jednotlivé asány
  • Synchronizace dechu a pohybu ve všech pozicích
  • Workshop ukončíme společnou meditací a hlubokou relaxací

Kdy

Vždy v čase od 16:30 - 19:30 hodin.

V případě uzavření studia z důvodu nařízení vlády bude workshop probíhat formou živého vysílání ve stejném čase. Takto je možné jej absolvovat i v případě, pokud nebudete  mít možnost do studia přijít.

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 780,- Kč
  • Rezervační záloha: 780,- Kč

O lektorovi

Přestože nemám moc ráda jógové škatulkování, nejbližší mému srdci je Vinyása Flow se svou elegancí, propojením s dechem a různorodostí. Proto je každá má lekce jiná v závislosti na složení skupiny, ale i třeba roční době či fázi měsíce. Každá lekce zahrnuje krátké zklidnění, dechová cvičení, zahřátí, ásany a finální relaxaci. V poslední době často pracuji s hlubokými relaxačními technikami, jako je Jóga Nidra a někdy začleňuji do lekcí i hru na šamanský buben:-)

Více informací

Podmínky rezervace

Podmínky a pravidla rezervačního systému

v souvislosti s přetrvávající epidemickou situací související s Covid-19 Vás musíme upozornit na následující skutečnosti týkající se ukončování lekcí, kurzů, seminářů, workshopů nebo pobytů. Současná situace sama o sobě, ani ji provázející nouzový stav, nezakládá právní nárok na výpověď dosavadních smluvených závazků ani na odstupovaní od nich.

Klienti si musí být vědomi, že jakékoliv odložení či modifikace plnění ze strany Domu jógy je vyvolané důvody nezávislými na jeho vůli a je nutné je chápat jako vyšší moc. V tomto případě nejsou naplněny zákonné důvody odstoupení od smlouvy pro porušení smlouvy podstatným způsobem (1) ani nároky plynoucí z podstatné změny okolností (2), a to zejména z důvodu, že si klienti byli nastalé situace a případných komplikací z ní vyplývajících vědomi a mohli případné změny rozumně předpokládat.

Dům jógy se všemi dostupnými prostředky pokusí o realizaci všech naplánovaných aktivity v souladu se současnými epidemickými opatřeními tak, aby se jejich realizace blížila co nejvíce původně zamýšleným datům i formám realizace.

(1) § 2002 zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „o.z.“)
(2) § 1765 a násl. o.z.

Mohlo by vás také zajímat

Články a zajímavosti nejen o józe

Nebojte se záskoků

Je tomu 19 let, kdy mě kamarádka vzala poprvé na powerjógu. Dlouho jsem ...  Více

Senioři a bolest?

„Když se člověk po šedesátce probudí a nic ho nebolí, znamená to , že ...  Více

Co je to Kundalini jóga?

Jazyk český je malebný a má s indickým sanskrtem společnou indoevropskou ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Pokud rozšiřujete sval, rozšiřuje se i vědomí

B.K.S.Iyengar

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů