Vážení klienti, z nařízení vlády jsou až do odvolání všechna studia Domu jógy uzavřena. Lekce probíhají dále dle rozvrhu a můžete se jich účastnit ON-LINE.

Pozdrav Slunci B, C - bojovníci

Pokročte ve své praxi k bojovníkům, aby pro vás bylo radostí s nimi pobýt:-)
Pozdrav Slunci B, C - bojovníci
Cena: 780,- Kč
Suriya Namaskar je neznámější a nejčastěji prováděná jógová sekvence, minimálně její jednotlivé pozice se cvičí téměř na každé jógové lekci. Často ale nevíme přesně, jak jednotlivé pozice správně provádět a jak při nich správně dýchat. Na pozice se podíváme důkladně a do detailů je probereme z hlediska rotací trupu i kyčlí, záklonů, postavení končetin, dýchání atd. Protože je každé tělo jedinečné, někteří máme flexibilnější kyčle a někteří zase páteř, snažíme se jógové pozice dělat správně tak, aby byly ušité příme ne tělo naším individuálním potřebám. Tento workshop nás to naučí.

Program

Do sekvence suriya namaskar B a C patří pozice utkatásana (židle), vinjása (prkno, nízké prkno, kobra či pes hlavou nahoru a pes hlavou dolu), virabadrásana I (bojovník I) a v případě pozdravu slunci C i virabadrásana II (bojovník II). Probereme i další pozice ve stoje jako je nízký a vysoký výpad, trojúhelník, půl měsíc a další, které nám pozdrav slunci dále rozšíří.

 

Kdy

V čase od 15:00 - 18:00

 

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 780,- Kč
  • Rezervační záloha: 780,- Kč

O lektorovi

Mé lekce jsou rozmanité. Někdy klidnější, jindy spíš dynamické, záleží na energii studentů i mojí, počasí, denní době... Ale jedna věc všechny mé hodiny spojuje: Snažím se, aby mí studenti z lekce odcházeli s dobrou náladou, uvolnění a spokojení. Kladu důraz na to, aby každý naslouchal svému vlastnímu tělu a naučil se v jednotlivých ásanách uvolnit. Velmi důležité pro mě je, aby studenti prováděli jógové ásany správně, proto se u některých pozic zastavujeme a detailně vysvětlujeme správné provedení. Ráda stavím hodinu od jednodušších pozic k těm “krkolomějším“ a užívám si momenty, kdy studenti zvládnou něco, co od sebe vůbec nečekali.

Více informací

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga na hlavu postavená

Když je něco na hlavu postavené, nebo vzhůru nohama, obvykle to vyjadřuje ...  Více

12 důvodů proč se hýbat

Možná jste slyšeli o tom, že nám v hlavě – mimo jiné - zůstal i ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Vše v našem chodidle se okamžitě projeví v celém těle

Sharat Arora

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů