Pozdravy slunce se zpěvem manter

Cílem tohoto workshopu je hlubší seznámení s tradičními verzemi pozdravů slunce a jejich správným fyzickým provedením. Propojíme je se zpěvem manter a zesílíme tak i jejich vliv na naši mentální úroveň.
Pozdravy slunce se zpěvem manter
Cena: 780 Kč,- Kč

Pozdravy slunce jsou základním principem hathajógy, protože v sobě spojují v jediné krátké sestavě mnoho významných principů a blahodárných účinků jak pro naše tělo, tak i pro naši psychiku. Protáhneme s nimi celé tělo, rozproudíme krev, uvolníme emoce, aktivujeme všechny čakry a připravíme tak naše tělo na přesun do náročnějších asán. V našem setkání se budeme učit správné provedení jednotlivých pozic, klidnější a dynamičtější přechody mezi nimi, vnímání energie a také zapojení našeho dechu.

Při řádném cvičení tradičních pozdravů slunce se také zpívají mantry. Mantra je léčivou a mocnou čarodějkou, léčitelkou, kterou uvolníme mnohé, nejen hlas, hlasivky, krk či krční čakru, ale zároveň se prozpíváme z našich emocí a propojíme dech, zvuk a pohyb. Celé tělo je pak mnohem více uvolněné.

V rámci celého workshopu obdržíte i užitečné informace, proč jsou tyto pozdravy tak léčivé, něco z historie jógy, filozofického pojetí pozdravů slunci a dozvíte se něco i o mantrách a jejich účinku.

Seminář je vhodný pro začátečníky i pro ty, kteří jógu praktikují pravidelně.

Program

Kdy

  • neděle 26. listopadu 14:00 - 17:00 - studio Vinohrady

Kde

Dům jógy Vinohrady, ulice Jana Masaryka 6, Praha 2 - Vinohrady

Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 780 Kč,- Kč
  • Rezervační záloha: 780 Kč,- Kč

O lektorovi

Moje jméno je Kateřina, je mi 29 let jsem ve znamení panny, ascendent váha, měsíc beran. Na mých lekcích se zaměřuji na pomalejší flow, praktikuji meditativní jógu, tradiční hatha jógu, jemnou jógu, jógovou terapii. V mých lekcích je cílem zvnitřnění (cvičení se zavřenými oči), uvolnění, silná relaxace.

Více informací

Přihláška

Důležité upozornění! Akce Školy domu jógy (což jsou kuzry, workshopy, semináře, školení, víkendové pobyty) nelze hradit žádnými benefity, žádnými poukázkami ani platit přes kartu Multisport. Děkujeme za pochopení.

Vyplňte prosím přihlášku včetně termínu, na který se hlásíte. Po odeslání obdržíte potvrzovací e-mail s dalšími instrukcemi.

Možné termíny (zadejte první den akce):

  • neděle 26. listopadu 14:00 - 17:00 - studio Vinohrady

verification code

* povinné položky

Články a zajímavosti nejen o józe

Nešlapejte si po štěstí

Jako strom, který má pevné kořeny a vydrží kdejakou vichřici, tak i ...  Více

Mate obavy zkusit lekci pro pokročilé?

Třeba už nějakou dobu jógu praktikujete, ale pořád chodíte na “tu ...  Více

Naučte se s námi pravidelně čistit své tělo

Detoxikačních kurzů v dnešní době naleznete všude opravdu mnoho... stejně ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Vše v našem chodidle se okamžitě projeví v celém těle

Sharat Arora