Aktuální omezení

Vážení klienti, z nařízení vlády budou od 9. října do odvolání zrušeny všechny lekce ve všech studiích, ovšem pokud budete mít zájem, tak si s námi pořád můžete zacvičit ONLINE.

Masérny a fyzioterapie jsou otevřeny.

Věříme, že se opět brzy shledáme osobně a přejeme klidnější dny. Dům jógy

Správně v pozicích (předklonech, záklonech a rotacích)

Přijdte se naučit provádět základní jógové pozice správně, aby Vám přinesly co nejvíce užitku:-)
Správně v pozicích (předklonech, záklonech a rotacích)
Cena: 780,- Kč

Workshop je určen nejen pro všechny, kteří s jógou začínají, ale i pro ty co už mají nějakou tu lekci za sebou, ale pořád si nejsou jistí, zda jsou v pozici správně, anebo pro ty co si chtějí ásany dopodrobna zopakovat.

Na skupinových lekcích a zejména na těch dynamických, kdy pozice plynou jedna za druhou, není uplně čas na detailní rozebrání tak, abychom se jedné ásaně věnovali 10-15 minut.

Právě proto jsem si pro Vás připravila tento workshop, na kterém se zaměříme na základní jógové ásany, vystavíme je od základny (opory), tak aby se správně zapojil hluboký stabilizační systém (core), nezapomeneme ani na správný dech v pozicích a jednobodovou mysl. Tím se přiblížíme józe a naše asána bude Sthira a Sukha (stabilní/pevná a zároveň pohodlná).

Když jsou svaly rovnoměrně zapojeny, bez napětí a námahy, klouby a kosti jsou harmonicky vyrovnány s gravitací a dech se stane vědomý a rytmický, když se mysl stane trpělivou a ostražitou, pozoruje bez hodnocení, co se objevuje od okamžiku k okamžiku – to je ásana.

Naučíme se, jak pozice modifikovat s ohledem na vlastní tělesné dispozice tak, abychom si neubližovali.

Workshop je zaměřen na předklony, záklony a rotace. Volným pokračováním je workshop „Správně v pozicích (stojných, balančních, s oporou na pažích).

Program

Po krátkém přivítání a seznámení se zahřejeme v pozdravech slunci, které působí na všechny části těla, na každý orgán, systém a čakru. Poté podrobně probereme jednotlivé základní pozice, správné nastavení, variace, použití pomůcek, benefity, kontraindikace a na co si dát v pozicích pozor.

Na závěr nás čeká vedená meditace s kapkou aromaterapie.

 

Kdy

Vždy od 11:15 - 14:15 hodin.

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 780,- Kč
  • Rezervační záloha: 780,- Kč

O lektorovi

Náročnost a dynamika mých lekcí závisí na jejich zaměření. Dynamické lekce jsou však náročnější a možná se u nich i zapotíte. U klidnějších lekcí se zaměřuji na důkladné protažení a uvolnění. Každá lekce ale začíná úvodním zklidněním a dechovým cvičením a končí příjemnou závěrečnou relaxací. Během lekcí se snažím vést klienty k tomu, aby pozorně vnímali své tělo a dech, a kladu důraz na správné a zdravé provedení pohybu.

Více informací

Články a zajímavosti nejen o józe

Téma měsíce: Jak vám jóga změnila život?

Odcvičeno. Zavírám dveře studia, odcházím a jógu mám za sebou. Za ...  Více

Senioři a bolest?

„Když se člověk po šedesátce probudí a nic ho nebolí, znamená to , že ...  Více

Rok psa

Malou část nového roku máme za sebou a během ní jsme si pravděpodobně ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Teorie žádný velký význam nemá - praxe udělá v životě změnu

Pattabhi Jois

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů