Úvod do dynamické jógy

Přijďte se naučit základní principy dynamických stylů jógy a pozdrav slunci pro začátečníky.
Úvod do dynamické jógy
Cena: 780,- Kč

Tento workshop je určen začátečníkům, kteří našli zálibu v některém z dynamických stylů jógy jako je powerjóga, vinyasa nebo ashtanga jóga. V první části si vysvětlíme podrobněji základní principy praxe dynamické jógy jako je dýchání (zejména tzv. udždžájí), používání středu těla (tzv. energetické zámky bandhy) nebo princip vinyasy. Tyto principy pak zasadíme do vztahu k celkovému pojetí dynamické jógy tak, jak se s ní setkáváte na veřejných lekcích.

V druhé části workshopu se pak zaměříme na aplikaci těchto principů při základní sestavě pozic "Pozdrav slunci". Ukážeme si, jak lze tuto sestavu provádět, na co se v ní zaměřit či jak modifikovat jednotlivé pozice v našich jógových začátcích, když ještě nejsme tak pružní a silní pro plné provedení všech pozic. Získáte tak dobré základy, na kterých lze pak stavět dále a postupně růst.

Program

Kdy

  • 17. září 2017 v době od 12:30 - 15:30
  • 4. února 2018 v době od 12:30 - 15:30

Kde

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5, 150 00
Mapa a kontakty

Cena

  • Cena: 780,- Kč
  • Rezervační záloha: 780,- Kč

O lektorovi

Mé lekce jsou dynamické, najdete v nich ale i uvolnění a relaxaci. Díky střídání jednotlivých pozic se ve Vašem těle rozproudí energie a dojde k jeho zahřátí. I přesto budete mít vždy dostatek času si každou pozici uvědomit a na několik dechů se v ní zastavit. Na mých hodinách tak najdete jak protažení celého těla, tak jeho posílení. Kladu důraz hlavně na propojení pohybu a dechu, uvědomění si těla v pozicích a jeho správné zapojení tak, aby Vám jóga co nejvíce prospívala:-)

Více informací

Přihláška

Důležité upozornění! Akce Školy domu jógy (což jsou kuzry, workshopy, semináře, školení, víkendové pobyty) nelze hradit žádnými benefity, žádnými poukázkami ani platit přes kartu Multisport. Děkujeme za pochopení.

Vyplňte prosím přihlášku včetně termínu, na který se hlásíte. Po odeslání obdržíte potvrzovací e-mail s dalšími instrukcemi.

Možné termíny (zadejte první den akce):

  • 17. září 2017 v době od 12:30 - 15:30
  • 4. února 2018 v době od 12:30 - 15:30

verification code

* povinné položky

Články a zajímavosti nejen o józe

Mate obavy zkusit lekci pro pokročilé?

Třeba už nějakou dobu jógu praktikujete, ale pořád chodíte na “tu ...  Více

Dech a život

Bez nadsázky si dovolím tvrdit, že dech je ten nejdůležitější proces pro ...  Více

Aerojóga očima lékařky

Všichni jistě známe bolest zad. Aby ne, postihuje asi 1/3 naší populace. ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Pokud si myslíte, že vše špatné ve vašem životě je vina někoho jiného, budete hodně trpět.

Dalajláma