Adriana Vršková

Adriana Vršková
Cvičím dynamičtější styly jogy, je potřeba se u nich víc soustředit a to pomáhá zklidnit mysl a vnímat své tělo. Co vás čeká na mých lekcích? Začneme se zklidněním, obrácením pozornosti do sebe, neminou nás pozdravy slunce, posilování středu těla a závěrečné protažení a relaxace.

Mé zkušenosti

Jógu cvičím tři roky, přišla jsem k ní náhodou a ráda u ní zůstala. Začala jsem s vinyasa jógou. Po každé lekci jsem byla unavená, ale příjemně uvolněná a klidná. Zároveň jsem s každou lekci viděla zlepšení, a to mě motivovalo pokračovat.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Na józe mě baví, že si můžu vyzkoušet různé styly: od klidných hatha až po náročné dynamické. Líbí se mi, jak při správném provedení jednotlivých ásán rychle a efektivně mění tělo, narovnává záda, protahuje zkrácené svaly. To se snažím předávat dál.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Články a zajímavosti nejen o józe

Co je to Kundalini jóga?

Jazyk český je malebný a má s indickým sanskrtem společnou indoevropskou ...  Více

Senioři a bolest?

„Když se člověk po šedesátce probudí a nic ho nebolí, znamená to , že ...  Více

Jóga a stres

Stres je slovo, které před lety vstoupilo do našeho každodenního slovníku a ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Každá buňka dovede být šťastná

B.K.S.Iyengar

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů