Adriana Vršková

Adriana Vršková
Cvičím dynamičtější styly jogy, je potřeba se u nich víc soustředit a to pomáhá zklidnit mysl a vnímat své tělo. Co vás čeká na mých lekcích? Začneme se zklidněním, obrácením pozornosti do sebe, neminou nás pozdravy slunce, posilování středu těla a závěrečné protažení a relaxace.

Mé zkušenosti

Jógu cvičím tři roky, přišla jsem k ní náhodou a ráda u ní zůstala. Začala jsem s vinyasa jógou. Po každé lekci jsem byla unavená, ale příjemně uvolněná a klidná. Zároveň jsem s každou lekci viděla zlepšení, a to mě motivovalo pokračovat.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Na józe mě baví, že si můžu vyzkoušet různé styly: od klidných hatha až po náročné dynamické. Líbí se mi, jak při správném provedení jednotlivých ásán rychle a efektivně mění tělo, narovnává záda, protahuje zkrácené svaly. To se snažím předávat dál.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Má cesta - Karolína Chudobová

Jóga není pro mě, často slýchám. Tam se jen válej po zemi, dýchaj a ...  Více

Jóga je skvělá i pro chlapy v letech

... rozhovor s Richardem Holickým ...  Více

Naučte se s námi pravidelně čistit své tělo

Detoxikačních kurzů v dnešní době naleznete všude opravdu mnoho... stejně ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Pokud si myslíte, že vše špatné ve vašem životě je vina někoho jiného, budete hodně trpět.

Dalajláma

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů