Andrea Korčeková

Andrea Korčeková
Mé lekce vycházejí z tradičních principů hatha jógy. Po úvodním zklidnění a průpravě následují pranajámická cvičení, pak samotné cvičení ásan a závěrečná relaxace. Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé jogíny.

Mé zkušenosti

Má jógová cesta začala na dovolené v Chorvatsku v roce 2011, kde jsme s přítelem každé ráno navštěvovali lekce vinyasa jógy. Jóga byla pro mě „láska na první pohled“ (a teď vím, že i na celý život) a po návratu do ČR jsem okamžitě začala s hledáním toho správného jógového studia pro mě. Zpočátku jsem se věnovala dynamičtějším stylům jógy (hlavně ashtanga vinyasa). Po absolvovaní kurzu jógy u manželů Knaislových a získaní titulu „Instruktor jógy“ v roce 2014 se má jógová cesta začala ubírat spíše směrem k tradičnímu „klidnějšímu“ pojetí jógy, které zahrnuje práci s pránou (tj. dechem neboli životní energií) a propojení na principy ájurvédy.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Jóga pro mě není jenom cvičení, spíše životní styl, nástroj sebepoznání, způsob k dosažení harmonie ve všech sférách života. Budu ráda, když mé lekce pomohou při hledání harmonie i ostatním, případně budou alespoň malým únikem z víru každodenních povinností.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Já a RYT 200

Jste lektorem jógy a váháte, zda investovat do Vašeho dalšího vzdělání a ...  Více

Jóga je skvělá i pro chlapy v letech

... rozhovor s Richardem Holickým ...  Více

Dech a život

Bez nadsázky si dovolím tvrdit, že dech je ten nejdůležitější proces pro ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Není nic horšího než pochybnosti. Pochybnosti rozdělují lidi. Je to jed, který rozloží přátelství a rozbíjí vztahy. Je jako trn, který dráždí a bolí. Je jako meč, který zabíjí.

Siddharta Gautama

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů