Andrea Moudrá

Andrea Moudrá
Mé lekce začínají vždy naladěním se sami na sebe, dechovými technikami a krátkou meditací. Poté zahříváme a protahujeme klouby a páteř, následuje dynamičtější zahřátí, poté hlubší protažení a relaxace. Nabízím varianty ásan, aby si každý mohl najít takovou, která je v souladu s jeho tělem. Razím heslo, že "vše, co prožíváme na podložce, prožíváme i mimo ni" a je fajn to prozkoumat, posvítit si na to. Jógové lekce k tomuto „vnitřnímu výletu“ nabízejí prostor jako máloco jiného.

Mé zkušenosti

Jógu praktikuji s menšími či většími pauzami přes 10 let. Vyzkoušela jsem mnoho stylů jógy, nejvíce mi svědčí vinyasa. Po narození druhého syna jsem cítila velkou potřebu znovu se spojit sama se sebou a začala jógu praktikovat pravidelně. Jóga mi umožňuje rozvinout plnou přítomnost, zklidnit se a posílit vůli.  Pevnější a posílené tělo je pro mě vedlejším účinkem posílené mysli, vůle, sebevědomí, radostnějšího života.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Na józe a lektorování mě nejvíce baví sledovat, jak se posouváte, a během lekce se vám zlepšuje nálada, z dlouhodobého hlediska jste sebevědomější, veselejší, máte více energie.  

Cílem mých lekcí je:

  • předat vám vědomou práci s tělem a dechem tak, abyste ji dokázali uplatnit i během dne, 
  • rozvinout pohyb bez soutěže a
  • zažít radost z pohybu.

Tempo a nastavení lekce je takové, abychom dokázali být přítomní, zůstali ve spojení s dechem a uvolnili se. 

Bude mi ctí být vaším průvodcem.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Články a zajímavosti nejen o józe

Mami s mimi

... aneb jemná jóga pro maminky po porodu a masáže a jemné protahování s ...  Více

Cvičení venku

Dočkali jsme se, sluníčko hřeje, po bundách shazujeme i mikiny a táhne nás ...  Více

Nešlapejte si po štěstí

Jako strom, který má pevné kořeny a vydrží kdejakou vichřici, tak i ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Znát vnější věci je inteligence, znát sám sebe je moudrost. Ovládat ostatní je moc, zvládnout sám sebe je pravá síla. Když si uvědomíte, že máte dostatek, pak jste opravdu bohatí.

Lao-C

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů