Ing. Andrea Moudrá

Seznam mých lekcí

Ing. Andrea Moudrá
Mé lekce začínají vždy počátečním zklidněním a pránájámou. Poté zahříváme a protahujeme velké klouby a páteř, následuje dynamičtější část, kde vycházím z Pozdravů slunci. Nechybí balanční ásany a sekvence, zaměření na střed těla, hlubší protažení a relaxace. Nabízím varianty ásan, aby si každý mohl najít takovou, která je v souladu s jeho tělem. Na lekcích vycházím z tradiční hatha jógy (ásany, pránajáma, čakry, bandhy, mudry), doplněné o poznatky z vývojové kineziologie a mindfulness. Za podstatnou považuji práci s dechem. Lekce jsou kombinací dechových technik, cvičení ásan a meditace.  Tempo a nastavení lekce je takové, abychom dokázali být přítomní - zůstali ve spojení s dechem.  V průběhu praxe vás povedu k vědomému pohybu - dostanete praktický návod k propojení dechu a pohybu, těla a mysli.  Cílem je odcházet o něco vědomější, klidnější a uvolnění.

Mé zkušenosti

Jógu praktikuji s menšími či většími pauzami přes 12 let. Vyzkoušela jsem mnoho stylů jógy. Nejvíce mě baví vinyasa. Po narození druhého syna jsem cítila velkou potřebu více vnímat své tělo, jeho sdělení a být více v kontaktu se svými emocemi.  Začala jsem jógu praktikovat pravidelně. Jóga mi umožňuje uvědomovat si lépe a včas mé pocity a jejich původ, zklidnit se a posílit vůli.  Pevnější a silnější tělo je pro mě vedlejším, ale důležitým, účinkem.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Na józe a lektorování mě nejvíce baví sledovat, jak se posouváte a během lekce se vám zlepšuje nálada, z dlouhodobého hlediska jste sebevědomější, veselejší, máte více energie.  J

Cílem mých lekcí je:

  • předat vědomou práci s tělem a dechem tak, abyste ji dokázali uplatnit i během dne, 
  • zažít radost z pohybu,
  • přivést vás k přirozenému stavu – k radosti a klidu.

Těším se na vás na podložce.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Senioři a bolest?

„Když se člověk po šedesátce probudí a nic ho nebolí, znamená to , že ...  Více

Naučte se s námi pravidelně čistit své tělo

Detoxikačních kurzů v dnešní době naleznete všude opravdu mnoho... stejně ...  Více

Masáže, které mají smysl

Ráda bych Vám představila masáže, které mají podle mě smysl.  Více

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Správný cestovatel nemá žádné plány ani záměr dokončení cesty.

Lao-C

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů