Ing. Andrea Moudrá

Ing. Andrea Moudrá
Mé lekce začínají vždy počátečním zklidněním a pránájámou. Poté zahříváme a protahujeme velké klouby a páteř, následuje dynamičtější část, kde vycházím z Pozdravů slunci. Nechybí balanční ásany a sekvence, zaměření na střed těla, hlubší protažení a relaxace. Nabízím varianty ásan, aby si každý mohl najít takovou, která je v souladu s jeho tělem. Na lekcích vycházím z tradiční hatha jógy (ásany, pránajáma, čakry, bandhy, mudry), doplněné o poznatky z vývojové kineziologie a mindfulness. Za podstatnou považuji práci s dechem. Lekce jsou kombinací dechových technik, cvičení ásan a meditace.  Tempo a nastavení lekce je takové, abychom dokázali být přítomní - zůstali ve spojení s dechem.  V průběhu praxe vás povedu k vědomému pohybu - dostanete praktický návod k propojení dechu a pohybu, těla a mysli.  Cílem je odcházet o něco vědomější, klidnější a uvolnění.

Mé zkušenosti

Jógu praktikuji s menšími či většími pauzami přes 12 let. Vyzkoušela jsem mnoho stylů jógy. Nejvíce mě baví vinyasa. Po narození druhého syna jsem cítila velkou potřebu více vnímat své tělo, jeho sdělení a být více v kontaktu se svými emocemi.  Začala jsem jógu praktikovat pravidelně. Jóga mi umožňuje uvědomovat si lépe a včas mé pocity a jejich původ, zklidnit se a posílit vůli.  Pevnější a silnější tělo je pro mě vedlejším, ale důležitým, účinkem.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Na józe a lektorování mě nejvíce baví sledovat, jak se posouváte a během lekce se vám zlepšuje nálada, z dlouhodobého hlediska jste sebevědomější, veselejší, máte více energie.  J

Cílem mých lekcí je:

  • předat vědomou práci s tělem a dechem tak, abyste ji dokázali uplatnit i během dne, 
  • zažít radost z pohybu,
  • přivést vás k přirozenému stavu – k radosti a klidu.

Těším se na vás na podložce.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Nešlapejte si po štěstí

Jako strom, který má pevné kořeny a vydrží kdejakou vichřici, tak i ...  Více

Já a jóga - Richard Holický

S jógou jsem se poprvé setkal díky rande s jogínkou, která mě dotlačila na ...  Více

Mami s mimi

... aneb jemná jóga pro maminky po porodu a masáže a jemné protahování s ...  Více

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Teorie žádný velký význam nemá - praxe udělá v životě změnu

Pattabhi Jois

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů