Barbora Slabochová

Barbora Slabochová
Na mých lekcích se protáhnete, ale i dost zapotíte, nebudu vám nic nálhávat. :) Pravidelně zkoušíme nové balanční, ale i inverzní pozice, popřípadě se propracujeme k ásaně, co si klienti na začátku lekce určí. Mé lekce nejsou jen dřina, je to legrace, to vám mohu slíbit. Kdo mě zná ví, že navasanou, pozicí loďky, nepohrdnu.  Snažím se v klientech probudit nadšení a nejvíce spokojená jsem, když je vidím odcházet ze sálu s úsměvem na rtech. 

Mé zkušenosti

K józe jsem se dostala v roce 2015. Pamatuju si na první dojmy, kdy jsem nemohla ani vydržet sedět v tureckém sedu, o psovi hlavou dolů vůbec nemluvím. Nejsem ten typ, co by byl od narození flexibilní, ba naopak. A proto se mi líbí sledovat pokroky a cestu, kterou jsem za ta léta ušla jak po fyzické, tak po psychické stránce.
V prosinci 2020 jsem se rozhodla, že chci radost, kterou ve mně jóga vyvolává, předávat dál a zapsala jsem se do 200 RYT u Václava Krejčíka v Energy studiu. Celá tahle zkušenost ve mně ještě více vzbudila zájem o předávání mých zkušeností a nadšení dál. 
 

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Má osobní praxe je ashtangová. K ashtanze jsem se dostala při plnění hospitačních lekcí v rámci teacher trainingu a byla to láska na první pohled. Když jsem odcházela z první vedené lekce, kde jsme zpívaly mantru a část byla vedena v sanskrtu, věděla jsem, že to je to, co jsem celých dosavadních 6 let hledala. Ashtanga je krásná i po spirutální stránce a přála bych každému, aby si ji alespoň jednou za život  vyzkoušel se vším všudy. Někomu samozřejmě nemusí vyhovovat stereotyp, kdy 6x v týdnu cvičíme primary series, později pak střídáme s intermediate series (nadi shodhana, druhá, záklonová, série) atd. 
Ráda bych v domě jógy od podzimu 2022 vedla lekce ashtangy, a proto se v červenci 2022 výrážím učit do Manchesteru k Davidu Swensonovi právě Primary series. :) 
 

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga pod mikroskopem

6 + 1 důvodů, proč je nezbytné cvičit jógu  Více

Mami s mimi

... aneb jemná jóga pro maminky po porodu a masáže a jemné protahování s ...  Více

12 důvodů proč se hýbat

Možná jste slyšeli o tom, že nám v hlavě – mimo jiné - zůstal i ...  Více

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Pokud si myslíte, že vše špatné ve vašem životě je vina někoho jiného, budete hodně trpět.

Dalajláma

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů