Bc. Propperová Tereza

Bc. Propperová Tereza
Své lekce vedu v pomalejším tempu. Každá lekce začíná dechovým cvičením, po kterém následuje důkladné protažení. V další části se věnuji praxi jednotlivých ásan a to vždy se zaměřením na určitou oblast těla. Na závěr lekce nikdy nechybí relaxace. Vzděláním jsem fyzioterapeut a jako fyzioterapeut při vedení svých lekcí kladu důraz na správné provedení pohybu. V každé mé lekci jsou používány pomůcky jako jóga popruh, cihličky a bločky, které nám pomohou ke správnému a bezpečnému pohybu.

Mé zkušenosti

Jógu cvičím s malými pauzami  20 let. Od Power yogy, Ashtanga yogy a Vinyasa yogy jsem se postupně propracovala k mnohem pomalejší praxi Iyengar yogy. Jogu jsem studovala v Domě jogy v Hlavici. V Domě jógy v Hlavici  jsem absolvovala více jak roční lektorský kurz Jóga v širších souvislostech - Instruktor jógy se zaměřením na zdravotní aspekty jógy. Dále jsem lektorem aeroyogy v domě jógy Anděl.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Jóga se postupně dostávala do mého každodenního života a i do praxe fyzioterapie. Jóga ve spojeni s pohybovým konceptem spiraldynamik je pro mně životní směr, inteligentní pohyb a terapie. Mým cílem je, aby klient odcházel z lekce nejen s pocitem posílení, protažení a zklidnění, ale i s uvědoměním správného pohybu.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

12 důvodů proč se hýbat

Možná jste slyšeli o tom, že nám v hlavě – mimo jiné - zůstal i ...  Více

Co je to Kundalini jóga?

Jazyk český je malebný a má s indickým sanskrtem společnou indoevropskou ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Být přirozený znamená se uvolnit. A k nalezení pravdy nepotřebujeme nic jiného, než se naprosto uvolnit.

Osho

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů