Tereza Propperová, Bc.

Tereza Propperová, Bc.
Své lekce vedu v pomalejším tempu. Každá lekce začíná dechovým cvičením, po kterém následuje důkladné protažení. V další části se věnuji praxi jednotlivých ásan a to vždy se zaměřením na určitou oblast těla. Na závěr lekce nikdy nechybí relaxace. Vzděláním jsem fyzioterapeut a jako fyzioterapeut při vedení svých lekcí kladu důraz na správné provedení pohybu. V každé mé lekci jsou používány pomůcky jako jóga popruh, cihličky a bločky, které nám pomohou ke správnému a bezpečnému pohybu.

Mé zkušenosti

Jógu cvičím s malými pauzami  20 let. Od Power yogy, Ashtanga yogy a Vinyasa yogy jsem se postupně propracovala k mnohem pomalejší praxi Iyengar yogy. Jogu jsem studovala v Domě jogy v Hlavici. V Domě jógy v Hlavici  jsem absolvovala více jak roční lektorský kurz Jóga v širších souvislostech - Instruktor jógy se zaměřením na zdravotní aspekty jógy. Dále jsem lektorem aeroyogy v domě jógy Anděl.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Jóga se postupně dostávala do mého každodenního života a i do praxe fyzioterapie. Jóga ve spojeni s pohybovým konceptem spiraldynamik je pro mně životní směr, inteligentní pohyb a terapie. Mým cílem je, aby klient odcházel z lekce nejen s pocitem posílení, protažení a zklidnění, ale i s uvědoměním správného pohybu.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Články a zajímavosti nejen o józe

Naučte se s námi pravidelně čistit své tělo

Detoxikačních kurzů v dnešní době naleznete všude opravdu mnoho... stejně ...  Více

Má cesta - Karolína Chudobová

Jóga není pro mě, často slýchám. Tam se jen válej po zemi, dýchaj a ...  Více

Jóga a stres

Stres je slovo, které před lety vstoupilo do našeho každodenního slovníku a ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Jsme odrazem vnějšího světa a vnější svět je odrazem nás

Kevin Durkin

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů