Bernadett Rompos

Bernadett Rompos
Do tance jsem se zamilovala, když mi bylo sedm, a tento pocit ve mně rok od roku jenom roste. Zúčastnila jsem se četných soutěží a představení a v roce 2008 si udělala certifikát instruktorky moderního tance. S jógou jsem se poprvé dostala do styku před čtyřmi lety v Houstonu, kde jsem tou dobou pobývala a kde jsem měla šanci učit se od úžasné lektorky z Venezuely.

Začala jsem od té doby navštěvovat lekce jógy víceméně pravidelně, ale ten pravý zlom nastal až v momentě, kdy jsem se zranila na jedné z tanečních lekcí. Vyzkoušela jsem hot jógu jako kúru pro můj natržený sval a pro obnovu svalového rozsahu - a ono to zafungovalo! Od té chvíle je jóga nezbytnou součástí mého života. Objevovala jsem a neustále objevuji různé druhy jógy, mezi něž patří klasická hatha, ashtanga vinyasa, vinyasa flow, akro jóga a mimoto experimentuji s jógou taneční.

Mé zkušenosti

V roce 2016 jsem se z Prahy vydala na báječnou cestu do Asie, která začala v Indii, kde jsem prodělala 200hodinový trénink instruktorů hatha a ashtanga jógy. Po tomto kurzu jsem při cestování měla možnost učit v Japonsku, na Taiwanu ve Vietnamu a Indonésii.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Jestli Vás mám přesvědčit, abyste přišli na moji lekci a jógu si sami vyzkoušeli, popsala bych její kouzlo jako něco, co Vás uvolní a naplní energií zároveň, potíte se, usmíváte, posilujete tělo a zvyšujete svou pružnost. A přitom všem, zatímco si začínáte uvědomovat sílu vlastního dechu, poznáváte néznámé dimenze svého vlastního těla.

Tak přijďte a vyzkoušejte to!

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Rádi se vzděláváte a diskutujete o józe?

Rok psa

Newsletter Domu jógy

Chcete zasílat novinky a zajímavé informace o józe?

Přihlaste se k odběru novinek

Další služby

E-shop Domu jógy

Masáže Chodov a Vinohrady

Pronájem studia

Půjčovna a prodej sítí na Aerojógu

Časté dotazy

Máte dotaz ohledně cvičení? Nevíte, jak se rezervovat? Nevíte, zda je lekce vhodná v případě zdravotních problémů?

Chcete vědět, jestli ...

Navštivte sekci časté dotazy.

Články a zajímavosti nejen o józe

Joga u moře? Nejlepší nápad

Spojíme-li někdy mnoho těch "nejlepších věcí", dopadne to občas jako ...  Více

Jóga pod mikroskopem

6 + 1 důvodů, proč je nezbytné cvičit jógu  Více

Co dělat, když se tělo v létě přehřívá?

Co na léto a naše tělo říká Ajurvéda? … zeptali jsme se naší ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Život je souhra přírodních fenoménů a změn. Neodporujte jim - tím pouze trpíte. Nechte realitu být realitou. Nechte věci přirozeně plynout tak jak sami chtějí.

Lao-C

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Odhlásit se z odběru e-mailů