Bernadett Rompos

Bernadett Rompos
Do tance jsem se zamilovala, když mi bylo sedm, a tento pocit ve mně rok od roku jenom roste. Zúčastnila jsem se četných soutěží a představení a v roce 2008 si udělala certifikát instruktorky moderního tance. S jógou jsem se poprvé dostala do styku před čtyřmi lety v Houstonu, kde jsem tou dobou pobývala a kde jsem měla šanci učit se od úžasné lektorky z Venezuely.

Začala jsem od té doby navštěvovat lekce jógy víceméně pravidelně, ale ten pravý zlom nastal až v momentě, kdy jsem se zranila na jedné z tanečních lekcí. Vyzkoušela jsem hot jógu jako kúru pro můj natržený sval a pro obnovu svalového rozsahu - a ono to zafungovalo! Od té chvíle je jóga nezbytnou součástí mého života. Objevovala jsem a neustále objevuji různé druhy jógy, mezi něž patří klasická hatha, ashtanga vinyasa, vinyasa flow, akro jóga a mimoto experimentuji s jógou taneční.

Mé zkušenosti

V roce 2016 jsem se z Prahy vydala na báječnou cestu do Asie, která začala v Indii, kde jsem prodělala 200hodinový trénink instruktorů hatha a ashtanga jógy. Po tomto kurzu jsem při cestování měla možnost učit v Japonsku, na Taiwanu ve Vietnamu a Indonésii.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Jestli Vás mám přesvědčit, abyste přišli na moji lekci a jógu si sami vyzkoušeli, popsala bych její kouzlo jako něco, co Vás uvolní a naplní energií zároveň, potíte se, usmíváte, posilujete tělo a zvyšujete svou pružnost. A přitom všem, zatímco si začínáte uvědomovat sílu vlastního dechu, poznáváte néznámé dimenze svého vlastního těla.

Tak přijďte a vyzkoušejte to!

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Články a zajímavosti nejen o józe

Nové začátky

Zamysleli jste se někdy nad tím, co každý den všechno začínáme a v čem ...  Více

MaMi jóga – cvičení maminek s miminkem

Narodilo se vám miminko? Asi jste záhy zjistila, že porodem nic nekončí, ale ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Kolik svatých slov jste přečetli, kolik svatých slov jste vyřkli, co však zmohou když podle nich nejednáte.

Siddharta Gautama

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů