Bernadett Rompos

Bernadett Rompos
Do tance jsem se zamilovala, když mi bylo sedm, a tento pocit ve mně rok od roku jenom roste. Zúčastnila jsem se četných soutěží a představení a v roce 2008 si udělala certifikát instruktorky moderního tance. S jógou jsem se poprvé dostala do styku před čtyřmi lety v Houstonu, kde jsem tou dobou pobývala a kde jsem měla šanci učit se od úžasné lektorky z Venezuely.

Začala jsem od té doby navštěvovat lekce jógy víceméně pravidelně, ale ten pravý zlom nastal až v momentě, kdy jsem se zranila na jedné z tanečních lekcí. Vyzkoušela jsem hot jógu jako kúru pro můj natržený sval a pro obnovu svalového rozsahu - a ono to zafungovalo! Od té chvíle je jóga nezbytnou součástí mého života. Objevovala jsem a neustále objevuji různé druhy jógy, mezi něž patří klasická hatha, ashtanga vinyasa, vinyasa flow, akro jóga a mimoto experimentuji s jógou taneční.

Mé zkušenosti

V roce 2016 jsem se z Prahy vydala na báječnou cestu do Asie, která začala v Indii, kde jsem prodělala 200hodinový trénink instruktorů hatha a ashtanga jógy. Po tomto kurzu jsem při cestování měla možnost učit v Japonsku, na Taiwanu ve Vietnamu a Indonésii.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Jestli Vás mám přesvědčit, abyste přišli na moji lekci a jógu si sami vyzkoušeli, popsala bych její kouzlo jako něco, co Vás uvolní a naplní energií zároveň, potíte se, usmíváte, posilujete tělo a zvyšujete svou pružnost. A přitom všem, zatímco si začínáte uvědomovat sílu vlastního dechu, poznáváte néznámé dimenze svého vlastního těla.

Tak přijďte a vyzkoušejte to!

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Články a zajímavosti nejen o józe

Jóga na hlavu postavená

Když je něco na hlavu postavené, nebo vzhůru nohama, obvykle to vyjadřuje ...  Více

Mami s mimi

... aneb jemná jóga pro maminky po porodu a masáže a jemné protahování s ...  Více

Joga u moře? Nejlepší nápad

Spojíme-li někdy mnoho těch "nejlepších věcí", dopadne to občas jako ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Znát vnější věci je inteligence, znát sám sebe je moudrost. Ovládat ostatní je moc, zvládnout sám sebe je pravá síla. Když si uvědomíte, že máte dostatek, pak jste opravdu bohatí.

Lao-C

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů