Darina Kazdová

Darina Kazdová
Lekce začíná zklidněním, následuje dynamická fáze prokládaná delšími výdržemi v ásánách. Na závěr lekce se dostaneme na podložku a zakončíme meditací. Lekce je zaměřená jak na posílení těla tak i na zvýšení mobility. Vhodné pro klienty, kteří už mají s jógou zkušenosti.

Mé zkušenosti

Jógu jsem začala cvičit při studiu vysoké školy a naučila mě především vnímat vlastní tělo a pracovat s dechem, což lze využít v každodenním životě. Principy zdravého pohybu ráda aplikuji i při jiných pohybových aktivitách. Naše tělo s námi bude až do konce života, tak je třeba se o něj dobře starat :-).

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Jóga je pro mě cestou sebepoznání a zdokonalování, proto mi dělá radost, když i u klientů vidím posun a radost z pohybu.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

12 důvodů proč se hýbat

Možná jste slyšeli o tom, že nám v hlavě – mimo jiné - zůstal i ...  Více

Jóga a bolesti zad

Až 80 % populace trápí občasné bolesti zad a kloubů. Bolesti zad a ...  Více

Joga u moře? Nejlepší nápad

Spojíme-li někdy mnoho těch "nejlepších věcí", dopadne to občas jako ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Můžete prohledat celý vesmír ve snaze najít někoho, kdo si zaslouží vaši lásku víc než vy samotní, nikoho takotého však nenajdete.

Siddharta Gautama

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů