Darina Kazdová

Darina Kazdová
Lekce začíná zklidněním, následuje dynamická fáze prokládaná delšími výdržemi v ásánách. Na závěr lekce se dostaneme na podložku a zakončíme meditací. Lekce je zaměřená jak na posílení těla tak i na zvýšení mobility. Vhodné pro klienty, kteří už mají s jógou zkušenosti.

Mé zkušenosti

Jógu jsem začala cvičit při studiu vysoké školy a naučila mě především vnímat vlastní tělo a pracovat s dechem, což lze využít v každodenním životě. Principy zdravého pohybu ráda aplikuji i při jiných pohybových aktivitách. Naše tělo s námi bude až do konce života, tak je třeba se o něj dobře starat :-).

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Jóga je pro mě cestou sebepoznání a zdokonalování, proto mi dělá radost, když i u klientů vidím posun a radost z pohybu.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Nešlapejte si po štěstí

Jako strom, který má pevné kořeny a vydrží kdejakou vichřici, tak i ...  Více

Otevřené lekce, kurzy nebo semináře?

Protože nás zajímalo, jak vidí rozdíly a co pro ně samotné znamená ...  Více

Mami s mimi

... aneb jemná jóga pro maminky po porodu a masáže a jemné protahování s ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Život je souhra přírodních fenoménů a změn. Neodporujte jim - tím pouze trpíte. Nechte realitu být realitou. Nechte věci přirozeně plynout tak jak sami chtějí.

Lao-C

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů