Denisa Bourová (Pichalová)

Denisa Bourová (Pichalová)
Mé lekce probíhají v dynamickém stylu a můžete očekávat posouvání hranic svého těla stejně jako mysli. Začátkem lekce zklidníme mysl a uvědomíme si dech. Pro zvědomění a probuzení všech svalových skupin začínáme Pozdravy Slunci a poté přecházíme k praxi ásan.

Někdy v nich setrváváme déle pro prohloubení praxe a navnímání každé jednotlivé pozice, jindy hledáme hladké plynutí z jedné pozice do druhé, mažeme jejich hranice a vytváříme tak vždy něco nového. Lekce jsou vedeny v dynamickém tempu, takže se nejspíš trochu zapotíte a to zejména pokud si z variant vyberete ty pokročilejší a složitější.

Mé zkušenosti

V lekcích si ráda hraju s přechody mezi pozicemi a pohybovými prvky, které jsou inspirovány jógou či jinými . Při praxi jógy se učím pochopit, co se děje v těle, co se odehrává v hlavě a chci pomoci ostatním vnímat sebe sami. Občas si ve dvojicích
pomáháme navzájem najít složitější pozice a docílit hlubší praxe. Jindy jen tak pro zábavu a radost ze sdílení společné energie. Přijďte ji sdílet s námi!

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

S jógou jsem se setkala poprvé před čtyřmi lety. Pravidelná praxe mi přinesla a stále přináší spoustu poznání. Poznávám svůj dech, tělo, mysl. Poznávám jejich propojování a poslouchám jejich společnou řeč. Poznávám, jak jóga mění můj pohled na život a jeho hodnoty. Poznávám, jak jóga přináší hlubší porozumění. Poznejte, jak jóga může změnit Váš přístup k životu, postoj k ostatním a k sobě samým.

Více o mně

Více o mně

a

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Téma měsíce: Jak si užíváte Šavásanu vy?

To je nuda! Svědí mě nos. Chci se podrbat. Ale všichni tu vytuhli…, kašlu ...  Více

Jóga je skvělá i pro chlapy v letech

... rozhovor s Richardem Holickým ...  Více

Těhotenství = konec cvičení? Nikoli!

Žena projde během těhotenství třemi základními fázemi. Zpočátku chce ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Přecházejte těžkostem tím, že zvládáte jednoduché.

Lao-C

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů