Denisa Pichalová

Denisa Pichalová
Mé lekce probíhají v dynamickém stylu a můžete očekávat posouvání hranic svého těla stejně jako mysli. Začátkem lekce zklidníme mysl a uvědomíme si dech. Pro zvědomění a probuzení všech svalových skupin začínáme Pozdravy Slunci a poté přecházíme k praxi ásan.

Někdy v nich setrváváme déle pro prohloubení praxe a navnímání každé jednotlivé pozice, jindy hledáme hladké plynutí z jedné pozice do druhé, mažeme jejich hranice a vytváříme tak vždy něco nového. Lekce jsou vedeny v dynamickém tempu, takže se nejspíš trochu zapotíte a to zejména pokud si z variant vyberete ty pokročilejší a složitější.

Mé zkušenosti

V lekcích si ráda hraju s přechody mezi pozicemi a pohybovými prvky, které jsou inspirovány jógou či jinými . Při praxi jógy se učím pochopit, co se děje v těle, co se odehrává v hlavě a chci pomoci ostatním vnímat sebe sami. Občas si ve dvojicích
pomáháme navzájem najít složitější pozice a docílit hlubší praxe. Jindy jen tak pro zábavu a radost ze sdílení společné energie. Přijďte ji sdílet s námi!

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

S jógou jsem se setkala poprvé před čtyřmi lety. Pravidelná praxe mi přinesla a stále přináší spoustu poznání. Poznávám svůj dech, tělo, mysl. Poznávám jejich propojování a poslouchám jejich společnou řeč. Poznávám, jak jóga mění můj pohled na život a jeho hodnoty. Poznávám, jak jóga přináší hlubší porozumění. Poznejte, jak jóga může změnit Váš přístup k životu, postoj k ostatním a k sobě samým.

Více o mně

Více o mně

a

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Články a zajímavosti nejen o józe

Senioři a bolest?

„Když se člověk po šedesátce probudí a nic ho nebolí, znamená to , že ...  Více

Znáte office jógu?

Office jóga je určena především pro ty, kteří mají sedavé zaměstnáni, ...  Více

Jóga a bolesti zad

Až 80 % populace trápí občasné bolesti zad a kloubů. Bolesti zad a ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Můžete prohledat celý vesmír ve snaze najít někoho, kdo si zaslouží vaši lásku víc než vy samotní, nikoho takotého však nenajdete.

Siddharta Gautama

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů