Vážení klienti,
vzhledem k rozhodnutí vlády budou všechna naše studia od 13.3. až do odvolání uzavřena. Všechny rezervace budou zrušeny a kredity navráceny na účet. Také platnost kreditů Vám bude automaticky o měsíc prodloužena. A protože i recepce budou zavřeny, případné dotazy rádi zodpovíme mailem. Děkujeme za pochopení, už teď nám chybíte a moc se na Vás těšíme v lepších časech.
Váš Dům jógy

Diana Stiborová

Diana Stiborová
Na svých lekcích se snažím skloubit efektivitu prováděných cviků s ohledem na správné a hlavně bezpečné provedení prvků s dostatečným uvolněním. Důležitý je příjemný pocit z dobře zacvičené lekce tak, aby člověk měl motivaci se posouvat zase o krůček dál ve své praxi. Mým cílem je předat potřebné informace, aby člověk měl pocit, že si z mé hodiny něco odnesl a odešel s uvolněným pocitem a hlavně s motivací si přijít zacvičit přístě. Cvičím s ohledem na typ lekce, pokud se jedná o dynamický styl, musí mít člověk pocit, že si aspoň dal trochu do těla. U klidnějších lekcí, dávám důraz na dostatečnou relaxaci a protažení. Klienty na mých lekcí čeká harmonicky vyvážená lekce s ohledem na správné provedení asán s modifikací jak pro začátečníky tak pro pokročilé.

Mé zkušenosti

Sportu se věnuji od svých dětských let. Začala jsem např. s baletem, akrobacií, moderním tancem, moderní gymnastikou. Již dlouhou dobu se také věnuji břišním tancům, které jsem i pár let učila.

Jógu cvičím již od začátku co se objevila v Čechách, ale dá se říct, že až v posledních pár letech jsem se jí začala věnovat pravidelně. I když mám ráda všechny styly, mojí oblíbenou je horká jóga, která mi pomohla nastartovat zpátky moji imunitu. Jóga jako taková mi pomáhá k lepšímu pocitu ze sebe sama a zároveň podněcuje mojí motivaci na sobě dál pracovat.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Na józe mě baví její hloubka, ucelený systém, který nepracuje jenom s fyzickým tělem a cvičením jako takovým, ale i s harmonizací myslí, s cílem mít vyrovnanější a šťastnější život.

Na lektorování mě nejvíce baví předávaní motivace a svých pozitivních zkušeností. Mám radost, když na svých klientech vídím výsledky a hlavně oceňuji jejich odhodlání na sobě pracovat a posouvat se ke svému cíli, čímž je dokonalé zdraví, pružnost těla s vyrovnanou myslí v každém věku.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Nové začátky

Zamysleli jste se někdy nad tím, co každý den všechno začínáme a v čem ...  Více

Co je to Kundalini jóga?

Jazyk český je malebný a má s indickým sanskrtem společnou indoevropskou ...  Více

MaMi jóga – cvičení maminek s miminkem

Narodilo se vám miminko? Asi jste záhy zjistila, že porodem nic nekončí, ale ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

To, co lidé nazývají štěstím, je okamžik, kdy přestanou mít strach.

Gilbert Pierre Cesbron

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů