Všechna studia otevřena - aktuální podmínky pro účast. Těšíme se na vás.

Dominika Brezovanová

Dominika Brezovanová
V mých lekcích Vás naučím, jak se uvolnit v těle i mysli, jak se více napojit na sebe zaměřením pozornosti na dech a na tu část těla, kterou v dané asáně zapojujeme. Začneme vnitřním zklidněním a protáhnutím těla, následuje dynamická část, při které tělo zahřejeme a posílíme a nesmí chybět uvolnění při závěrečné relaxaci.

Mé zkušenosti

O zdraví a zdravý životní styl se zajímám v pracovním i osobním životě a jóga k němu pro mě neodmyslitelně patří. Účastnila jsem se kurzů vycházejících z principů zdravého pohybu, dopomáhání v asánách nebo jógy pro těhotné, kde je kladen důraz na správné provedení pozice. Aby byla asána provedená správně a nikdo si při ní neublížil, je pro mě prioritou. Mezi další zkušenosti patří kurz wheel jógy, kde wheel může složit jako skvělá pomůcka pro snadnější provedení nebo naopak nám může některé pozice ztížit a tím nám připraví novou výzvu.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Být lektorkou jógy beru jako skvělou příležitost předat dál to, co jsem se během své jógové cesty naučila, co mi pomáhá. Chci, aby každý po skončení lekce odcházel uvolněný v těle i mysli a s dobrou náladou. Zkrátka aby se cítil dobře.

Více o mně

Více o mně

Osobně se zaměřuji na dynamické lekce jógy jako ashtanga, vinyasa, power jóga a lektorský kurz jsem brala hlavně jako doplnění svých znalostí. Po absolvování mi ale přišlo škoda nepředat dál to, v čem mi jóga pomohla, a proto jsem se rozhodla jógu vyučovat. Spojuji v ní dynamičnost a fyzickou aktivitu s vnitřním klidem, uvědoměním a správným provedením. Kromě samotných lekcí pořádám i víkendové pobyty s jógou a kurzy zdravého vaření nebo lekce, po kterých následuje zdravý brunch.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Hormonální jóga

Mnoho žen hledá, hledá a vlastně ani netuší přesně co. I já jsem hledala ...  Více

Nebojte se záskoků

Je tomu 19 let, kdy mě kamarádka vzala poprvé na powerjógu. Dlouho jsem ...  Více

Jóga pod mikroskopem

6 + 1 důvodů, proč je nezbytné cvičit jógu  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Nepotřebuji chrámy, ani složité filozofie, můj mozek a mé srdce jsou mými chrámy, a laskavost je mou filozofií.

Dalajláma

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů