Vážení klienti, z důvodu nařízení vlády jsou naše studia až do odvolání zavřena. Lekce probíhaji online.

Dominika Brezovanová

Dominika Brezovanová
V mých lekcích Vás naučím, jak se uvolnit v těle i mysli, jak se více napojit na sebe zaměřením pozornosti na dech a na tu část těla, kterou v dané asáně zapojujeme. Začneme vnitřním zklidněním a protáhnutím těla, následuje dynamická část, při které tělo zahřejeme a posílíme a nesmí chybět uvolnění při závěrečné relaxaci.

Mé zkušenosti

O zdraví a zdravý životní styl se zajímám v pracovním i osobním životě a jóga k němu pro mě neodmyslitelně patří. Účastnila jsem se kurzů vycházejících z principů zdravého pohybu, dopomáhání v asánách nebo jógy pro těhotné, kde je kladen důraz na správné provedení pozice. Aby byla asána provedená správně a nikdo si při ní neublížil, je pro mě prioritou. Mezi další zkušenosti patří kurz wheel jógy, kde wheel může složit jako skvělá pomůcka pro snadnější provedení nebo naopak nám může některé pozice ztížit a tím nám připraví novou výzvu.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Být lektorkou jógy beru jako skvělou příležitost předat dál to, co jsem se během své jógové cesty naučila, co mi pomáhá. Chci, aby každý po skončení lekce odcházel uvolněný v těle i mysli a s dobrou náladou. Zkrátka aby se cítil dobře.

Více o mně

Více o mně

Osobně se zaměřuji na dynamické lekce jógy jako ashtanga, vinyasa, power jóga a lektorský kurz jsem brala hlavně jako doplnění svých znalostí. Po absolvování mi ale přišlo škoda nepředat dál to, v čem mi jóga pomohla, a proto jsem se rozhodla jógu vyučovat. Spojuji v ní dynamičnost a fyzickou aktivitu s vnitřním klidem, uvědoměním a správným provedením. Kromě samotných lekcí pořádám i víkendové pobyty s jógou a kurzy zdravého vaření nebo lekce, po kterých následuje zdravý brunch.

Aktuální přehled mých lekcí naleznete v rezervačním systému.

Články a zajímavosti nejen o józe

Téma měsíce: Jak si užíváte Šavásanu vy?

To je nuda! Svědí mě nos. Chci se podrbat. Ale všichni tu vytuhli…, kašlu ...  Více

Cvičení venku

Dočkali jsme se, sluníčko hřeje, po bundách shazujeme i mikiny a táhne nás ...  Více

Rok psa

Malou část nového roku máme za sebou a během ní jsme si pravděpodobně ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Vše v našem chodidle se okamžitě projeví v celém těle

Sharat Arora

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů