Eva Schneiderová / Radha Nam Kaur

Eva Schneiderová / Radha Nam Kaur
Obsah lekce kundalini jógy má danou chronologii. Začíná se naladěním na zlatý řetězec učitelů "Adi mantrou", následuje dechové cvičení nebo rozcvička, konkrétně zaměřená krija - jógová sestava, hluboká relaxace a meditace, která může být s mantrou a mudrou. Semináře jsou obsahově pestřejší, je v nich více jogínských technik, práce s dechem, používají se mudry, drishty, vizualizace.

Mé zkušenosti

V roce 2010 jsem začínala s Ashtanga jógou pod vedením Ládi Pokorného. Pár let později mi přišla do cesty kundaliní jóga, která mne velmi zaujala okamžitým efektem, silným prožitkem a zpěvem nádherných, léčivých meditací. 
V roce 2015 jsem ukončila roční učitelský výcvik 1. stupně s certifikaci KRI. 
V současnosti studuji 3.ročník Jógové terapie na UK FTVS (rok závěrečné práce 2022)

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Kundaliní jóga ze mne udělala lepší lidskou bytost. Ukázala mi mé jednání z nevědomé mysli, řízené emocemi a programy z minulosti, otevřela a začala léčit zranění z dětství, upravovat nervový systém a posilovat meditativní mysl. Otevřela novou, spirituální cestu k hlubšímu poznání a vědomému životu.
Pravidelná praxe mi do života přinesla spoustu silných a krásných prožitků, otevřela cestu k pravdivějšímu a radostnějšímu prožívání života. Přinesla mi do života disciplínu, posílila vůli, zlepšila subjektivní pohled na sebe samou, odstranila strachy mysli a otevřela srdce. 
Velmi ráda techniky kundaliní jógy předávám dál. Miluji kolektivní energii a pocit, když vibrujeme své pravdivé jméno "Sat Nám".

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Masáže, které mají smysl

Ráda bych Vám představila masáže, které mají podle mě smysl.  Více

Nešlapejte si po štěstí

Jako strom, který má pevné kořeny a vydrží kdejakou vichřici, tak i ...  Více

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme hrdým členem ČKF

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Učím je 3 základní věci: jednoduchost, trpělivost a soucit. To jsou 3 nějvětší poklady.

Lao-C

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů