Doron Hanoch

Doron Hanoch
S jógou jsem se seznámil v roce 1992 během svých cest po Dálném Východě. Během těchto dvou let jsem studoval v Oshově ašramu, v Dharamsale s Dalajlámou, v Thajsku Vipassanu a v Japonsku jsem žil a pracoval s buddhistickými mnichy. Do Indie jsem se pak vrátil nesčetněkrát, abych prohloubil svou spirituální i ásanovou praxi, studoval jsem zejména v Mysore s Pattabi Joisem a jeho rodinou Ashtanga Vinyasa yogu. Měl jsem štěstí studovat s takovými učiteli jógy jako je Richard Freeman (učitelský trénink, pokročilé tréninky, asistování Richardovi), Tim Miller, Adarsh, Sheshadri, Chidananda a Mark Stephens. S Markem jsem dlouhodobě studoval, absolvoval Vinyása učitelský trénink a mentoring.

Doronovo učení snoubí tradici s praxí a nejnovějšími poznatky. Jeho lekce jsou silné a náročné, ale v tempu, které vám umožní se soustředit a vnímat tělo i mysl. Učí s důrazem na detail a nechává lekci plynout s energií a humorem.

Doron je také odborník na výživu, umělec a celoživotní student Zenu.

Využívá všechny své zkušenosti, aby studentům předal holistické učení kultivace těla, mysli i ducha ve všech fázích života.

Můžete se s ním dozvědět hodně o Ajurvédě, Zenu, Buddhismu, o technikách soustředění mysli, o meditaci, ale také jak dělat stojky na rukou a jak se do stoje na hlavě dostat s lehkostí :-)

Doron je certifikovaný 550 ERYT (Experienced Registered Yoga Teacher) a zároveň ředitel Doron Yoga School (RYS 200 a RYS 500). U nás bude vést trénink RYT 200 (200 hodin výuky) Po tomto tréninku se můžete zaregistrovat v mezinárodní Yoga Alliance a učit tak po celém světě.

Doron Bio EN

Doron is a Certified 550 hour Yoga Teacher (ERYT) as well as the director of the Doron Yoga School (RYS 200 and 500). He was introduced to Yoga and Meditation in 1992 while traveling and studying in the Far East for 2 years. During that time, Doron has studied at the Osho Ashram, with the Dalai Lama in Dharamsala, in Thailand doing Vipassana retreats, and in Japan living and working with a Buddhist priest.

Since then Doron has returned to India many times to deepen his spiritual and Asana Practice and has practiced under the guidance of Pattabhi Jois and his family. He is fortunate to have studied with some other great teachers such as Richard Freeman (teacher training, advanced trainings and assisting), Rolf and Marci, Tim Miller, Adarsh, Shashadri, Cidananda, and a Vinyasa teacher training, as well as continuing studies and mentoring, with Mark Stephens.

Doron's teachings are based on the foundation of tradition with a practical and non-dogmatic way. His classes are strong, but go at a pace that allows lots of awareness and focus. He teaches with extreme detail, shares a lot of informative tips both for body and mind, and keeps the class flowing with a fun energy infused with humor.

Doron is a trained chef, a certified nutrition consultant (registered with the AADP), an artist and a long time Zen student. He uses all his skills to share a holistic experience. You may learn about Ayurveda, a new mind focusing technique or simply how to get that head stand with ease. He is observant and compassionate at the same time.

Doron works towards bringing the experience of yoga on the mat onto all levels of life. Doron is a teacher of the full spectrum of yoga, creating a healthy sustainable bliss onto all layers of life.

Mé zkušenosti

Více na  www.doronyoga.com

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Více na  www.doronyoga.com

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Cvičení venku

Dočkali jsme se, sluníčko hřeje, po bundách shazujeme i mikiny a táhne nás ...  Více

Těhotenství = konec cvičení? Nikoli!

Žena projde během těhotenství třemi základními fázemi. Zpočátku chce ...  Více

Otevřené lekce, kurzy nebo semináře?

Protože nás zajímalo, jak vidí rozdíly a co pro ně samotné znamená ...  Více

Když to nejméně čekáme, život se na nás obrátí s výzvou, aby vyzkoušel naši odvahu a vůli ke změně.

Paulo Coelho

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace