Vážení klienti, z důvodu rozsáhlé rekonstrukce Studia Anděl bude od 29. června 14:30 do večera 1. září uzavřeno celé přízemí. Více informací

Michal Říha

Michal Říha
Po studiu historie i sociální pedagogiky na VŠ, následné práci v korporátech a státní správě jsem se setkal s homeopatií, tu jsem začal studovat i praktikovat. I když se zdá, že historie, psychologie, homeopatie a práce ve firmách k sobě mají daleko, opak je pravdou.

Mé zkušenosti

Každodenně jsem příjemně překvapován principy, které fungují ve všech odvětvích a pochopí- li je člověk správně, mohou uzdravit nejen Vás, Vaše tělo, Vaše vztahy, ale i Vaši firmu.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Pro mne je cvičení jógy úžasnou ukázkou toho, jak se lze v této uspěchané době zastavit. Jóga je příjemný způsob, jak se dobře postarat o své tělo, jak se naučit správně dýchat. Líbí se mi vybírat z její filozofie zákonitosti, které jsou všeobecně uplatnitelné. A mandaly - kromě toho, že jsou krásné, že jejich kreslení je zábavné - jsou laskavým způsobem, jak se o sobě dozvědět skryté a očím nevidi telné.

Více o mně

Více info: www.ipeca.cz

Novinky

Články a zajímavosti nejen o józe

Bezpečná jóga

Můžeme jógou poškodit své zdraví?  Více

Pránájáma - síla dechu

Ač se to nemusí zdát, jóga je především o dechu. Pokud praktikujeme pouze ...  Více

Kdy cvičit jógu? Ideálně ráno!

Je lepší cvičit jógu ráno či večer? Nejlépe obojí, ale pokud si můžete ...  Více

Všude kde je život, všude kde je vědomí, tam je bůh

OSHO

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Lektoři Domu jógy |  Novinky |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace