Michal Říha

Michal Říha
Po studiu historie i sociální pedagogiky na VŠ, následné práci v korporátech a státní správě jsem se setkal s homeopatií, tu jsem začal studovat i praktikovat. I když se zdá, že historie, psychologie, homeopatie a práce ve firmách k sobě mají daleko, opak je pravdou.

Mé zkušenosti

Každodenně jsem příjemně překvapován principy, které fungují ve všech odvětvích a pochopí- li je člověk správně, mohou uzdravit nejen Vás, Vaše tělo, Vaše vztahy, ale i Vaši firmu.

Co mě na józe a lektorování nejvíc zajímá

Pro mne je cvičení jógy úžasnou ukázkou toho, jak se lze v této uspěchané době zastavit. Jóga je příjemný způsob, jak se dobře postarat o své tělo, jak se naučit správně dýchat. Líbí se mi vybírat z její filozofie zákonitosti, které jsou všeobecně uplatnitelné. A mandaly - kromě toho, že jsou krásné, že jejich kreslení je zábavné - jsou laskavým způsobem, jak se o sobě dozvědět skryté a očím nevidi telné.

Více o mně

Více o mně

Více info: www.ipeca.cz

Články a zajímavosti nejen o józe

Rok psa

Malou část nového roku máme za sebou a během ní jsme si pravděpodobně ...  Více

Já a RYT 200

Jste lektorem jógy a váháte, zda investovat do Vašeho dalšího vzdělání a ...  Více

Jóga je skvělá i pro chlapy v letech

... rozhovor s Richardem Holickým ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

Příroda nespěchá a přesto všeho dosáhne.

Lao-C

Ochrana osobních údajů |  Podmínky a pravidla rezervačního systému |  Provozní řád |  Škola Domu jógy |  Povinně zveřejňované informace |  Odhlásit se z odběru e-mailů